Бижутата Сваровски

  • 47 310
  • 209
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 906
Ей тези неща по 1 .99 евро нещо са ми много ефтини,къде е уловката?
Иначе са много хубави!

И мен ме заинтригуваха. Откъде мога да си купя такива нещица?

# 46
  • Мнения: 2 386
А да ви попитам дали сте чували да има речна перла newsm78

Разбира се. Основно съществуват два вида перли -речни и океански. Първите са по-нискокачествени, ръбатички и не са искрящо бели по дифолт. Зависи,обаче, кой клас има дадена перла -А,Б и т.н. А е най-високият. Затова може да видите колиета с перли и по 30 и по 3000лв  Peace
Също така речна перла клас А е в пъти по-добра от  окенаска клас C, например.

Блонди ме е изпреварила...

За Сваровски и Фосил ще бъда страничен наблюдател...засега  Sunglasses

# 47
  • Мнения: 27
момичета сайта на" ebay.be "  италиански ли е? И знаетели как се правят поръчки и дали ако имаме приятели в страната няма да ни излезе по евтино

# 48
  • Мнения: 27
Блонди поръча ли си нещо от ebay, за да знаем как се прави поръчката и ние

# 49
Здравейте, имам нужда от помощ.Синът ми е абитурент тази година и иска обици на Сваровски за бала си.Тоест като тези тук,но с камък на Сваровски.

Знаете ли дали е възможно ? И ако може да ми кажете къде във Варна е магазина на Сваровки ? Евентулано ако знаете и долу горе как вървят цените ориентировачно да ми кажете колко ще струва.Благодаря предварително.

# 50
  • Мнения: 2 529
Аз един часовник съм си харесала.......ама той е към 1300 и изобщо нямам шанс Cry трябва мнооооооооого да си спестявам от закуските за него newsm45



Чакай да се опитам да те разубедя  Wink Сваровски имат хубави, блестящи камъни, с които може да бъде украсено всичко, както и часовник, но не мислиш ли, че е по-добре часовникът да си е от престижна швейцарска марка за часовници (не ми се изброява) - разбира се , ако смяташ да ползваш часовника като такъв, а не само като аксесоар  Simple Smile ?

# 51
  • Мнения: 4 212
Ей тези неща по 1 .99 евро нещо са ми много ефтини,къде е уловката?
Иначе са много хубави!
уловката е, 4е това е на4алната цена за НАДДАВАНЕ. По4ни да даваш пари, да видиш в последната минута какви цифри излизат плюс доставката. Цената валидна в момента излиза само на тези които са логнати и наддават и няма нищо общо с 1.99.  Mr. Green За всяка покупка си пише иска ли плащане 4рез ПейПал. Пове4ето се разплащат 4рез него. Трябва да имаш такъв акаунд, и не приема всякакави карти.

# 52
  • Мнения: 4 212
момичета сайта на" ebay.be "  италиански ли е? И знаетели как се правят поръчки и дали ако имаме приятели в страната няма да ни излезе по евтино
Белгия

# 53
  • Мнения: 27 524
Блонди поръча ли си нещо от ebay, за да знаем как се прави поръчката и ние

Да, даже си получих часовника и сърцето (абе, за тия пари не са никакви Сваровски, ама нейсе), но аз съм в Брюксел. Не знам за БГ как става номера. Буба каза, че системата Пей Пал засега не се поддържа от България и затова май не може.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сваровски във Варна нямаше ли срещу църквата Св. Никола? Там някъде по булеварда има кристален магазин, но не съм сигурна за точното местоположение.  Blush

# 55
  • София
  • Мнения: 1 626
Момичета, незнам за вас, ама аз колкото повече ги гледам бижутата на Сваровски, толкова повече ми се иска да имам. Днес не се стърпях и си купих това


Скъпи са за материалите, от които са изработени, ама краста  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 156
Момичета, незнам за вас, ама аз колкото повече ги гледам бижутата на Сваровски, толкова повече ми се иска да имам. Днес не се стърпях и си купих това


Скъпи са за материалите, от които са изработени, ама краста  Rolling Eyes

Това сърчице и аз го имам и съм много доволна от него,а и няма какво да му пада-дори се къпя с него.
А за нещата на Сваровски-страхотни са,но наистина цените са им доста високи-харесах си една диадема,която струва 300 лева и въпреки,че е много ефектна,така без повод не върви много много.
На мен досега камъни не са ми падали от бижутата и всички са купени от магазина в ЦУМ.Доволна съм

# 57
  • Мнения: 5 622
И аз си мислих, че не са ми падали камъни, но след като си ги разгледах по-обстойно нещата(тези с малки камъчета), се оказа, че има паднали такива. От магазина ме посъветваха, понеже едно изделие може да бъде само два пъти връщано за ремонт, да изчакам да видя дали няма да паднат още камъни и тогава да ги дам накуп да ми ги оправят с едно даване, за да ми остане още едно,..Разбирате ли?(че объркано го казах май...  newsm78) Има логика като се замисля и така и направих. За сега си ходя с падналото камъче, но то и въобще не се вижда(на една от висулките на гривната ми е), толкова е миниатюрно...

# 58
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Блонди според мен нещата в ибей, които си показала, не са всички Сваровски, а само са с камъни сваровски или 1.99 е първоначалната им цена преди търга.

И едва ли ще откриеш по-голямата част от въпросните бижута в официалния сайт.
 newsm78
Аз иначе имам пръстен Сваровски - от скоро. Радвам му се доста, ама голямо пазене.. Да не се намокри, да не се надраска, да не знам какво..

Моя приятелка има доста неща, но се оплаква - малките камъчета й падат, пръстенът й потъмня, а големите се надраха и единият се беше отлепил, а пък колието й не се закопчава добре и пада.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 105
А самите камъни на Сваровски какви са? Като вид?

Общи условия

Активация на акаунт