Търся пясъчник

  • 2 243
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 272
Искам да купя пясъчник за децата ми, но не съм виждала къде продават. Някой ако е виждал някъде , моля да ме информира. Предпочитам да  е с капак или някакво покривало.
 Hug

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 19:05 от annivo

# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
ние купихме от Метро за 29лв май беше,има различно разцветки.Представлява една мида и ако купиш още един пясъчник може да го ползваш за капак,ако не може да измислиш с какво да го покриваш

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
миналото лято имаше в ТСМ със сенник отгоре.Сега незнам обаче.Мидите на Метро са доста малки

# 3
  • София
  • Мнения: 2 708
Ние купихме на Смоби страшно губав и голям пясъчник. Представлява пеперуда, дветекрила са отделни (едното е с големина поне метър и нещо на метър и нещо) и по средата се съединяват и става нещо като пейка. Едното крило може да се пълни с пясък, другото с вода, може и свете с пясък. Когато не се използва едното крило се слага върхо другото и служи за капак. Струваше около 70 - 80 лв в Хепиленд
Ето тук може да се види какво представлява http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.busykids.co.nz/ … 211BG211%26sa%3DN

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Ама че готино.  Simple Smile Вие сигурно в къщи живеете... Confused

# 5
  • Мнения: 272
Ама че готино.  Simple Smile Вие сигурно в къщи живеете... Confused
Да Grinning, за двора издирвам пясъчник, та децата да се ровят цяло лято.
Куки, твоя пясъчник е страхотен   Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 2 708
Куки, твоя пясъчник е страхотен   Hug

Наистина е много хубав, на живо дори е по - хубав Simple Smile А като каката ни влезне вътре въобще не иска да излиза, така имам поне 2 часа (често и повече) спокойствие от нея  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 520
Тиквата на Чико вчера я гледах в Пиги'с хаус.

Цена - не видях, не помня.

# 8
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ани, и аз влезнах да ти предложа тзи на Смуби- има ше го в Хепиленд на "Черни връх".
Иначе ние купихме от Метро светлосиня мида. Ако се купят 2- става като капак. По 20-тина лева бяха. 2 години вече се екплоатира яко  Mr. Green
Поздрави на малката Hug

# 9
И в Хиполенд продават пясъчник с тента

# 10
  • София
  • Мнения: 2 181
И в Хиполенд продават пясъчник с тента
А каква е цената?

# 11
# 12
  • Мнения: 272
Много са хубави Peace
Ще скокна до Хепиленд на Черни връх, за  да видя , дали я има тази пеперуда. Много ми харесва, а и е на прилична цена в сравнение с тези на Чико.

# 13
  • Мнения: 272
Ани, и аз влезнах да ти предложа тзи на Смуби- има ше го в Хепиленд на "Черни връх".
Иначе ние купихме от Метро светлосиня мида. Ако се купят 2- става като капак. По 20-тина лева бяха. 2 години вече се екплоатира яко  Mr. Green
Поздрави на малката Hug
Здрасти Еми, и аз си мислих за мидите, но тази пеперудка ме грабна от раз.
Нацелувай сладката Нели Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 1 771
Може ли да ми кажете къде се намира магазина на Черни връх.
Благодаря ви.

Общи условия

Активация на акаунт