Направих си сама 2

  • 29 126
  • 380
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 810
но като се свали не мога да я отворя.
какъв формат е? Има едни djvu- има линк в каталога на сайта откъде да се свали.
А ако пак не стане- питай в Намерих 3 Peace

# 31
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
лимонка БРАВО!

Жени_К пропуснах да кажа, че това не е правено с Фимо, но предполагам че ще стане. Аз се бях засилила с обикновен моделин. Това на снимката е правено с порцелан, който може да се направи в домашни условия.

# 32
  • Мнения: 2 591
Много съм горда от себе си, макар че не са нещо особено, но са първите ми опити и си ги харесвам, особено кашпата. И снимките не са много добри, но засега толкова мога Laughing Ето това и това са моите опити, а тези дни ще се пробвам и в декупажа, да видим! Laughing Страхотни неща показвате всички, вдъхновение сте ми, да знаете! Heart Eyes Hug

браво, чудесни са! продължавай напред  Peace

хей, момичета, толкова се уговаряхте за тези перфораторчета и ножички - какво стана с произведенията от тях newsm78 аз си чааааааааакам ли чаааааааааакам да видя нещо  Blush Mr. Green

# 33
  • Мнения: X
Лимонка , браво! Много хубави са станали!А с какво ги боядиса?

# 34
  • София
  • Мнения: 316
Лимонка ,супер са станали.И аз ще се пробвам в най-скоро време и ще покажа.А ето и моите щипки по идея на Amber

# 35
  • софия
  • Мнения: 756
лимонка БРАВО!

Жени_К пропуснах да кажа, че това не е правено с Фимо, но предполагам че ще стане. Аз се бях засилила с обикновен моделин. Това на снимката е правено с порцелан, който може да се направи в домашни условия.

и аз си мислех да го пробвам с моделина-пластелина.....ще видим какво ще излезе Laughing

# 36
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Радвам се, че ви харесват моите нещица! Кашпата първо я боядисах с бяла акрилна боя, по-нататък продължих с темперните на сина ми, който като наем за боите поиска да направи украсата - то си и личи! Laughing, та се наложи да дооправям контурите, но така и не съм довършила. Купих си и някакъв синтетичен лак, с който боядисах купичката - дава страхотен блясък, но пък мирише гадно и съхне почти един ден, така че не го препоръчвам.
  geniko, и твоите щипки ли са правени с боя за яйца? Говоря за основния цвят? И аз утре ще потърся дървени щипки, но какво да ги правя след като ги украся идея си нямам!
 Голям мерак имам да си изплета нещо от найлонови торбички - все още събирам материал обаче.

# 37
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Скоро ще покажа нещо направено от перфораторчетата и ножичките. Щипките са страхотни. Амбър беше написала, че може да ги ползва за лисчета май newsm78. Половинката ми намери страшно много магнити и все се каня да направя нещо за хладилника.

Сега за перфораторчетата. Ходих до книжарницата. Оттам ми казаха, че може би ще заредят другата седмицата. Тогава ще имам повече информация.

# 38
  • Мнения: 679
хей, момичета, толкова се уговаряхте за тези перфораторчета и ножички - какво стана с произведенията от тях newsm78 аз си чааааааааакам ли чаааааааааакам да видя нещо  Blush Mr. Green

Чакай, чакай, аз ги изкупих вече   Mr. Green. Като залеем сега форума с вдъхновяващи произведения, да те видя откъде ще си намериш Wink. Момичетата са запретнали ръкави и само чакат да им ги пратя. Ето аз как ги използвах:

цветенца:               звездички:

           

# 39
  • Мнения: 491
Мами, имам запитване..

Как се сваля от този магауплоуд.

Искам да разгледам тук: http://georgievi.atspace.com/namerih/deca.html

И като кликна ме праща там: http://www.megaupload.com/toolbar/?

И зациклям.

Извинявайте ако сте го обсъдили още в началото, но съм пропуснала.
Може и на лична някой да ме светне.

Тенкю за което, предварително.   Blush
Имам го абсолютно същия проблем. Имам инсталиран toolbara, мога да свалям книгите на Хипатия, но сайта на Мимиту немога да го отворя.

# 40
  • Мнения: 972
Здравейте,
сега открих тази тема  Mr. Green
Имам няколко набелязани проекта, днес пратих каката на почивка и сега ще творя  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 316
Щипките са с темперните бои на сина ми.С щипките ще си защипвам разни неща.  После са лакирани.Супер са тези перфоратори .И аз ще се запаля май по тях.Започвам да обикалям. Laughing

# 42
# 43
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Това е то, като се кумя толкова време, някой ме е изпреварил и направил охлюви. Добре са станали. Направо трябва да се засрамя Wink

# 44
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Имам една молба.
Има ли някой идея как да направя на сина си пипалца на бръмбарче. Трябват ни за тържеството в детската градина. И трябва да бъде нещо като шапчица. Нямам никакво вдъхновение, пък и много не ме бива да правя от нищо - нещо.
Помагайте!

Общи условия

Активация на акаунт