Пробвахте ли Clean & Clear за черни точки? При мен работи!

  • 29 490
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 107
аз не съм доволна от продуктите за почистване на clean & clear, ползвам само garnier pure (3 in 1)  Peace страхотен продукт

# 61
  • Мнения: 341
Съгласна съм с всички, които написаха, че е силничък. Но е факт, че нямам черни точки когато го прилагам.

# 62
  • София
  • Мнения: 7 097
ползвам само garnier pure (3 in 1)  Peace страхотен продукт

Новото ли имаш предвид?

# 63
  • Мнения: 3 794
Вчера и аз си купих Clean & Clear за черни точки Simple Smile Беше на промоция в Ремедиум
С това темпо, с което пазарувам козметика скоро и аз ще си отворя магазин  Thinking Приятелят ми все се чуди за какво ми е поредната тубичка козметика  Blush Чак и аз се замислих...

# 64
малко съм над възрастта за черни точки,но да споделя опита на сестра ми.На нея clean & clear не й допадна, но беше във възторг от Visibly Clear на Neutrogena.Непрекъснато ме караше да й ги купувам (защото работя в аптека).Адски добре се чувстваше с тях.

# 65
  • Мнения: 107
да, новия продукт на garnier (синя опаковка), понеже е доста гъста смес аз я нанасям сутрин и вечер (от 2 месеца), а едва съм стигнала до половината  Peace, просто чудсен продукт, а clean & clear са супер измислени и евтини (5-6 лв.)

# 66
  • Мнения: 107
да, продуктите на Neutrogena, също са страхотни!!! Peace

# 67
Здравейте дами...аз съм момче на 17 години и обичам да си поддържам кожата...,но проблемната ми зона е носа...с тези гнусни и мазни черни точки какво ли не пробвах какви ли не кремове,маски за лице,в момента ползвам Clean Wasch-Peeling  Zink-O-Derm....той е за мазна кожа ама и това май нещо не помага.... нищо и нищо не помага дано това на  което предлагате да помогне....също така знам че тука не е място и подходящата тема,но лицето ми постояно се лющи в буквалния смисъл имам 3 вида кремове за лице от най-евтиния до скъпичък може да се каже,но на пук пак и пак....може ли съвет моля ви дами отчаян съм а си имам приятелка иииии искам да изглеждам добре все пак...(не съм гей да поясня) Благодаря предварително Wink

# 68
  • Мнения: 5 790
Здравейте дами...аз съм момче на 17 години и обичам да си поддържам кожата...,но проблемната ми зона е носа...с тези гнусни и мазни черни точки какво ли не пробвах какви ли не кремове,маски за лице,в момента ползвам Clean Wasch-Peeling  Zink-O-Derm....той е за мазна кожа ама и това май нещо не помага.... нищо и нищо не помага дано това на  което предлагате да помогне....също така знам че тука не е място и подходящата тема,но лицето ми постояно се лющи в буквалния смисъл имам 3 вида кремове за лице от най-евтиния до скъпичък може да се каже,но на пук пак и пак....може ли съвет моля ви дами отчаян съм а си имам приятелка иииии искам да изглеждам добре все пак...(не съм гей да поясня) Благодаря предварително Wink

Ние тук само можем да гадаем. Най-добре е да идеш на дерматолог, който да прецени какво е най-доброто за конкретния случай. И аз си мислех едни неща до скоро, отидох на лекар, оказа се, че това, с което съм се мазала въобще не е подходящо. Смени ми кремчетата, даде ми антибиотик и за 2 седмици има видим ефект. Така че - лекар му е майката. Успех ти пожелавам.

# 69
  • Мнения: 1 483

С това темпо, с което пазарувам козметика скоро и аз ще си отворя магазин  Thinking Приятелят ми все се чуди за какво ми е поредната тубичка козметика  Blush Чак и аз се замислих...

Ох ooooh! и аз съм така Whistling
Иначе и аз използвам лосиончето от няколко дни и съм доволна.Използвам този за чувствителна кожа.

# 70
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не ми се чете цялата тема, така че ако се повтарям моля да бъда извинена, но може ли снимка на въпросният продукт, защото с търсачката не ми намира подобно нещо Rolling Eyes

# 71
# 72
  • Мнения: 5 790
http://www.cleanandclear.com/productDetail.do?productid=38 - тук има цялата серия. Разгледай.

# 73
  • някъде
  • Мнения: 4 955
разгледах Peace, но все пак за този ли става въпрос, който показах Thinking

# 74
  • Мнения: 776
разгледах Peace, но все пак за този ли става въпрос, който показах Thinking

Не, за друго става въпрос - този от твоята снимка е течен, а темата е за кремообразия с микрогранули:
http://www.blushingbuyer.co.uk/Product/52/CCBCDS150/bb/clean-cle … -scrub-150ml.html
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт