Столче за кола Cangaroo

  • 3 858
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 353
Моля за вашето мнение за столчетата за кола  Cangaroo Baby Tour и Journey. Дават ги, че са от 9 до 25 кг, не изглеждат лошо и не са скъпи. Ако някой ползва такова нека сподели опит. Ако имате идеи за други по-добри подобни столчета от клас 1 и 2 заедно, моля посъветвайте ме.

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 02:11 от Ralka Balka

# 1
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз съм се загледала по тях, защото са на поносима цена, а и много рядко  излизаме с колата повечето пъти сме пешаа, но ето това е по хубаво за мен поне де, защото е по удължено нагоре за главата
 
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2583

# 2
  • Мнения: 2 159
и аз се интересувам от тези столчета, дано има майки, които да споделят опита си с тях.

# 3
  • Мнения: 353
Явно тези столчетата са отскоро на нашия пазар  Simple Smile.

# 4
  • Мнения: 1 455
Ние сме с такова столче,много ми харесва,но ти препоръчвам по издължения модел,който е показала kimba77
Аз взех другия и ми се струва,че след една-две години ще и е неудобно,точно защото няма как да си облегне главата.
Иначе материята е страхотна и като цяло съм много доволна Peace

# 5
  • Мнения: 546
Ние също сме с такова столче /по-издължения модел/ и съм много доволна - удобно е, има няколко положения на гръбчето, материята е хубава и не запарва, но най-вече е по-широко от повечето столчета в тази категория и е до 25 кг., а не до 18.

# 6
  • Мнения: 2 159
Момичета къде мога да намеря този модел? Ходих в Мечо пух и Пинокио, но нямаше.

# 7
  • Мнения: 353
Аз ги видях в Прасешката къща. Разбрах, че ги внася Мони и сигурно ги има и в магазина на Илиянци, но не знам къде се намира точно.

# 8
  • Мнения: 2 159
Илиенци ми е много далече, къде е това Прасешката къща?

# 9
  • Мнения: 546
Нашето го взехме от търговски център Фантастико на бул. Европа след Св. Троица по посока Люлин.

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
а тази плюшена материя дали няма да запарва жасно мн през лятото???

# 11
  • Мнения: 2 159
Нашето го взехме от търговски център Фантастико на бул. Европа след Св. Троица по посока Люлин.
ммм вярно не се бях замисляла за това newsm78, а и няма ли да е трудна за поддържане, ще попива всичко

# 12
  • Мнения: 1 455
а тази плюшена материя дали няма да запарва жасно мн през лятото???
То не е точно плюш.И мен това ме притесняваше,докато не видях материята,много е приятна и не запарва,но не знам каква е,а изглежда точно като плюш,но трябва да я пипнеш.

Имаме и стол на Кам,мога да твърдя,че на Кангаро е по качествен Peace
Материята на Кам също е хубава,но на места не знам как се получиха малки дупки,а от там станаха бримки.Определено на Кангаро по ми харесва Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 43 903
е то вие още не сте го пробвали лятото, пипала съм го на живо, просто не знам как точно трябва да се нарече затова плюш и казах, най-вероятно е нещо изкуствено. доколкото разбрах имало памучни калъфи за столчета ако запарват това е решение....а това че не им се регулира облегалката на височина за мен си е голям минус....

# 14
  • Мнения: 1 455
е то вие още не сте го пробвали лятото, пипала съм го на живо, просто не знам как точно трябва да се нарече затова плюш и казах, най-вероятно е нещо изкуствено. доколкото разбрах имало памучни калъфи за столчета ако запарват това е решение....а това че не им се регулира облегалката на височина за мен си е голям минус....
Да за мен единствения минус е височината за главата.
А сега като се замисля,миналата година климатикът ни се беше развалил в колата и целият стол на сина ми беше мокър.Та мисълта ми е то ако ти е горещо в колата,каквато и материя да е стола,все ще се спарваш.Но няма общо с плюша,освен външен вид...

Общи условия

Активация на акаунт