Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора

Пловдив

Интересно ми е да науча мнения !
Цитирай

София

За колата или по-точно за колите.И двамата си имаме по едно Пежо,моето доста раздрънкано.По-често излизаме с неговото,но когато трябва да ходя някъде сама и той си е вкъщи,почва да ми пробутва неговото,което ме дразни,защото моето си ми е любимо.
Цитирай

в Низината

За някоя глупост. Слава богу, за пари и подобни не сме се карали никога.
Цитирай

София

Кой да седне на компютъра....Мечтая за деня в който ще си имам лично мой си комп Praynig
Цитирай

мъничко градче

90 % за пари, и за разни други гупости
Цитирай

За някоя глупост, изобщо ако може да се нарече спор.
Цитирай

За ходенето на вилата. Той иска да изкарваме там всяка свободна минута, а аз обичам да съм си вкъщи (там ми харесва много, но ми е невъзможно физически да изкарвам там цяла събота и неделя, а после през седмицата да пускам пералня, да чистя или да готвя - т.е. аз настоявам почивните дни да са 50:50 между апартамента и вилата). Това е основното.
Иначе, рядко сме на различно мнение по другите въпроси.
Цитирай

Пловдив

а дразни ли ви когато излиза с приятели по мъжки, съответно си пийва повечко, прибира се доста късно и на другия ден  / особенно ако е почивен / е неадекватен ?!
Цитирай

в Низината

Ами моят мъж не излиза вечер сам.
Цитирай

София

За глупости се дърляме основно. За сериозните неща сядаме и говорим спокойно. Истината е, че почти не се караме, слава Богу, по-скоро ей така като куче и котка си се дразним, да е весело hahaha
За това, за което конкретно питаш - всъщност почти никога, даже май никога не му се е случвало, но и да стане, няма да се издразня, защото на мене ми се случва редовно Mr. Green
Цитирай

BG

за това, че вися много на компа.
за колата на баща му /половината е на баща му, половината е на мъжо/
при някоя изцепка от страна на родители
Цитирай

BG

Спорим за дребните неща. те най много изнервят ситуацията
Цитирай

на село

За разхвърляните предмети и дрехи, най -редовно за това мърморя, но чак да спорим- не ... Very Happy
Иначе не се караме, обикновено аз си мрънкам, ама кой ли чува, добре че ми минава бързо.
Ей такива битовизми разни са ни темите за "спор"  Mr. Green.
Цитирай

Земята

Като се замисля - караме се за глупости, и все аз започвам кавгата. А опре ли се до сериозни проблеми - ги обсъждаме без да се дразним един на друг.
Цитирай

София

а дразни ли ви когато излиза с приятели по мъжки, съответно си пийва повечко, прибира се доста късно и на другия ден  / особенно ако е почивен / е неадекватен ?!
Изключително много ме дразни. След много усилия и разправии мисля, че се сборих с този му недостатък.  Laughing

Иначе ме дразни с това, че хич не обича СМР (в превод строително-монтажни работи).
Едни плочки в банята /2 бр./го чакам вече 2-ра година да ги залепи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора