Музикални страсти и предпочитания нажежават немската земя 24

  • 10 838
  • 277
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 636
                                               
 
                                 
 

                                                 
 
                               
 
КАРТАТА
 
наши снимки Потребител nemski Парола 777777
 
 Мами в Германия
 Мами в Германия 2
 Мами в Германия 3
 
 Мами в Германия 4
 Дас Фюнфте дойче тема
 Дас ЗЕКСТЕ дойче ТЕМА
 
 Дас Зийбте дойче Вайнахтстема
 Ахтунг- Ахтес Дойчес тема!
 Дяволски интересна – Нойнтес Дойчес Тема  
 
 10та Биографична тема на немските мами
 В Германия нашите мъничета скоро ще се радват на кокичета 11
 На  любимия в Германия сърцето си дарихме, но и за детска обич не спестихме (12)
 
 Ich liebe dich, Трифоне или Тринадесета фатална НЕМСКА тема
 Die Jecken sind los и в Германия се маскираме
  В Германия пихме по Карнавала до последен дъх, сега се жалваме с Въх!Въх![/url]
 
 Баба Марта идва на гости в Германия
 17 НЕМСКА, отчетна за Риенка. Какво сготви вампа днес ?
 Как да сготвим немски застраховател за вечеря- рецепта от Риен 18
 
 Мами в Германия и спеzиално zа Лиска номер 19
 Мами в Германия, или как да не се превърнем в дропли - 20
 Великденска треска за сръчни немски мами 21
 
Мами в Германия 22
Тема 23 от НЕМСКА ЗЕМЯ. Стягаме се zа басейни, реки, морета, еzера
 
 Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами
 
 

Toва сме ние,които правим темата:

 

Вечерница, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, vivita, Шехи, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, grami, Priyatelka, ZiMa, Vessito, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, megstar, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, ЧиколинаGeri, diangeliGrami


Кръстниzа на темата е Вечерниzа.

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 11:33 от Чиколина

# 1
  • Мнения: 11 304
Аз да продължа от предната тема за музиката.
Мамунке, как можа да ми отровиш така неделята Mr. Green
Много, много грозен чичо Joy

# 2
  • Мнения: 260
Дубрутру!
Спите ли още, или вече хайманосвате насам-натам ?

# 3
  • Мнения: 1 817
Привет момичета!  Wink Дойчланд се стопли пак и на вън е херлих  Laughing .

Гледате ли Мюзик Айдъл? Слави го няма в журито...Но има интервю с него къде е! И шоуто на Слави не води в момента. Май е закъсал горкия със здравето  Sick
Дано се оправи!

# 4
  • Мнения: 11 304
Привет момичета!  Wink Дойчланд се стопли пак и на вън е херлих  Laughing .

Гледате ли Мюзик Айдъл? Слави го няма в журито...Но има интервю с него къде е! И шоуто на Слави не води в момента. Май е закъсал горкия със здравето  Sick
Дано се оправи!


Има цяла тема в клюкарника - здравословни проблеми с очите. Губи зрението си.

# 5
  • Мнения: 3 521
Алоха,
От снощи съм яхнала метлата. Тоя Болен е егати аграра...Ще умра от смях, ако Макс стане суперстар.

ВчЕра ми беше много странен ден. Като иzваден от Зоната на zдрача. Ще раzправям утре, че пералнята ме вика нещо. Whistling ooooh!

За Слави ми е жал. Не съм му кой zнае какъв фен, но като цяло мраzя болестите, които те осакатяват. Или да те мОрат бърzо, или да не те хващат. Неприятна работа Sad .

# 6
  • Мнения: 1 584
Преди години се пусна слух за Слави, че бил много болен, имаше какви ли не спекулации, които той отрече. Сега явно е казал официално да не го нищат и дебнат пак Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 423
Мацки, грамчо,
загорях днес, това слънце ме хвана!

Познавате ли Анушка Ренци? Бляк.


