Незабелена пишка = малка пишка ?

  • 162 025
  • 258
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 397
Немога да не се запиша да следя темата  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 7 263
Моя мъж беше с малка пишка когато се взехме, защото майка му не забелвала, но редовно си я придърпва и масажира когато се къпе и е пораснала с 7 см, така че не се притеснявай оправия има и след време
От 13 години придърпвам и масажирам на мъжа ми пишката....обаче не съм видяла(усетила) да е пораснала.Трябва да съм по-усърдна явно Thinking
Би ли ми казала за колко време е пораснала със 7 см.И би ли питала мъжа ти как точно я масажира.Явно не го правя както трябва Thinking


Ха ха хааааааааааааааааааа  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Няма такава смехория - благодаря ви момичета, не мога да спра да се хиля вече 5 минути, лошото е че не мога и да обясня на някои от колегите защо се хиля............. hahaha hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 10 758
Относно циците - трябва да е масаж, а не самомасаж.Хубаво е да се сменят често масажистите Wink

# 33
  • Мнения: 10 758
Моя мъж беше с малка пишка когато се взехме, защото майка му не забелвала, но редовно си я придърпва и масажира когато се къпе и е пораснала с 7 см, така че не се притеснявай оправия има и след време
От 13 години придърпвам и масажирам на мъжа ми пишката....обаче не съм видяла(усетила) да е пораснала.Трябва да съм по-усърдна явно Thinking
Би ли ми казала за колко време е пораснала със 7 см.И би ли питала мъжа ти как точно я масажира.Явно не го правя както трябва Thinking


Ха ха хааааааааааааааааааа  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Няма такава смехория - благодаря ви момичета, не мога да спра да се хиля вече 5 минути, лошото е че не мога и да обясня на някои от колегите защо се хиля............. hahaha hahaha hahaha
По-добре не им обяснявай, че туко виж са спрели работния процес Mr. Green

# 34
  • Мнения: 7 263
Относно циците - трябва да е масаж, а не самомасаж.Хубаво е да се сменят често масажистите Wink

Винаги съм знаела че масажите правят чудеса, мдаааааа ЛаБомба като гредам и снимката под твоя постинг - явно може да ти се довери човек  hahaha hahaha hahaha Остава да пуснем сега тема търсим масажисти на ротационен принцип  Joy Joy Joy hahaha hahaha

# 35
  • Мнения: 656
Моя мъж беше с малка пишка когато се взехме, защото майка му не забелвала, но редовно си я придърпва и масажира когато се къпе и е пораснала с 7 см, така че не се притеснявай оправия има и след време
От 13 години придърпвам и масажирам на мъжа ми пишката....обаче не съм видяла(усетила) да е пораснала.Трябва да съм по-усърдна явно Thinking
Би ли ми казала за колко време е пораснала със 7 см.И би ли питала мъжа ти как точно я масажира.Явно не го правя както трябва Thinking
Shocked
Нещо не ти е както трябва, на моя само да му я погледам и пораства, при това видимо... Mr. Green
7см за минути-две ги прави
(Попадала съм на книжки, с описани гимнастики за удължаване, също има и разни приспособления от тип разтягане. Според мен е за мазохисти. Аз ги изтеглих от интърнет, но книжката беше сканирана, т.е. някой пари е направил от цялата тази история, но картинките бяха интересни, хихи, хи  hahaha)

# 36
  • Мнения: 7 723
....
(Попадала съм на книжки, с описани гимнастики за удължаване, също има и разни приспособления от тип разтягане. ....

Докога ще ви уча как става  !!!??? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 37
  • Мнения: 505
....
(Попадала съм на книжки, с описани гимнастики за удължаване, също има и разни приспособления от тип разтягане. ....

Докога ще ви уча как става  !!!??? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ще ме изгонят от работа с тези вашите смешки..не мога да спра да се смея с този  НАГЛЕДЕН МАТЕРИАЛ    hahaha Joy

# 38
  • Мнения: 465
Laughing  Laughing  Laughing
Е, това пък за сефте го чувам...
Peace Shocked

# 39
  • Мнения: 625
И аз да се включа:имаме познато детенце,на което пишката не е забелена,но има учудващо голяма пишка(дори малко шокиращо),а на моят син е забелена пък му е доста мъничка.Ще следя темата с интерес -може някой да даде идея за уголемяване Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 18 679
 JoyГолям смях Joy

# 41
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Когато пенисът расте, расте и обвиващата го кожа => няма логика.

# 42
  • Мнения: 3 622
Моя мъж беше с малка пишка когато се взехме, защото майка му не забелвала, но редовно си я придърпва и масажира когато се къпе и е пораснала с 7 см, така че не се притеснявай оправия има и след време
От 13 години придърпвам и масажирам на мъжа ми пишката....обаче не съм видяла(усетила) да е пораснала.Трябва да съм по-усърдна явно Thinking
Би ли ми казала за колко време е пораснала със 7 см.И би ли питала мъжа ти как точно я масажира.Явно не го правя както трябва Thinking


Ха ха хааааааааааааааааааа  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Няма такава смехория - благодаря ви момичета, не мога да спра да се хиля вече 5 минути, лошото е че не мога и да обясня на някои от колегите защо се хиля............. hahaha hahaha hahaha

Както си стоя и започвам да се смея и колегите ме гледат странно   hahaha  - мноооого интересна тема и аз имам син така че ще продължа да следя темата с интерес

# 43
  • Мнения: 2 891
Видеото е поучително!!!  Mr. Green

# 44
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В някои племена закачат тежести по уши, устни, пишки - каквото се намира...
Надявам се загрижени майки да не пробват.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт