Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Благотворителност
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Sofia

Здравейте майчета,

Искам да ви питам къде може да даря мои дрехи от преди няколко години - след като родих двете деца не мога да ги нося, а дрехите си ги бива. Може да станат на тинейджъри, има доста панталони и дънки, блузки, един костюм- общо три големи плика. Дрехите са много запазени, някои са нови с етикета, много ми се ще да не ги хвърлям...любими са ми...
Ако се сещата за варианти пишете или тук или на лични. Мога да проверя и аз, но знам че вие сте много по- запознати с обстановката по домовете.

Ще съм благодарна за всякаква подкрепа и съвет
Цитирай

sofia

Здравейте майчета,

Искам да ви питам къде може да даря мои дрехи от преди няколко години - след като родих двете деца не мога да ги нося, а дрехите си ги бива. Може да станат на тинейджъри, има доста панталони и дънки, блузки, един костюм- общо три големи плика. Дрехите са много запазени, някои са нови с етикета, много ми се ще да не ги хвърлям...любими са ми...
Ако се сещата за варианти пишете или тук или на лични. Мога да проверя и аз, но знам че вие сте много по- запознати с обстановката по домовете.

Ще съм благодарна за всякаква подкрепа и съвет

би могла да ги изпратиш до някой дом в провинцията.Кажи ако искаш и даваме адреси Hug
Цитирай

Sofia

Искам разбира се, много ти благодаря за бързия отговор Hug
Цитирай

sofia

Искам разбира се, много ти благодаря за бързия отговор Hug

с.Балван

обл.ВеликоТърново
ДОВДЛРГ

директор Петър Пацев
Цитирай

Sofia

Още тази седмица ще ги пратя, страшно ти благодаря  Hug
Цитирай

sofia

Още тази седмица ще ги пратя, страшно ти благодаря  Hug

няма за какво Hug
децата за 64,домът е горял,нямат си нищо в момента,така 4е каквото и да пратиш много ще им помогнеш.
Цитирай

София

с.Балван

обл.ВеликоТърново
ДОВДЛРГ

директор Петър Пацев

Само това достатъчно ли е като адрес?  Децата от 4 до 18 години ли са? Имам дрешки за 7-10 годишни. Дали ще имат нужда от тях там?
Цитирай

sofia

с.Балван

обл.ВеликоТърново
ДОВДЛРГ

директор Петър Пацев

Само това достатъчно ли е като адрес?  Децата от 4 до 18 години ли са? Имам дрешки за 7-10 годишни. Дали ще имат нужда от тях там?

да,достатъ4но е .

децата са от 7 до 18 год.
Цитирай

София

Благодаря  bouquet

пощенският код е 5064
Цитирай

София

аз също разчистих доста дрешки. да ги пусна ли на същия адрес или на някой друг дом? така приемат ли колети без да знаят от кого са?
Цитирай

Ettlingen, DE

И аз се интересувам от този въпрос имам малко дрешки за тинейджъри.
Цитирай

София

zayo, аз проверих как стоят нещата. има склад някъде на околовръстното, но в момента е препълнен. разбрахме се след 2-3 седмици да ги занеса. така че ако можеш, задръж ги за малко.
Цитирай

Ettlingen, DE

Аз ще ги задържа, но едва ли ще мога да ги занеса до този склад, с тези двете по цял ден...
Затова си мислех някъде по поща да ги пратя...че хич не мога да мърдам много много....
Цитирай

Нови Искър

Няма проблем да ги пратитепо пощата директно в дома - децата ще ги носят, уверявам ви, на този дом специално сме пратили достатъчно колети Peace
Цитирай

Ettlingen, DE

Ок, значи ще ги пратя там в с. Балван - благодаря  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора