Направих си сама 2

  • 29 127
  • 380
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 125
Благодаря ти  radinna,
това е първата играчка която правя за малкия ми кумец /на 4 месеца е/  следващата по план график  Party е едно мече от същата книжка или от тук http://www.hand-made-toys.net/vikroiki_miagkih_igrushek/miagkie_ … tkani_i_meha.html

# 76
  • Мнения: 3 810
desinca, страхотна е!
И за да я видят повече хора- пусни я и в играчки от подръчни материали и при Храбри шивачки, моля те!

# 77
  • Мнения: 2 591
и аз се присъединявам към похвалите, desinca, продължавай да твориш!

 goldenova , моето беше това http://www.snimka.bg/album.php?album_id=102411&photo=30

# 78
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Браво. А аз съм в пълен творчески застой Grinning

# 79
  • Мнения: 4 392
Браво. А аз съм в пълен творчески застой Grinning
Е, хубава работа! Аз откога чакам да пуснеш другите две глинени плочи. Heart Eyes
Аз пък в момента съм само на теория. Joy Хваля и давам съвети...Нека ми е лошо...
Не ми обръщайте внимание, ама поотказах цигарите. От три седмици не пуша. Laughing.Чак сега го правя достояние на целия форОм. hahaha

# 80
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
в интерес на истината само гледам първата плоча и се каня, но...

много планове, но реализацията им ми куца.

Амарена браво за цигарите. Изцяло те подкрепям Peace

# 81
  • Мнения: 2 591
Амарена браво за цигарите. Изцяло те подкрепям Peace

и аз   bouquet

аз пък се снабдих с още кутии и утре ще ходя да си купувам опаковъчна хартия и ще действам! надявам се скоро да покажа  Blush

# 82
  • Мнения: 3 810
Въх, Амарена, аз само тоз ти кусур ти намирах(траех си де), а сега си и без него ooooh!
Само така! Долу цигарите! Аз откога пиша в асансьора- Моля не пушете в асансьора! и все ми изтриват НЕ-то... Tired
schneee , пуснах една тема в От нищо нещо:
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=4673

# 83
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
от този сайт съм си харесала едни купи от грамофонни плочи

# 84
  • Мнения: 3 810
ние преди години използвахме така, тези които бяха надраскани. Вече нямаме плочи за тази цел...Стават за градина, че заемат много място.

# 85
  • Мнения: 4 392
Въх, Амарена, аз само тоз ти кусур ти намирах(траех си де), а сега си и без него ooooh!
Само така! Долу цигарите! Аз откога пиша в асансьора- Моля не пушете в асансьора! и все ми изтриват НЕ-то... Tired
schneee , пуснах една тема в От нищо нещо:
http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=4673
Леле, какво ще правя такава безкусурна?! Rolling Eyes :35
Сега ще се ожениш ли за мен? Joy Joy
Аз в асансьори не стъпвам. Naughty Много смърди. (пък и сме на първия етаж. Peace)Дращиш Laughing с перманентен маркер и готово! Mr. Green
Или поръчваш фина, инкрустирана с полускъпоценни камъни,  табелка! Grinning

# 86
  • Мнения: 4 392
от този сайт съм си харесала едни купи от грамофонни плочи

Да не са тези, които се къдрят някак- си и могат да се изполват за саксии, примерно?

# 87
  • Мнения: 3 810
да, тях си е харесала предполагам...
А, ти ми даде чудна идея- питане:
как да изпиша текста в асансьора(перманентния не даде резултат, бележка от хартия също), че да оцелее от набезите на келешите- пушачи?
Направих си сама табелка- Не пуши! Joy

# 88
  • Мнения: 4 392
да, тях си е харесала предполагам...
А, ти ми даде чудна идея- питане:
как да изпиша текста в асансьора(перманентния не даде резултат, бележка от хартия също), че да оцелее от набезите на келешите- пушачи?
Направих си сама табелка- Не пуши! Joy
Блажна боя и 50 см- ови букви? Crazy newsm78

# 89
  • Мнения: 2 591
мимиту с кирилизация , направо ме запали - аз много обичам И такива работи - бях си купила преди време от Германия едно такова скринче, но го подарих на една приятелка - нямаше място в багажа  Mr. Green първо ще си дооблепя тези кутии, че и място съм им измислила, пък после ще правя и такива шедьоври  Blush

а кукленски къщи как обичаааааааааам, ама не от кашон.... нямам думи направо! ама то там си е цяло изкуство  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт