Пробвахте ли Clean & Clear за черни точки? При мен работи!

  • 29 470
  • 108
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
Здравейте!

Пускам тази тема за да бъда полезна, до колкото мога, на тези от вас, които имат проблем с черните точки.

Кожата ми е от типа смесена, с нос, който е вечно на ситни точици, буквално всяка пора е точица. Не се виждат от хеликоптер  hahaha - общо взето се виждат само от много близо и най-вече на увеличителното огледало, на което се гледам. Но знаете, дразни.
Изстискването не ми върши работа, защото кожата се зачервява и се оправя чак на следващия ден, съответната пора се изчиства за не повече от 2 дни, но си остава да си личи, просто такава ми е кожата на носа. Дълбоко почистващите маски не ми почистват така описаните черни точки, нито  ежедневно обтриване с лосиони за проблемна кожа от различен клас (и евтини, и скъпи).

Видях рекламата на Bleckhead продуктите (лосион и гел за измиване) от серията Clean & Clear на Johnson и без да им възлагам кой знае какви надежди, купих да пробвам лосиона. Резултатът е чист нос за първи път в живота ми!  Peace

Има и негативни мнения, че не вършат никаква работа, така че само споделям своето, без да се опитвам да ви кажа че продуктът е ужасно велик и 100% ще ви реши проблема. Но ако не ви се виждат много 6-7 лв. (някъде там му беше цената) за една проба на продукта, опитайте! Дано да работи и при вас!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 535
А ти кой точно продукт от серията си взе, понеже те са доста?

# 2
  • Мнения: 341
Серията Clean & Clear наистина съдържа доста продукти, но тези специално за черни точки са два: гел за измиване на лицето и лосион, с който с памуче се обтриват проблемните места. Аз взех въпросния лосион. Нарича се BLECKHEAD CLEANSING LOTION или нещо подобно, не съм в къщи за да погледна. Ключовата думичка е "bleckhead", което на английски е черна точка. Тъмно синьо - лилаво на цвят шишенце с прозрачна течност. 

# 3
  • Варна
  • Мнения: 535
Ясно, разбрах, ще ги прообвам.
Мерсииии Hug

# 4
  • Мнения: 64
Мерси за информацията  bouquet и аз имам същия проблем като теб и със сигурност ще ги пробвам, то вече какво ли не съм си купувала #Crazy но дано и при мен да има този ефект Praynig

# 5
  • Мнения: 248
Аз ползвам измиващият гел и също съм много доволна.

# 6
  • Мнения: 5 790
И аз ще пробвам. Дано има ефект и при мен. Благодаря за информацията!

# 7
  • Мнения: 3 339

А дали лосионът съдържа спирт?

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Мдааа. И аз съм го пробвала и резултатът беше - безобразно изсушена и лющеша се кожа. Не е за всеки този лосион, само за мазни кожи е според мен.

# 9
  • Мнения: 3 339
Значи не е и за мен. Спирт не слагам на лицето си Naughty

# 10
  • Мнения: 298
Аз използвам измиващия гел, не е лош, но и не съм впечатлена особено, като всеки ексфлориращ гел е. Лосиона не съм пробвала, защото кожата ми стана по-суха от бременността и не ми се рискува. Но да  споделя, че от аспириновата маска за лице съм доволна, макар и временно, но черните точки изчезват.  Peace

# 11
  • Мнения: 341
Действително май съдържа спирт. Това пропуснах да го спомена. Гелът за измиване не съм го пробвала, защото моят проблем е само с носа, а не ми се занимаваше с гимнастики да си мия само носа с един продукт, а останалото - с друг hahaha Затова избрах лосиона, който нанасям само там, където ми е проблема и ми действа прекрасно. Явно наистина не е за всяка кожа.

# 12
  • Мнения: 3 647
ползвала съм ги бях доволна
 Peace

# 13
От около седмица ползвам измиващия гел и определено има ефект. Grinning

# 14
  • Мнения: 1 028
Ползвах го по едно време и наистина имаше положителен ефект Peace

# 15
  • Мнения: 4 162
Колко струва това нещо? newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 4 743
Колко струва това нещо? newsm78
6-7  Peace

# 17
  • Мнения: 3 647
Колко струва това нещо? newsm78
даже сега са ги понамалили в пикадили
около 6 лева

# 18
  • Мнения: 341
Това, което не можах да цитирам като пуснах темата, беше наименованието на въпросния лосион, който така възторжено похвалих. Нарича се CLEAN & CLEAR BLACKHEAD CLEARING CLEANSER  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 167
И аз ползвам измиващия -ексфолиращ гел. Нямам по принцип проблеми с кожата или черни точки, но ми действа добре-заглажда я съвсем. Самия гел доста изсушава кожата.

# 20
  • Мнения: 105
И аз съм го ползвала. По принцип имам проблемна кожа, но това помага.

# 21
  • Мнения: X
Ей това ползвам аз и съм много доволна

# 22
  • Мнения: 4 162
Ааа ама то било на Джонсънс!Каква изненада.Те не правят ли само детски продукти?

# 23
  • Мнения: 1 318
И аз съм много доволна - миналата година си бях купила лосиона без да възлагам големи надежди, но има страхотен резултат Flutter

# 24
  • Мнения: 3 782
Ей това ползвам аз и съм много доволна


аз също имам черни точки и мисля,че нямат намарение да спират да излизат. Точно този съм го ползвала,но няма голям ефект и лосион за почистване съм ползвала,но също не видях голям ефект. Ползвала съм на Гарние за черни точки ужас ,излязоха ми повече. Сега съм с Чиста кожа на орифлейм и добре ми действа. Но истината е при козметика,така добре ми се чувства кожата,но сега като за мина за Гърция се чудя какво да правя. Е правя си парна баня и след това маска.

# 25
  • Мнения: 684
Ей това ползвам аз и съм много доволна


Ползвам измиващия гел от две седмици,много съм доволна!Наистина действа макар че кожата ми е проблемна,след уптребата на гела кожата става гладка и много мека.Препоръчвам го!  bouquet

# 26
  • Мнения: 8
и аз ползвам този гел, от около седмица и съм доволна:) няма ефект след първия ден, както се казва в рекламата, но аз съм доволна.Кожата става наистина много мека  Wink и аз го препоръчвам Peace

# 27
  • Мнения: 1 063
Ексфолиращият гел ползвам (по случайност), доволна съм за сега.

# 28
  • Мнения: 4 629
Ще го пробвам и аз. А някой ползвал ли е втория и третия продукт тук? Те дали изсушават кожата също?

http://www.drugstore.com/templates/brand/default.asp?brand=8214& … param=clean_clear

# 29
# 30
  • Мнения: 5 790
Ха, тъкмо мислех да пускам тема за Clean&Clear. Много съм доволна, направо се изненадах, колко добре почиства лицето. Заслужава си парите.

# 31
  • Мнения: 504
навихте ме и мене, и аз ще пробвам. Тези черни точки са такава досада, тази седмица искам да ходя на козметик, но ме е страх да не ми се зачерви много лицето.

# 32
и аз имам този лосион но не е кой знае какво Sad!!!кожата ми е мазна и от него става още ПО. Сега пробвах това с лайката но кожата ми стана супер червена Embarassed!!кажете как да си разреша проблема Rolling Eyes благодаря предварително  bouquet

# 33
И аз имам този проблем и реших да опитам с Clean&Clear измиващ гел с гранули, но нямаше ефект  Sad  Но днес си купих Clean&Clear Advantage quick clear daily treatment wash  Wink Случайно някой от вас да го е използвал за да ми каже дали има ефект? Не пише дали е и за черни точки, но май всички продукти от серията са за черни точки  Thinking

# 34
Da tozi gel e naistina mnogo dobar,no samo za kombinirana ili mazna koja,ako imate suha ili normalna po dobre si izberete produkt ot seriyata za suha ili normalna koja,losyona ne sam go probvala,no eksfolianta e super,no pak povtaryam za kombinirana koja,bez da preovelicavam miya si litseto samo dva pati i na tretata sutrin zabelyazvam ce nisto ne e ostanalo.

# 35
  • Мнения: 857
И аз съм го ползвала доволна съм,но изсушава повечко кожата

# 36
  • Мнения: 5 790
И аз съм го ползвала доволна съм,но изсушава повечко кожата

Наистина изсушава, но от серията има едно кремче, което хидратира доста добре. Комбинацията е чудесна. Много съм доволна.

# 37
  • Мнения: 13
Пробвала съм го, не е кои знае какво, за момнта само свива порите и това е. Пробвайте с изплакване на лицето със сода /не бикарбонат, а за пиене Kinley Soda/. Това ми го каза една козметичка.

# 38
  • Мнения: 3 459
Аз също съм с мазна кожа и съм ползвала измиващия гел,но при мен резултата беше силно изсушена кожа,на места около устата ми се образуваха кафяви петна.

# 39
  • Мнения: 231
И при мен ефектът е силно изсушена кожа. Чисти наистина, но не чак толкова добре, че да си тормозя кожата. Има един много добър продукт на Виши, има както само за миене, така и две в едно - с маска. Много е добър този продукт.

# 40
  • Мнения: 5 790
Има един много добър продукт на Виши, има както само за миене, така и две в едно - с маска. Много е добър този продукт.

Линк?

# 41
  • Мнения: 145
До форумките,които са останали доволни ... искам да попитам-забелязали ли сте порите наистина да се отпушват и почистват?
Защото черното на черната точка е окисленият повърхностен слой на мазнините,които са се задържали в пората.
И ми е интересно дали се премахва само горния слой,т.е. черното или се изчиства и цялата пора (в дълбочина)?
  newsm78

# 42
  • Мнения: 776
В момента го ползвам, но не съм впечатлена. Не е нищо особено и определено не премахва черните точки. Ексфолиант като ексфолиант, само рекламата е зарибяваща. Най-съм доволна от Swiss formula срещу черни точки Hug. Той определено ги премахва повърхностно, но не и в дълбочина. Не вярвам да има продукт, който да може newsm78
Друго ексфолиантче, което имаше успех при мен, е на Vichy от серията Нормадерм.

# 43
  • Мнения: 59
И аз не съм доволна,пробвах го,но няма да повторя!Но при всяка кожа действа различно!

# 44
  • София
  • Мнения: 4 743
До форумките,които са останали доволни ... искам да попитам-забелязали ли сте порите наистина да се отпушват и почистват?
Защото черното на черната точка е окисленият повърхностен слой на мазнините,които са се задържали в пората.
И ми е интересно дали се премахва само горния слой,т.е. черното или се изчиства и цялата пора (в дълбочина)?
  newsm78
Това може да стане с механично почистване, но с ексфолиант не.

# 45
  • София
  • Мнения: 10 858
Бих пробвала това лосионче, в крайна сметка от опит глава не боли. Ще обтривам само носа, че и моят проблем е там.
Благодаря на авторката, че сподели  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 2 164
Смятам да го пробвам.

# 47
  • Мнения: 1 259
Аз си взех гела от Фантастико за 5,... лв. Хареса ми, но дали с лосиона ще имат по-голям ефект. Моята кожа също е смесена и проблема разбира се е в Т-зоната. Много ли е силен лосиона...?

# 48
  • София
  • Мнения: 4 743
Аз си взех гела от Фантастико за 5,... лв. Хареса ми, но дали с лосиона ще имат по-голям ефект. Моята кожа също е смесена и проблема разбира се е в Т-зоната. Много ли е силен лосиона...?
Ами според мен е много силен и има обратно влияние, но е въпрос на преценка. Опитай. Peace

# 49
  • Мнения: 154
Аз също нямам проблеми с кожата , но дъщеря ми ползваше някакъв на Клийн енд Клиър измиващ гел и кожата й беше много чиста.

# 50
  • Мнения: 1 403
Леле голема съм патица  ooooh! тръгнах за Clean & Clear
и взех Garnier 4ак сега като влязах в темата и зацепих  #Cussing out

# 51
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
пробвах. имам чувството, че е 50% спирт. за лятото по-бива, но зимата и без това ми е суха кожата и няма да го ползвам. в интерес на истината, наистина нямам черни точки. но пък много изсушава!

# 52
  • Мнения: 105
Аз също имам смесен тип кожа и много трудно я поддържам в приличен вид.Сега ползвам гела за измиване на OXY - малко изсушава кожата,ако прекалиш с него , но иначе ефекта е веднага след измиване.Лицето ми става като бебешко дупе - меко и нежно и може би затова те зарибява да се миеш често,но както казах , честата употреба изсушава.
Сега ще пробвам и този...и ще ви информирам.

# 53
  • Мнения: 5 577
още един недоволен, не ми понесе нещо  Tired

# 54
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Това, което не можах да цитирам като пуснах темата, беше наименованието на въпросния лосион, който така възторжено похвалих. Нарича се CLEAN & CLEAR BLACKHEAD CLEARING CLEANSER  Grinning
Момичета честно казано и аз започнах да го ползвам същия лосион,но нещо изобщо не съм  доволна,не чисти и имам чувство,че имам повече с бели връхчета след него  #CrazyЗасега го спирам за известо време и ще си продължа с Алое серията на Орифлейм-най-доволна съм,но предполагам,че е до тип кожа.

# 55
  • Мнения: 1 128
Пробвах го........... и не можеш да си представиш какъв обрив изкарах, беше кошмар Cry Cry
Не казвам че продукта е лош, просто има някоя съставка на към която съм алергична.Това ми се случва за четвърти път Crazy от нови продукти.В понеделник ще ми правят изследвания за алергия Simple Smile.
За съжаление с този продукт аз няма да мога да си помогна.

# 56
  • София
  • Мнения: 7 097
Пробвайте с изплакване на лицето със сода /не бикарбонат, а за пиене Kinley Soda/. Това ми го каза една козметичка.

А това с каква цел?

Продуктите за измиване на лице от тази серия са три - скраб, пяна за дълбоко почистване и гел за ежедневно измиване. О кое от трите сте най-доволни?

# 57
  • Мнения: 5 790
Продуктите за измиване на лице от тази серия са три - скраб, пяна за дълбоко почистване и гел за ежедневно измиване. О кое от трите сте най-доволни?

Аз ползвам и трите и определено има ефект при мен. Но може би наистина на всеки понася различнио.

# 58
и аз незнам със сигурност, но  запомних само 4е мехур4етата помагали за по4истването от 4ерни то4ки, от скоро го прилагам.

# 59
  • Мнения: 11 003
Ползвам пяната за дълбоко почистване на Johnson и съм много доволна. Peace

# 60
  • Мнения: 107
аз не съм доволна от продуктите за почистване на clean & clear, ползвам само garnier pure (3 in 1)  Peace страхотен продукт

# 61
  • Мнения: 341
Съгласна съм с всички, които написаха, че е силничък. Но е факт, че нямам черни точки когато го прилагам.

# 62
  • София
  • Мнения: 7 097
ползвам само garnier pure (3 in 1)  Peace страхотен продукт

Новото ли имаш предвид?

# 63
  • Мнения: 3 794
Вчера и аз си купих Clean & Clear за черни точки Simple Smile Беше на промоция в Ремедиум
С това темпо, с което пазарувам козметика скоро и аз ще си отворя магазин  Thinking Приятелят ми все се чуди за какво ми е поредната тубичка козметика  Blush Чак и аз се замислих...

# 64
малко съм над възрастта за черни точки,но да споделя опита на сестра ми.На нея clean & clear не й допадна, но беше във възторг от Visibly Clear на Neutrogena.Непрекъснато ме караше да й ги купувам (защото работя в аптека).Адски добре се чувстваше с тях.

# 65
  • Мнения: 107
да, новия продукт на garnier (синя опаковка), понеже е доста гъста смес аз я нанасям сутрин и вечер (от 2 месеца), а едва съм стигнала до половината  Peace, просто чудсен продукт, а clean & clear са супер измислени и евтини (5-6 лв.)

# 66
  • Мнения: 107
да, продуктите на Neutrogena, също са страхотни!!! Peace

# 67
Здравейте дами...аз съм момче на 17 години и обичам да си поддържам кожата...,но проблемната ми зона е носа...с тези гнусни и мазни черни точки какво ли не пробвах какви ли не кремове,маски за лице,в момента ползвам Clean Wasch-Peeling  Zink-O-Derm....той е за мазна кожа ама и това май нещо не помага.... нищо и нищо не помага дано това на  което предлагате да помогне....също така знам че тука не е място и подходящата тема,но лицето ми постояно се лющи в буквалния смисъл имам 3 вида кремове за лице от най-евтиния до скъпичък може да се каже,но на пук пак и пак....може ли съвет моля ви дами отчаян съм а си имам приятелка иииии искам да изглеждам добре все пак...(не съм гей да поясня) Благодаря предварително Wink

# 68
  • Мнения: 5 790
Здравейте дами...аз съм момче на 17 години и обичам да си поддържам кожата...,но проблемната ми зона е носа...с тези гнусни и мазни черни точки какво ли не пробвах какви ли не кремове,маски за лице,в момента ползвам Clean Wasch-Peeling  Zink-O-Derm....той е за мазна кожа ама и това май нещо не помага.... нищо и нищо не помага дано това на  което предлагате да помогне....също така знам че тука не е място и подходящата тема,но лицето ми постояно се лющи в буквалния смисъл имам 3 вида кремове за лице от най-евтиния до скъпичък може да се каже,но на пук пак и пак....може ли съвет моля ви дами отчаян съм а си имам приятелка иииии искам да изглеждам добре все пак...(не съм гей да поясня) Благодаря предварително Wink

Ние тук само можем да гадаем. Най-добре е да идеш на дерматолог, който да прецени какво е най-доброто за конкретния случай. И аз си мислех едни неща до скоро, отидох на лекар, оказа се, че това, с което съм се мазала въобще не е подходящо. Смени ми кремчетата, даде ми антибиотик и за 2 седмици има видим ефект. Така че - лекар му е майката. Успех ти пожелавам.

# 69
  • Мнения: 1 483

С това темпо, с което пазарувам козметика скоро и аз ще си отворя магазин  Thinking Приятелят ми все се чуди за какво ми е поредната тубичка козметика  Blush Чак и аз се замислих...

Ох ooooh! и аз съм така Whistling
Иначе и аз използвам лосиончето от няколко дни и съм доволна.Използвам този за чувствителна кожа.

# 70
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не ми се чете цялата тема, така че ако се повтарям моля да бъда извинена, но може ли снимка на въпросният продукт, защото с търсачката не ми намира подобно нещо Rolling Eyes

# 71
# 72
  • Мнения: 5 790
http://www.cleanandclear.com/productDetail.do?productid=38 - тук има цялата серия. Разгледай.

# 73
  • някъде
  • Мнения: 4 955
разгледах Peace, но все пак за този ли става въпрос, който показах Thinking

# 74
  • Мнения: 776
разгледах Peace, но все пак за този ли става въпрос, който показах Thinking

Не, за друго става въпрос - този от твоята снимка е течен, а темата е за кремообразия с микрогранули:
http://www.blushingbuyer.co.uk/Product/52/CCBCDS150/bb/clean-cle … -scrub-150ml.html
  bouquet

# 75
  • някъде
  • Мнения: 4 955
разгледах Peace, но все пак за този ли става въпрос, който показах Thinking

Не, за друго става въпрос - този от твоята снимка е течен, а темата е за кремообразия с микрогранули:
http://www.blushingbuyer.co.uk/Product/52/CCBCDS150/bb/clean-cle … -scrub-150ml.html
  bouquet
благодаря  bouquet

# 76
Благодаря за помоща....ще се отида вече на дерматолог....за да видим какво ще каже той....,но не е кой знай какъв проблема с кожата ми,но едно е да я подържам друго да я оставя на произвола....Аз използвам кремoве:Nivea и също така на Bilka for face WinkПробвах и един съвет написан тука за черните точки с кърпата и след това с горещата вода...за сега помага,но явно за 1 един ден може би....а нали знаете,че това дразни може да не  е видимо за другите...,но мен ме дразнии.Благодаря още един път и дано стане....,а и има една подробност....,че все пак аз се бръсна и може би това допълнително изсушава кожата на лицето ми....незнам до колко съм в права посока...,но някой от вас който са запознати нека да отвърнат на молбата ми,найстина ще съм ви Много Благодарен Wink

# 77
От гела кожата ми се изсушава и носът ми се бели #2gunfire

# 78
  • Мнения: 452
Аз си взех лосиона и да ви кажа много съм доволна !Просто си чувствам кожата да диша за пръв път !Ако тръгне да ми избива пъпка - като се намажа и изчезва .....има и няккаво действие върху черните точки ....не изчезват всички ,но определено доста от тях сякаш избледняват ,но в дълбочина трябва да се изстискат ,няма начин ......

# 79
  • Мнения: 59
не съм доволна, беля се , лющя се и така ...нищо.

# 80
  • Мнения: 145
Активната му съставка ,на Clean & Clear за ч.точки, е салицилова киселина!
Със същия успех може да си правите маски с аспирин ..  имаше наскоро тема за такива.

# 81
  • Мнения: 48
Аз използвам измиващия гел, не е лош, но и не съм впечатлена особено, като всеки ексфлориращ гел е. Лосиона не съм пробвала, защото кожата ми стана по-суха от бременността и не ми се рискува. Но да  споделя, че от аспириновата маска за лице съм доволна, макар и временно, но черните точки изчезват.  Peace
А как се прави тази маска?

# 82
  • Мнения: 223
силициловата киселина е добре да се ползва изключително умерено. изсушава много бързо дори и най-мазната кожа до степен да се лющи..........личен опит  ooooh!

# 83
  • Мнения: 5 647
Не съм особена впечатлена от този продукт. Купих си го след като прочетох темата, но не ми допадна.

# 84
  • Мнения: 4 292
Имам и лосионът и измиващия гел. Доста ми изсушиха кожата, всеки път ми опъва като ги ползвам. В резултат на това, май ще отиват при сестрата.  Rolling Eyes

# 85
Clean Clear гелчето е най-ефикасно , но не го купувайте от Bonjour в Пловдив , защото там някой грижливо изстисква тубичката и я допълва с вода.

# 86
Позлвах този лосин на Clear & Clear, но явно моите черни тички са по-забележими от тези на авторката и може би затова не ми се изчистиха ...  знам ли ...

# 87
  • Мнения: 223
Clean Clear гелчето е най-ефикасно , но не го купувайте от Bonjour в Пловдив , защото там някой грижливо изстисква тубичката и я допълва с вода.

малоумници !! newsm77 бих им спретнала страхотна рекламация придружена с още по-хубав скандал

# 88
offf i az si go vzeh toq za 4erni to4ki oba4e nqma6e opytvane dali vyrhu mokra ili suha koja ...ako nqkoi zn  pls da mi kaje  newsm78 newsm78

# 89
  • Мнения: 776
offf i az si go vzeh toq za 4erni to4ki oba4e nqma6e opytvane dali vyrhu mokra ili suha koja ...ako nqkoi zn  pls da mi kaje  newsm78 newsm78

Върху влажна с нежни масажиращи кръгообразни движения и със сигурност не всеки ден Peace

# 90
Аз ползвам CLEAN & CLEAR BLACKHEAD CLEARING DAILY SCRUB и сам много доволна! трябва да се мажиш с него 2 пъти на ден (сутрин и вечер) и ще има ефект!! Наистина!! Препоръчвам ви го!

# 91
  • Мнения: 983
Взех си ексфолиращия гел преди 4 дни. За момента не ми е премахнал черните точки, но опредлено кожата става много мека.

# 92
  • Мнения: 27
И аз имам тук-там черни точки и ползвах един флакон clean & clear и изобщо не съм доволна. Е, то е и до кожата на човек, но за мен е пълен боклук Peace

# 93
emi az dnes si vzex clean & clear exfoliating daily wash dali nqkoi go  e izpolzval i moje dami kaje dali pomaga!!!!!! newsm78 newsm78 Naughty

# 94
  • Мнения: 131
Mи чесно да ти кажа то си е до кожата на човека-при някой действа, при друг не!Примерно ти каза, че си чувала негативни мнения-нормално е все пак не може при всеки да има ефект!Аз лично изхабих ЦЯЛАТА опаковка и нямаше НИКАКЪВ ефект!Но моите черни точици са съвсем малко и за това не ми и пука, че няма ефект  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 983
И при мен няма

# 96
Абе чудя се дали да си го взема (Clean&Clear почистващият гел (тубичката) или лосиона  newsm78 ) , защото по едно време бях започнала да използвам някакъв силицилов спирт (козметичка го е препоръчала на приятелка) ии кожата ми започна да се бели особенно носът и на определни части от лицето започнах да се зачервявам ии ми излязоха т.н. лишеи ... спрях силициловия спирт иии зпаочнах да се мажа сутрин обед и вечер със лимонов крем за да ми се омазни малко кожата понеже беше УЖАСНо суха ии лицето ми стана гладк0, но черните точки нямат спиране!! ... ии се притеснявам ак0 използвам Clean&Clear понеже видах, че някой беше казал, че съдържа спирт ии да не стане отново така ... моля ви ако някой има такъв проблем да пише за да имам долу-гопре представа. Благодаря предварително  Rolling Eyes

# 97
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
KisS4y, най-добре и с двете. Аз също съм доволна от лосиона, гела не съм го взела още. С лосиона черните точки сякаш се разширяват и избиват на кожата, след което минават или ги стискам   Embarassed

# 98
  • Мнения: 776
Абе чудя се дали да си го взема (Clean&Clear почистващият гел (тубичката) или лосиона  newsm78 ) , защото по едно време бях започнала да използвам някакъв силицилов спирт (козметичка го е препоръчала на приятелка) ии кожата ми започна да се бели особенно носът и на определни части от лицето започнах да се зачервявам ии ми излязоха т.н. лишеи ... спрях силициловия спирт иии зпаочнах да се мажа сутрин обед и вечер със лимонов крем за да ми се омазни малко кожата понеже беше УЖАСНо суха ии лицето ми стана гладк0, но черните точки нямат спиране!! ... ии се притеснявам ак0 използвам Clean&Clear понеже видах, че някой беше казал, че съдържа спирт ии да не стане отново така ... моля ви ако някой има такъв проблем да пише за да имам долу-гопре представа. Благодаря предварително  Rolling Eyes

Ако го ползваш всеки ден ( почистващият гел ) със сигурност ще си прежулиш кожата, а може и да се пресуши Peace Това, че го водят ежедневен, е само рекламно послание - ексфолианти не се ползват всеки ден Tired ooooh!. Лосионът изсушава също, но, ако кожата ти е много мазна, може и да ти подейства добре. За черните точки обаче, по мое мнение, и двата продукта, не помагат. Само козметик Wink му е майката Mr. Green

# 99
  • по света
  • Мнения: 1 587
Днес си купих гела и го пробвах мисля че действа.Ще изчакам до довечера и ще купя и тоника и лосиона.Дано наистина имат ефект че е много неприятно с черни точки тук там  Confused

# 100
Kakva e razlikata mejdu siniq i zaleniq???

# 101
  • Мнения: 0
И аз забелязвам ефект от серията. Първо ползвах тоника за почистване, а сега си взех измиващия гел 2 в 1 който става и за маска, умишлено изчаках да изхабя тоника и тогава си взех другия продукт, защото кожата се изсушава доста. Измиващото е много хубаво, ползвам го през ден, а опцията като маска един път в седмицата  newsm10

# 102
  • Мнения: 1 416
Кой от измиващите гелове за мазна кожа на Clean & Clear е без гранулки, т.е да не е ексфолиант? Искам да си купя да пробвам някой измиващ гел на марката, но не искам да е с частички, защото смятам да го ползвам и за измиване на грима и в този случай предпочитам да не е тип ексфолиант с частички.

# 103
  • Мнения: 1 416
Кой от измиващите гелове за мазна кожа на Clean & Clear е без гранулки, т.е да не е ексфолиант? Искам да си купя да пробвам някой измиващ гел на марката, но не искам да е с частички, защото смятам да го ползвам и за измиване на грима и в този случай предпочитам да не е тип ексфолиант с частички.
   Whistling

# 104
  • Мнения: 0
a za maje moje li da se izpolzva

# 105
  • Мнения: 776

Може Wink, без проблем. Универсален е Peace

# 106
  • Мнения: 1 416
Вчера си купих един ексфолиант на Neutrogena, но съм много разочарована от него,ужасен е просто,  нито ексфолира, нито мирише добре, изобщо е отврат Sad Сега съм се насочила към ексфолиращия гел на Clean & Clear, но се чудя дали частичките му ексфолират добре или и те са прекалено меки и се топят, както аз мразя. Понеже не ми се рискува, нека някой, който го е ползвал да каже ексфолира ли добре наистина - искам да е с добре обтриващи частички, на гъсто и по-едри, за да правят по-хубав пилинг , такъв ли е той:

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 22:15 от Amra

# 107
  • Мнения: 1 270
Вчера си купих един ексфолиант на Neutrogena, но съм много разочарована от него,ужасен е просто,  нито ексфолира, нито мирише добре, изобщо е отврат Sad Сега съм се насочила към ексфолиращия гел на Clean & Clear, но се чудя дали частичките му ексфолират добре или и те са прекалено меки и се топят, както аз мразя. Понеже не ми се рискува, нека някой, който го е ползвал да каже ексфолира ли добре наистина - искам да е с добре обтриващи частички, на гъсто и по-едри, за да правят по-хубав пилинг , такъв ли е той:

Да, точно такъв е!Частиците не се топят, а са твърди.Аз го ползвам два пъти седмично, точно защото е с по-груби частици.Доволна съм, прави ми много мека кожата.Мисля, че няма да съжаляваш и ще ти хареса.

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 110
И аз да се включа със закъснение,днес взех лосиона,не съм го пробвала още,но бих искала и да допълня- забелязах няколко момичета да споменават "спирт на лицето - не" /та да споделя скромния си професионален опит/ и тнт лосиона в същност действа като подготовка на кожата за кремчетата,а тези със спирт помагат по-добре да се"отворят" поричките и да приемат продукта,наистина на по-чувствителните кожи не понасят по някога,но уважаващите се козметични фрими обикновено разработват 3 вида лосиони /високо съдържание на спирт,ниско съдържание и без спирт/този без спирт,разбира се е за най-чувствителните кожи/.А,ако на някой не му понася този /или друг продукт със спирт който му идва силен/ за да не го изхвърли само, разредете го с розова вода  Peace
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт