Музикални страсти и предпочитания нажежават немската земя 24

  • 10 831
  • 277
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 521
Вие нищо не раzбирате, тя е 50 килограмово телце( Rolling Eyes Crazy), което подслонява сооооо крефтиге щиме Mr. Green ...онкел Болен го каzа...а вие обърнахте ли внимание на червеният му анцуг? Останаха ми очичките #Crazy.

# 46
  • Германия
  • Мнения: 8 082
Вие нищо не раzбирате, тя е 50 килограмово телце( Rolling Eyes Crazy), което подслонява сооооо крефтиге щиме Mr. Green ...онкел Болен го каzа...а вие обърнахте ли внимание на червеният му анцуг? Останаха ми очичките #Crazy.
Кой е 50 кг бре #Crazy #Crazy #Crazy Лиза ли????
Невър!

# 47
  • Мнения: 1 584
Кой е 50 кг бре #Crazy #Crazy #Crazy Лиза ли????
Невър!

И аз точно това щях да напиша Mr. Green

# 48
  • Мнения: 3 521
Вие нищо не раzбирате, тя е 50 килограмово телце( Rolling Eyes Crazy), което подслонява сооооо крефтиге щиме Mr. Green ...онкел Болен го каzа...а вие обърнахте ли внимание на червеният му анцуг? Останаха ми очичките #Crazy.
Кой е 50 кг бре #Crazy #Crazy #Crazy Лиза ли????
Невър!

Невър, Евър, толкова е...питай Болен, той zнае, обяви го в ефир(килограмите) Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 423
Не забравяйте, че ТВ уголемява.
Иначе и аз имам мускулите на Арни.

Лиза е 50 кг, може дори и по-малко да е.

Бре, тоя Макс, яд ме е. Остана бозата.

Но на Мартин не може да не му признаем,
че се развива. Пък и фенклубът му е як и
има потенциал. Ние сме стари каки и не даваме
пари за тъпи парчета, Болен няма здрав интерес.

# 50
  • Мнения: 11 304
Вие нищо не раzбирате, тя е 50 килограмово телце( Rolling Eyes Crazy), което подслонява сооооо крефтиге щиме Mr. Green ...онкел Болен го каzа...а вие обърнахте ли внимание на червеният му анцуг? Останаха ми очичките #Crazy.
Кой е 50 кг бре #Crazy #Crazy #Crazy Лиза ли????
Невър!
[/quote]

Невър, Евър, толкова е...питай Болен, той zнае, обяви го в ефир(килограмите) Mr. Green
[/quote]
Тъй тъй, то ще се чуе - кой колко и откъде знае.
Тя е толкова яка селянка от рурска област, че просто нема накъде.
А че е с крефтиге щиме вярно е. Ама не е обучена и може и да го загуби, щимето, задника в никъв случай.

# 51
  • Мнения: 1 636
Ами може да е 50.Ние не и zнаем височината.А все пак е важна.
Аz мисля,че Болен Ще се погрижи zа Лиzа и Марк,да продължът с пеенето,дори да не спечелят,zа това съм zа Мартин.Все пак на 16 да стигне до тук и то психически не е малко.

# 52
  • Германия
  • Мнения: 8 082
Абе стига бе, аз сега съм 52  (и на мен ми е яко гласчето, но то не тежи Mr. Green

Аз си мисля, че и негърката, която излетя преди време също ще намаже с договор, има данни и не вярвам да я забравят продуцентите.

# 53
  • Мнения: 1 636
Пепеля6ке,права си zа Франzи.В едното предаване Болен каzа"zа мен е важно Марк,Лиzа и Франzи да са вайтер,тогава е светът ин орднунг".

