Трябва ми тел. на хотел Божена, Боженци

  • 6 164
  • 15
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Има ли го някой, в нета само агенции намирам Rolling Eyes Имам предвид СПА хотела, а не къщата за гости.

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 22:02 от jul

# 1
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
в м-тел има услуга-казваш какво търсиш и до 10 минути получаваш всичко

# 2
  • София
  • Мнения: 6 550
или от справки на 144

# 3
  • Мнения: 5 622
Ето:

0888 56 18 28- Светла Полименова- управител

0885 85 37 37 -резервации

066/80 20 96- рецепция


Септември като бяхме там всичко беше съвсем ново. Кожените мебели още миришеха....  Wink

Много, много е хубаво в Божена...  Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Момичета  bouquet

# 5
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 410
ние бяхме март месец. През агенция е по-евтино отколкото цените на сайта на Божена.
Супер си изкарахме.

# 6
  • Мнения: 5 622

 С коя агенция бяхте и какви цени ви предложиха те?

Септември апартамент, до колкото помня беше 80 лв

# 7
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 410
http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=705
те и цените в сайта са други от това, което платихме.
направиха ни оферта - 3нощувки със закуска в двойна стая - 216лв, а апартамента беше 300лв. Допълнителносе плаща за масаж, сауна и парна баня.

# 8
  • Мнения: 5 622

 Леле..Доста са си променили цените..В сайта гледам, че 84 лв е двойна стая, а ние като бяхме(но току що го бяха открили) АПАРТАМЕНТЪТ беше 80 лв. По-евтино беше от Фенерите, където смотаните им апартаменти бяха 90 лв  Stop

# 9
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 410
да, но храната в ресторанта не ми допадна много, докато в Хадживелиновата къща - да си оближеш пръстите Simple Smile

За съжаление и масажистката им нямало да работи вече там, ние и бяхме последните клиенти заминавала за Англия.
Водата в басейна беше студена Sad, но всичко друго си беше идеално.

# 10
  • Мнения: 5 622
На мен за хапване много ми допадна механата във Фенерите  Wink

А Хадживелиновата къща къде е? В самото Боженци ли?

# 11
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 410
да, в самото Боженци е и има и хотел към нея. Мисля, че взехме визитка и ще я потърся за координати.

# 12
  • Мнения: 794
Можете да посетите Шекерджийницата - най-вкусната домашна баница на света!!!!

Ако си падате по планината , има приятен маршрут Боженци - Трявна...винаги го рекламирам  Wink

# 13
Ако желаете неизвестен субект да се заключи в дамската баня да си пере гащите и чорапите и дъщеря ви да не може да си вземе душ и багажа /шкафчетата са в антрето/ и да ползвате спа без сауна , парна баня и джакузи , плащат се отделно и трябва да планирате поне един час предварително кога ще се възползваш от спа услугите , заповядайте няма да ви вземат по малко пари , общо взето турбо селения , която дразни на фона на претенциозните цени , а и забравих да кажа че имат меко казано странни разбирания за туристическия продукт , външен вид , униформи , квалификация -  /свинщина/ , външния басеин специално за уикенда беше третиран с химикали  , толкова от мен , лично аз няма да припаря там............... , сигурно и дъщеря ми08

# 14
  • Мнения: 5 622
Я бе  Rolling Eyes Това за хотел Божена ли е? Този, новия дето е?  Confused

Общи условия

Активация на акаунт