Детските дрехи

  • 2 319
  • 34
  •   1
Отговори

Анкета

Имате ли възможност да купувате скъпи(маркови) дрехи задецата си?

Опции:

# 15
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
купувам маркови дрешки, но и на мен не ми се дават луди пари и затова следя намаленията, малката има и бг дрешки, но те са предимно подаръци, ние с таткото се стараем да постигаме баланс м/у марка и качество, на мнение съм че марковите дрешки са по-добри (не че няма издънки!) и затова гледам да купуваме именно такива, освен това на външен вид бг не струват и това е едно от нещата които ме спират да купувам наше производство

# 16
  • Мнения: 6 461
Купувам винаги хубави дрехи на децата си .Макар и да не са маркови.
Нямам възможности да купувам маркови дрехи.Не мога на едното да купя ...а на другото не .

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Имаме много около 80% от дрехите са ни маркови - изпратени от чужбина. Тук му купувам качествени български дрехи, а много рядко от някоя разпродажба му взимам маркови.

# 18
  • Мнения: 6 164
Рядко, само при разпродажба

# 19
  • Мнения: 647
Купувам каквото ми хареса, независимо дали е марково или не Peace
Peace

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 392
Не виждам смисъл да ги купувам от България,цените са двойни,а не винаги са наистина оригинални.Ако мога си ги поръчвам от чужбина,там и намаленията са им наистина намаления. Peace

# 21
  • Мнения: 1 547
А аз искам само да попитам авторката на темата дали получи отговор на въпросите си и дали постигна целта си?

Благодаря!

# 22
  • Мнения: 4 447
А аз искам само да попитам авторката на темата дали получи отговор на въпросите си и дали постигна целта си?

Благодаря!

Беше ми интересно да науча кой какво купува. Какво имаш предвид под "целта си"? newsm78

# 23
  • Мнения: 2 197
Купувам това, което ми харесва, но само ако не струва повече от моите дрехи. Дъщеря ми има дънки по 10 лв. (китайски), които са перфектни, има български блузи и бодита, които също нямат никаква забележка. Предпочитам да има 5 различни китайски дрешки отколкото 1 фирмена. Даже и да мога да си позволя да дам повече пари предпочитам да купя повече неща за същата цена. Никога досега не съм имала проблеми с качеството. Единствените дрехи, които се развлякоха са били турски (и то на сравнително известната марка Adorable)

# 24
  • Мнения: 1 547
А аз искам само да попитам авторката на темата дали получи отговор на въпросите си и дали постигна целта си?

Благодаря!

Беше ми интересно да науча кой какво купува. Какво имаш предвид под "целта си"? newsm78

Ами дали получи информацията, която искаш. И най-вече с какво те обогати тази тема, която за мен е напълно безмислена. Всички купуват всичко. Всеки според възможностите. Тук има страхотни баровки, който купуват само маркови дрехи. Има и жени с по-скромни възможности, които купуват български и китайски дрехи. Има и други, които търсят ишлемета и качествени турски дрешки. Това е. Нищо кой знае колко интересно. И статистически значимо. Няма никакво значение кой какво купува. Важното е да имаш усет и вкус, да умееш да комбинираш добре. Това е. Нищо сложно.

# 25
  • Мнения: 4 447
А аз искам само да попитам авторката на темата дали получи отговор на въпросите си и дали постигна целта си?

Благодаря!

Беше ми интересно да науча кой какво купува. Какво имаш предвид под "целта си"? newsm78

Ами дали получи информацията, която искаш. И най-вече с какво те обогати тази тема, която за мен е напълно безмислена. Всички купуват всичко. Всеки според възможностите. Тук има страхотни баровки, който купуват само маркови дрехи. Има и жени с по-скромни възможности, които купуват български и китайски дрехи. Има и други, които търсят ишлемета и качествени турски дрешки. Това е. Нищо кой знае колко интересно. И статистически значимо. Няма никакво значение кой какво купува. Важното е да имаш усет и вкус, да умееш да комбинираш добре. Това е. Нищо сложно.

Ти май се чудиш как да си начеш ешезика?  Rolling Eyes
Ако не ти е интересно,защо пишеш?

# 26
  • Мнения: 1 547
А аз искам само да попитам авторката на темата дали получи отговор на въпросите си и дали постигна целта си?

Благодаря!

Беше ми интересно да науча кой какво купува. Какво имаш предвид под "целта си"? newsm78

Ами дали получи информацията, която искаш. И най-вече с какво те обогати тази тема, която за мен е напълно безмислена. Всички купуват всичко. Всеки според възможностите. Тук има страхотни баровки, който купуват само маркови дрехи. Има и жени с по-скромни възможности, които купуват български и китайски дрехи. Има и други, които търсят ишлемета и качествени турски дрешки. Това е. Нищо кой знае колко интересно. И статистически значимо. Няма никакво значение кой какво купува. Важното е да имаш усет и вкус, да умееш да комбинираш добре. Това е. Нищо сложно.

Ти май се чудиш как да си начеш ешезика?  Rolling Eyes
Ако не ти е интересно,защо пишеш?



Не съм сигурна как точно се чеше език с клавиатура, но щом казваш, може да си права.

И все пак ужасно тъпа тема.

Хайде, остани със здраве.

# 27
  • Мнения: 1 883
ГЛАСУВАХ С ОПЦИЯ №2

# 28
  • Мнения: 4 447
А аз искам само да попитам авторката на темата дали получи отговор на въпросите си и дали постигна целта си?

Благодаря!

Беше ми интересно да науча кой какво купува. Какво имаш предвид под "целта си"? newsm78

Ами дали получи информацията, която искаш. И най-вече с какво те обогати тази тема, която за мен е напълно безмислена. Всички купуват всичко. Всеки според възможностите. Тук има страхотни баровки, който купуват само маркови дрехи. Има и жени с по-скромни възможности, които купуват български и китайски дрехи. Има и други, които търсят ишлемета и качествени турски дрешки. Това е. Нищо кой знае колко интересно. И статистически значимо. Няма никакво значение кой какво купува. Важното е да имаш усет и вкус, да умееш да комбинираш добре. Това е. Нищо сложно.

Ти май се чудиш как да си начеш ешезика?  Rolling Eyes
Ако не ти е интересно,защо пишеш?



Не съм сигурна как точно се чеше език с клавиатура, но щом казваш, може да си права.

И все пак ужасно тъпа тема.

Хайде, остани със здраве.

Метафорично се изразих   hahaha

А темата май само теб не те кефи  Peace

# 29
  • Мнения: 5 140
Купувам и български,и чужди.Вече съм се научила да разпознавам качествените материи идеално и всъщност те са едно от двете определящи неща при полупката на дрехи (другото е да не са натруфени,да нямат апликации,а ако имат-да е тип емблема или нещо съвсем семпло,да са без брокат,пайети и подобни).
В последно време едно нещо ми прави впечатление-за БГ-дрешките започнаха да използват качествени материи (разбира се,не на 100%),но пък в по-голямата си част са много грозни поне за моя вкус.Чуждите дрешки са с добър външен вид,но пък тях започнаха да правят от кофти материи.Не мога да приема например еластан в детска дреха.

Както винаги съм съгласна с мнението на reflex. Peace Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт