Избуява младежта и то с какво темпо

  • 1 686
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
 Прави ли ви впечатление колко прогресивно рано се развиват момичетата в днешно време? На 13-14 си имат всичко. С приятели се шегуваме, че мутира младежта обаче то не е много за смях. Сякаш до 79-80 набор всички растяха и се развиваха с еднаква скорост и след това бууум. Аз на 13 нямах гърди, дори нямах наченки на гърди. Сега защо така идея си нямам Thinking И аз момиченце имам и тя ще е от мутантите. Прогнозирам, че до 2 години сутиен ще трябва да купувам ooooh!
 Има ли някаква особена причина според вас? Все пак става въпрос за чисто физически аспект, не виждам какво толкова се е променило, че да окаже влияние...Че то с това темпо, след някоя и друга година децата ще се трансформират направо във възрастни ooooh!

# 1
  • Мнения: 750
И аз го забелязвам. На 28съм, в магазина ме вземат за момиче, като си търся дрехи. Па и раждала. Дори изглеждам по- малка от гимназистките. Незнам къде е причината. И аз така като теб си мисля за моето момиче. Дано не се развива така се надявам.

# 2
  • Мнения: 3 423
И аз на 13-14 си имах всичко.
Пък досега го разработвам.

# 3
  • Мнения: 4 733
След 80-та година ли си родена? И какво значи " разработвам " ? Спойлер, броня, цяластен тунинг, едно друго... Laughing
Темата е сериозна Лисо.

# 4
  • Мнения: 8 999
Това е причината да се откажа от учителската професия - като влязох в 10ти клас на практика, се стресирах от огромните мъже и жени, които вилнееха из класната стая. Скромно и наивно пробвах да привлека вниманието им върху 10та глава от "Под игото", но срещнах такова презрение, че не дръзнах да повторя опита си. Нашето тинейджърче на 13 г. ме гледаше отвисоко /буквално, защото беше с една  глава над мен и носеше 40ти номер обувки/. Но това е световна и исторически обусловена тенденция.

# 5
  • Мнения: 750
 baibibi, така е. А има деца, които искат да учат. И ходят на училище с тази цел. Незнам това буйстване и презрение защо е. И не всички са възпитани на разпусия. Много рано се приемат за възрастни, а немогат да отговарят за постъпките си. Деца в втори-трети клас съм виждала да си ходят по улицата и да пушат. с раниците на гърба.

# 6
  • Мнения: 4 733
Деца в втори-трети клас съм виждала да си ходят по улицата и да пушат.
ShockedТова сериозно ли? ooooh!
baibibi и аз по време на учителски си стаж в техникум пред ученици 10 клас се чувствах меко казано като лилипут. Tired

# 7
  • Мнения: 677
Дъртеете бе..И преди си беше така  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 733
Тони, нали знаеш колко е тънка онази граница?! Whistling
 Дъртеем трънки, аз на 29 не съм дърта. Момичето седнало на кафето, което изглежда на 30, а е на 13 е дъртото.

# 9
  • Мнения: 750
Сопрано, всички дъртеят. Не само ние.
Да, за цигарите е вярно, Кас. Не веднъж съм ги виждала.

# 10
  • Мнения: 677
Сега фьешъна е различен, по наше време нямаше такива ми ти неща..Акселерация и преди имаше, ама сте забравили..

# 11
  • Мнения: 4 733
Да бе забравили, викаш старческа деменция...така ли се казваше? Щото сме на по 30 и вече стари. Как ти се събра това в устата? Срамота...

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
как така на 13 не си имала гърди  Rolling Eyes .. не си спомняш

# 13
  • Мнения: 4 733
Да, нямах. И малко от съученичките ми имаха, да не кажа единици. Не ми казвай, че не ти прави впечатление колко от малки са развити момичетата в днешно време...

# 14
  • Мнения: 878
Ами аз съм 78 набор и гърдите ми запо4наха да растат да 10 години.Аз пък съм забелязала,4е гърдите запо4ват да растат по рано на по надарените,явно младото поколение ще са по надарени Laughing

Общи условия

Активация на акаунт