# 54
  • Мнения: 11 304
Ами може да е 50.Ние не и zнаем височината.А все пак е важна.
Аz мисля,че Болен Ще се погрижи zа Лиzа и Марк,да продължът с пеенето,дори да не спечелят,zа това съм zа Мартин.Все пак на 16 да стигне до тук и то психически не е малко.
Е, как не се знае височината. Погледния я докъде стига на Макс и виж, че няма 160 с токчета.
Посмъртно на тоз ръст с това дупе не може да е 50 кг.  Пък и съм виждала Пепеляшка на живо, та мога да коментирам. Аз като бях най-слаба - 52 кг на моя ръст (ехе кога беше това), изглеждах на видео по-добре от нея.
Щото се имам снимана на сцена.  Flutter

# 55
  • Мнения: 3 521
Аz си мисля, че Марк ще психаряса най_късно след последното шоу. Адски лабилен ми иzглежда още от началото, първоначално беше симпатичен, но вече съвсем иzбуши. А Лиzа ще стане Суперстарка_има всички данни амбиция, селяния, руса коса и мопски..и като бонус може и да пее. А бе русо гладно нЕма, това е великата истина...но все пак, когато Макс направи един ден тур иz ДЕ ще отида на коцерт, zащото има толкова перверzни устни, че направо е срамота да не го оставят дори zаради тях в ДСДСто.

# 56
  • Мнения: 2 907
Ама че сте клюкарки.
Не разбрах Макс по желание ли е си е тръгнал или учтиво са му предложили билет за влака?
А що връщат тоя сладникав мунчо Мартин, защо не върнат Франциска? Никога не бих си дала гласа за Мартин, нито за лигата Марк. От тримата, най-приятното зло остава Лиза. И Вечке недей злобя, че била свалила 20 кила, де и ние да можехме. Аз на такива хора се възхищавам.
Брус(чо) Дарнел веднъж каза - " Трябва да сте поднормено слаб, че да изглеждате с нормално телосложение на екрана". Камерата прави винаги по-едър.

А видяхте ли какъв фарс разигра Слави Трифонов! Аз съм шокирана, цяла България се замолила за него, в Клюкарника огън и кръв капят, женичките страдат за идола си, за този велик българин, от чиято уста думите пу***, гъз, е** маа му звучат като паисиево погалване. Българята и Кнут надминаха. Брей, как и от болести човек респект няма. Всичко се обръща на ПР. Гнус и гадост.

Сърфи, четох ти епопеята. Сериозно ли се сби? Като ти казвам, че накъдето да погледнеш, все фрийкс виждаш....

# 57
  • Германия
  • Мнения: 8 082
.... zащото има толкова перверzни устни, че направо е срамота да не го оставят дори zаради тях в ДСДСто.
Е това е аргумент  Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 1 584
Аз знам, че камерата качвала 5кг уж..

Ама то и структурата си има значение - със сестра ми сме и двете 57кг Embarassed пък тя изглежда много по-слаба от мен Rolling Eyes Ееех кога и аз бях 52кг ...

Аз мисля, че сега като оставиха Мартин - той ще стане суперстар. Същият сладникакъв е като оня предния - Александър ли се казваше - тийнейджъките си падат по такива и звънят като луди Crazy

Брейй не мога да публикувам от вас Simple Smile
Мистик , връщат Мартин защото е последния изгонен. Такъв им е регламента.

Surfline, и аз успях да ти прочета разказа. Напроаво ужас...Ама в България положението не мисля, че е по-добре.

# 59
  • Мнения: 3 521
Сърфи, четох ти епопеята. Сериозно ли се сби? Като ти казвам, че накъдето да погледнеш, все фрийкс виждаш....

А ти, ако някой тръгне да ти плЮе върху детето какво би направила? Естествено, че го шамаросах zдраво тоя ждрольо Crossing Arms

Макс, са си го иzхвърлили дирекшън Rolling Eyes.

Пепе, ами то и Мик Джагър построи епопея върху една джука и кльошав zадник, как няма да е аргумент това Crazy.

Майра, zа първи път дори мъжът ми се съгласи,че в БГ пубертетите са с пъти по_нормални отколкото тук...при все това, че бъка с мангалос на всякъде.

Общи условия

Активация на акаунт