Направих си сама 2

  • 29 090
  • 380
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 438
Линк към първата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=164646.0

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 366
  bouquet

# 2
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Ще ви следя и тук, срам не срам, все не остава време да творя и аз Tired Embarassed

Нещата, които сте правили напоследък, както и тези от преди, са страхотни. Поздравления на всички за ентусиазма, таланта и вдъхновението  bouquet Hug

# 3
  • софия
  • Мнения: 756
и аз с интерес следя и творя Laughing

# 4
  • Мнения: 3 810
айде на влакчето!
Сега какво излезе? Перфораторите на Ати правят по- големи дупки и са 2лв. Тези на Мириел са по- малки и са 1.99лв.
Чакам снимки и повече инфо от Ати и Мириел, за да решим вече, че се перфорирах отвсякъде от яд, че тука ги няма....

# 5
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 438
следобяд ще ви дам информация, но щом на Ати перфораторчетата са по-големи аз бих предпочела тях. А и вече съм заявила това желание. Малките ще ги ползвам за "пълнеж на големите" за да правя интересни комбинации с цветовете.

Толкова планове имам в главата си, но много ме е яд, че все не мога да започна. Сега Вики да заспи и ще се опитам да направя първите стъпки по един "проект".

# 6
  • Мнения: 2 956
Много мразя като видя в някоя тема "Запис!" ама сега ще се наложи и аз да го направя,че нямам какво да покажа,а си следя красотичките ви  Embarassed
Аз и в предната тема попитах,но май никой не видя-ще питам и тук;) За какво мислите да ги ползвате тези перфораторчета?

# 7
  • София
  • Мнения: 983
...
Сега какво излезе? Перфораторите на Ати правят по- големи дупки и са 2лв. Тези на Мириел са по- малки и са 1.99лв.
...
Малка поправка - на Ати са 3лв  Mr. Green
Аз лично мисля да ги използвам за разни апликации (картички например).

# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 438
В края на миналата година си купихме цифров фотоапарат. Дотогава ползвах обикновен. Имам много снимки, които са запечатали първата година на Вики. Имам и цифрови такива, но все пак бих искала да ги оформя в албум-дневник. Нещо като scrapbook, в който интересно, цветно и весело да опиша случките на снимките. Затова и ще използвам перфораторчета и различните ножици, с които се снабдих.

# 9
  • Мнения: 3 810
Малка поправка - на Ати са 3лв  Mr. Green

Вярно- 2 лв. били ножиците...

# 10
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 438
В Практикер има около 10 вида различни форми ножици. Цена 1,90 лв.

# 11
  • Мнения: 4 392
В Практикер има около 10 вида различни форми ножици. Цена 1,90 лв.
A каква е големината на изрязаната фигурка? Thinking

# 12
  • Мнения: 3 810
Ако става въпрос за перфораторчетата:
В предната тема писаха- на тези в Практикер- 1.5 см, а другите 4 пъти по- малки. Права ли съм?
А Мириел е писала за ножиците....последно....различни форми в смисъл- вълничка,зигзаг и др.

# 13
  • Мнения: 2 591
абе вие я стига сте се уговаряли за перфораторчета и ножички, ами вземете да покажете нещо вече  Mr. Green  Blush

# 14
  • Мнения: 883
Днес с децата правихме "Чичко Тревичко", но си бях забравила фотоапарата. Утре, като се върна от работа и ще покажа. Справиха се страхотно!

Общи условия

Активация на акаунт