Днес в една хлебарница ме предреди!
Кльощаво, ръбесто, силиконовоусто
създание със свлечен задник, навлякло
клин с пантерен мотив. И шапка идиотка.
Докато се чудех кроасан ли, апфелташе ли,
тая се шмугна, къде са гетренките, 3 евро ли,
бите, данке, шьонен таг нох, тчус. Разбирам
сега защо Дезире Ник я е погнала така.

Гледахте ли ДСДС? Тоя Болен верно е болен.
Държа се като инфантил, не му прави чест.

# 8
  • Мнения: 592
Здравейте мадами и грами,
при това хубаво време влиzам само да  се zапиШа.
За радост не сте писали много теzи два дни
Мен ли4но Деzире Ник много ме кефи  особено като бе погнала
АнуШка.  Joy
Реди ги реди едни такива, слага ги на място то4но като наШа Лиска.
Правя и евала , 4е след 40 се реШи и си роди бебе. Тя има ли си мъж? zнае ли някой?

# 9
  • Мнения: 1 242
Мадами, грами!
Айдее и аз пак накрая на далверата. Дезире - бременна? Бравос!

Лиске, защо не я спъна Анушката? Рагу, силикон и зъби казваш?

Едни приятели му се навиха на моя мъж да въртим педалите до Потсдам. Хубавото на масовото колоездене е, че се кара по-бавничко Mr. Green. После детето заспа на седалката и седнахме в една хърватска кръчма, Алекс го сложихме като пенер-че на земята да поспи и стана еднааа... Едва си тръгнахме.
Заплахата обаче остава. Другия уикенд не ми мърдат 80 км.

http://www.youtube.com/watch?v=mIC7KQPDuDc&mode=related&search=

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 21:52 от Мамунката

# 10
  • Мнения: 1 610
Привет!
За замъците и излетите - каквото мишките мислели, котките го разваляли...
Последната тема не съм я дочела,тоест не съм компетентна.Само се записвам сега, да видим кога ще чета.
И да кажа къде се губя. От четвъртък сутринта  в 2 часа  Мая вдигна температура 39, 5 /вътрешна/. Така поддържа треска до събота 3 часа. Не помогна ни парацетамол, ни дявол. достигна 40,8. И залепена за мен и мрънка, гърдите свистят, аз топя чорапи и кърпи в оцет и налагам. Накрая дадохме антибиотик, намокрих една хавлия с оцет увих я и двете полумокри и миришещи на салата дремахме. На втория ден антибиотика помогна, давам го със сила, изрина се..Абе, ужас!
Не съм спала, не съм яла, и ми е злееееееее . Но гледах ДСДС... Mr. Green

Не съм щастлива , че Мартин си тръгна от ДСДС. Щеше ми се кравата с мазната физиономия да си отиде. Да ме прощават феновете на Марк, но бива съжаление, бива чудо- преиграва.

Лека!

# 11
  • Мнения: 1 636
Ей Риен,сестра ми току Що се оплака и тя,че племенникът ми и той е с тем.39.6 от вчера и не пада от параzетамол.Ло6а работа.Желая бърzо оzдравяване. Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 153
Привет и от мен!
Аз още държа фронта,въпреки,че само вървя и охкам и си мисля,че шоуто започва,пък то фалшива тревога.Вчера хебамето беше в къщи за акупунктурата и като ми опипа корема вика -ау то само бебе!Много ми се иска да раждам вече,защото първия ми юнак 4дни преди термин тежеше -4050гр.,но беше със секцио,а сега ми предстои нормално и ако бебунчо следва бати -ГОРКО МИ!
 А иначе днес,с навирен тумбак,учих малкия мишок да кара колело.Ама и то като баща си,само коли го интерисуват.
 Аз му обяснавам да държи право кормилото и да върти педалите,а то вдига крачетата и върти като бясно кормилото.Накрая му омръзна,слезе и започна да се захласва по колите.

# 13
  • Мнения: 1 636
Дианджели,и на6ият така не иска6е.Тогава ре6ихме да му вzемем третауто,zа да почне да върти и ролер,zа да се учи да паzи равновесие.Вече може да кара(от около 2 год.),но иска само ролер.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 153
Абе,момичета някой има ли идея къде ми и изчезнала лентичката?И как мога да си я върна?

Общи условия

Активация на акаунт