«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 347 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

ћнени€: 1 310
»скам да ¬и попитам как почиствате пералните си?
»мат ли  филтър, който се чисти, чекмеджето за праха и омекотител€?

÷итирай

Sofia

ћнени€: 3 115
‘илтър си има н€къде, но още не знам къде Laughing „екмеджето за праха го вад€ и ми€ под течаща вода, доста трудно се изплаква, особено от омекотител€.
— гъба с веро избърсвам ц€лата пералн€ + отвътре гумата и вратичката и после забърсвам п€ната с друга кърпа.
÷итирай

ћнени€: 1 279
‘илтъра и маркуча, който излиза от не€ ги почиствам един път годишно.ќтделени€та за прах и омекотител-под течаща вода със силно търкане от мо€ страна Laughing—лед изпирането винаги забърсвам с кърпа вратата на пералн€та.÷€лата пералн€ иначе € почиствам с гъба и веро.
÷итирай

ћнени€: 8 505
ќтделението за праха вад€ и измивам с четка.¬еднъж месечно (пон€кога на 2м) пускам празна пералн€ с ƒоместос на най-кратката програма.
÷итирай

ћнени€: 2 812
ќтделението за праха вад€ и измивам с четка.¬еднъж месечно (пон€кога на 2м) пускам празна пералн€ с ƒоместос на най-кратката програма.

ƒоместоса е доста миризлив-след това прането което пуснеш не ти ли мирише? » колко ƒоместос слагаш?
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 5 985
ћо€та има един филтър на входа и един на изхода. ¬ходни€ го чист€ всеки път като са спирали водата, че започва да тече по-слабо. “ози на изхода го чист€ всеки месец. „екмеджето го ми€ веднъж в седмицата.
÷итирай

BG

ћнени€: 4 546
филтърът не е ли отзад на пералн€та?  newsm78 аз мисл€, че е там и не го чист€, защото пералн€та е мушната между шкафовете в кухн€та  Rolling Eyes
чекмеджето го вад€ и го ми€ като вид€, че е замърсено
÷итирай

ћнени€: 1 279
ѕрощавайте, ама незнам и затова ще питам-това за пускането на празна пералн€ с ƒоместос защо се прави? newsm78«а да се почисти и дезифенкцира ли?(уфф, как го написах само) Embarassed
÷итирай

с/у ќколоћръс“ното

ћнени€: 17 525

с ръце, мерак и препарат. јаааааа, забравих и парцал.

ћо€та н€ма филтър  Party
÷итирай

неустановено

ћнени€: 14 082
„екмеджето за праха веднъж месечно например, или когато го вид€, че е замърсено повече.
‘илтърът много р€дко го отвар€м.
Ќикога не съм пускала почистващ препарат да се върти в пералн€та. ƒаже не ми е хрумвало да го направ€  Naughty
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 5 985

с ръце, мерак и препарат. јаааааа, забравих и парцал.

ћо€та н€ма филтър  Party
 ъсметлийка! ўото на мо€та един метален лев изпаднал от н€кой джоб се добрал до филтъра, а там има една перка (не и знам каква и е функци€та, ама без не€ не може) и счупил перката. “а имаше екшън - вади пералн€, качвай, влачи до ѕловдив.
÷итирай

с/у ќколоћръс“ното

ћнени€: 17 525
янтра,
не знам каква съм късметлийка. ћо€та е над 10г. »ндезит. ¬оди се с активен филтър и поради това, не беше чистена до преди н€колко м., когато отказа да източи. «начи едно пластмасово накрайниче от връзка на анцунг беше стопирало перката на водната помпа и затова т€ не източваше.
» понеже тъй и тъй € отворихме и гледахме, принудих мъжќ да види и акт. филтър как е... »звадихме 2-3 нецица, но най-интересното беше, че там открих мо€ златен кръст, когото си мислех, че съм го изгубила преди повече от 7-8г.
–адост гол€ма настана  Party
÷итирай

ћнени€: 2 624
ћомичета, много актуална за мен тема... Confused

ћиналата седмица се наводнихме жестоко посреднощ, заради запушено не знам какво си на пералн€та. #2gunfire
»два майстор, който го почисти и об€сни, че това се получава от некачествени прахове, които с времето запушвали н€какви дюзички, т.к. не се разтвар€ли както тр€бва. Mad

—трахотен ужас изжив€хме с мъжа ми и сме решили периодично, да викаме майстор, да € провер€ва.
ј като си помисл€, каква огромна бел€ можеше, да се отвори... Rolling Eyes

»наче чист€ чекмеджето, забърсвам.
÷итирай

—офи€, Ѕели Ѕрези

ћнени€: 1 097
отделението за прах веднъж месечно под течаща вода, ако не е много мръсно, иначе заминава в ми€лната машина
филтъра така и не знам къде е, веднъж е чистен (имаме € повече от 5год.), но беше още в гаранци€ и викнахме човек от сервиза, пералн€та не искаше да изхвърли водата, оказа се пълна с разни изпадали неща
когато дойдоха да достав€т пералн€та и да си € свържат ми казаха да € пускам празна на 6м. веднъж - слагам прах за пране като за едно пълнене и € пускам на 95'
сами€ уред бърша с микрофибърна кърпа и препарат отвън навс€къде, отвътре уплътнението и стъклото
÷итирай

ћнени€: 1 310
филтърът не е ли отзад на пералн€та?  newsm78 аз мисл€, че е там и не го чист€, защото пералн€та е мушната между шкафовете в кухн€та  Rolling Eyes
чекмеджето го вад€ и го ми€ като вид€, че е замърсено

јз също мисл€ че филтъра е от зад и не мога да го чист€.
÷итирай
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора