Цветарки,продължаваме да обменяме опит-6

  • 25 502
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
и аз мисля че е такова, мислех даже да вземам, ама що се отказах newsm78

# 16
  • Мнения: 511
Цветя върху мидени черупки!
Ето какво ще правя това лято на плажа!
Звучеше добре, пък и винаги ми се е струвало много красиво!
Гледа ли го някой, казаха го току що по новините.

# 17
  • Мнения: 9 095
ей това пък сега го чувам ooooh!

# 18
  • Мнения: 3 810
Мъж ми гледал нещо- гладиоли в мидени черупки

# 19
  • Мнения: 1 120
Цветя върху мидени черупки!
Ето какво ще правя това лято на плажа!
Звучеше добре, пък и винаги ми се е струвало много красиво!
Гледа ли го някой, казаха го току що по новините.

имаш предвид мида вместо саксия ли?  Thinking странно,бая големи трябва да са тези миди.а как ще се отича водата?иначе би било красиво
утре мисля да засадя върбата пред входа.имам 3 клонки и ще ги сплетя на плитка.дано да тръгне  Praynig

# 20
  • Мнения: 9 095
има ли някакви снимки, интересно ми е да видя как изглежда Thinking

# 21
  • Мнения: 511
не като саксия, а вместо почва

# 22
  • София
  • Мнения: 1 877
запис

# 23
  • Мнения: 9 095
незнам как ще се получи това с мидите, аз само да кажа че си набодох 10 фурмички току що и ще видя какво ще излезе Peace

# 24
  • Мнения: 511
незнам как ще се получи това с мидите, аз само да кажа че си набодох 10 фурмички току що и ще видя какво ще излезе Peace

Теди, това са най- сполучливите като кълняемост Grinning палми- колкото пъти съм боднала винаги излиза.
Но аз лично не ги харесвам, излизат едни такива остри листа като бодли, дълги и не са плътни  листата ами едни  стърчащи. Ама и аз го обясних дано да сте ме разбрали. Crazy
И все пак на теб може да ти харесват, но със сигурност ще покарат, на всичко отгоре се развиват сравнително бързо.
Сещам се че преди години зарових семенца от нар и те покараха, но после всички изсъхнаха, така и не разбрах защо.

# 25
  • Мнения: 9 095
трябва да станат, само незнам дали правилно съм ги сложила, с клнчето надолу Thinking

# 26
  • Мнения: 511
трябва да станат, само незнам дали правилно съм ги сложила, с клнчето надолу Thinking

Не се притеснявай, то семето си знае и да е обратно ще се обърне към светлината Peace

# 27
  • Мнения: 9 095
значи ще пиша какво е станало, една я уморих ще видя сега  Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Здравейте,

може ли някой да ми помогне, като ми каже как се казва това цвете, и как се гледа?
имам го от 1 седмица и вече започна да вехне, а е много красиво
http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=5vp6pwyh.b08a9ekd&x=1&y=y404lu

Благодаря ви:)

На мен ми прилича на вербена.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 155
здравейте Simple Smile и аз да се запиша в новата тема.
Днес голямо садене и разсаждане на цветя падна, имаме и някои нови попълнения - розички (посадих ги в кошчета, 3 цвята импатиенс (циганче) и едно друго, ама не му помня името. Утре ще снимам да ги видите. Посях и аз чак сега калдъръмчетата, ама не ги зарових с пръст отгоре, тука го прочетох, предполагам е изпитан метод  Wink посадих и анемони, ама не бях сигурна, че слагам луковиците в правилната посока, че те са едни безформени. newsm78
Тази година голям провал с мушкатите и сакъзчетата - само едно кошче имам  Embarassed Ще пада май крадене  Embarassed и майка ми ще помогне ... чеее мъжа ми иска тази година цветна градина на терасата ... в момента сме далече от идеята обаче - повечето изглеждат празни саксии  Blush
Искам да дам идея за анкетата - от какъв вид купена тор/пръст сте доволна? - от торфена, от универсална на ... , ... или може някоя марка да включим в отговорите - еди кой си вид ... или по състав  newsm78. Сетих се за това, че аз нещо хич не съм доволна от торовете, които купувам - друго си е при нашите - от градината обогатена пръст с птичи тор, примерно Simple Smile Попарва се с вряла вода и като изсъхне - готова за употреба  Peace
tedy_e, да знаеш, че всяка фурма трябва  да е в много малка саксийка, за да не расте само на корен - примернопърво в пластмасова чаша от кафе - после постепенно преместваш в размера на купичка от кис. мляко ... но това с много месеци наред  Peace Ние такива палми сме си отгледали и доста сме подарили, има вече над 10годишни големи над 1,50 м. Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт