Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ex - Veliko Tyrnovo/ now - Sofia

Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами  Hug

Търся бебешки дрешки на горепосочените марки и ще съм благодарна ако някой сподели от къде мога да си купя такива и то на сносни цени...  Love

Мерси предварително!   bouquet
Цитирай

Ако темата не е за тука, моля модераторите да я преместят ... Flutter
Цитирай

София

Предполагам имаш предвид "Захитекс" - складът им, в който продават и на дребно, се намира в началото на ул. Бигла, близо до детското отделение на 13-та поликлиника (на Кръста). Цените им са доста добри и имат голямо разнообразие.
Дрешки на "Виси Виталис" съм виждала в едно магазинче на "Пиротска", но не знам кой номер. Намира се от дясната страна, като се тръгне от "Христо Ботев" посока "Опълченска".
Цитирай

Предполагам имаш предвид "Захитекс" - складът им, в който продават и на дребно, се намира в началото на ул. Бигла, близо до детското отделение на 13-та поликлиника (на Кръста). Цените им са доста добри и имат голямо разнообразие.
Дрешки на "Виси Виталис" съм виждала в едно магазинче на "Пиротска", но не знам кой номер. Намира се от дясната страна, като се тръгне от "Христо Ботев" посока "Опълченска".
bowuu Благодаря  Hug
Цитирай

София

Детска борса Вис Виталис - на Иван-Асен до Райфайзен. То си е малко магазинче, де, само името му е гръмко Wink
Цитирай

София

В Хиполенд съм виждала дрешки от "Вис Виталис".
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.