търся педиатър в гео милев, слатина, редута(района на 22 дкц)

  • 6 435
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47 894
здравейте!
искам да сменя личния ни лекар- педиатър, който в момента е д-р Маринова от 22 дкц, и искам да ми препоръчате някой друг в района
Нямам големи изсквания, но искам да ми отговаря на телефона, когато й звъня, и да идва в къщи при нужда(например заразно заболяване като шарка), както и да е наясно в новостите на лечението на алергии, вируси и др подобни(защото имаме подобни проблеми)
За предпочитане е и да не се чака с часове пред кабинета й, и да не се стиска за направления

# 1
  • Мнения: 63
записвам се за темата

# 2
  • София
  • Мнения: 6 522
Цацова от 22 дкц. само на едно от изискванията не отговаря - да на се чака с часове  Close

# 3
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
И аз бих ти препоръчала Цацова от 22 ДКЦ.  Peace  Перфектен специалист; вдига си телефона и в неприлично нощно време; никога не изписва антибиотици за щяло и нещяло, а опитва да лекува максимално щадящо; когато познава детето добре, може да ти даде ценна информация и по телефон; никога не отказва домашни визити, дори и в почивни дни. Лошото е че пред кабинета й се чака. Всъщност не знам дали в 22 ДКЦ има педиатър без опашка пред кабинета си.  newsm78

# 4
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Преди да замина за ДЕ и аз бях при д-р Маринова. Тя никога не е идвала в нас!!! Има толкова много пациенти, че ако евентуално ми вдигне телефона не се сеща за кой и говоря. А след 19 часа можеш да ползваш един спешен център към който тя дава дежурства. Но като лекар наистина е много добра и е голям специалист - поне това й го признават всички. Аз ползвах частен лекар - и да си призная при нея ходех само за ваксините - за съжаление - исках да ми е удобно - като му звънна и да идва в нас - и намерих такъв, но той не е личен , а само частнопрактикуващ. Успех!!

Както е отделението за детските консултации в 22 ДЦК - там имаше кабинет на една педиатърка с по-особено име - сега съм го забравила - бях чула, че са много доволни от нея. Опитай там Peace

# 5
  • Мнения: 47 894
dezita вероятно имаш впредвид д-р Аравиду, но тя почина
Маринова никога не е идвала в нас, а за това дали е добър специалист, вече мога да поспоря
ще помисля за д-р Цацова, наистина при всички се чака доста, но искам да намеря добър специалист, дори и да трябва да чакам
много съвети  могат да се получат и по телефона, но тя просто не отговаря...

# 6
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Точно за д-р Аравиду говорех - не знаех Sad мен ме няма почти 2г. там и не знам нищо за поликлиниката.

А за Маринова - напълно те разбирам, ама напълно, макар, че мед. сестрата й много ми беше симпатична.

Успех  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз записах Стела при д-р Вяра Сотирова.Намира се малко по-нагоре по Коперник.Може да се каже 4е съм доволна,поне аз никога повече не бих я записала в поликлиника.

# 8
  • София
  • Мнения: 790
Ще споделиш ли повече за д-р Вяра Сотирова, че и мен ме интересува друг педиатър.
Предварително мерси 

# 9
  • София
  • Мнения: 2 181
А ми кажи какво по конкретно те интересува?
Иначе при нея сме от декември и все пак нямам дългогодишни впечатленив.Винаги когато за нещо не е сигурно или ми трябва направление ми е давала.Преглеждала ни е и извън работно време,но не ми се е налагало да я викам в къщи.Била съм там,когато са и се обаждали и казва че ще отиде.Не се налага да вися сред десетки болни-кашлящи,кихащи и т.н докато ми дойде реда-за мен това е важно и за това не предпочитам поликлиниката.

# 10
  • Мнения: 47 894
кабинета й е в един блок, нали?
там ли прави консултациите?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 181
Да,там- има кабинет,чакалня,гинекологичен кабинет.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 181
Сеетих се и още нещо,което е плюс за мен,умее да предразполага децата.Стела беше много наплашена от доктори и реве от други,но при нея ходи с удоволствие.

# 13
  • София
  • Мнения: 790
А когато се налага да се правят изследвания някакви или да дава направление за специалист, прави ли проблем? Работи със здравната каса, нали? Защото сегашната д-рка не е дашна на направления хич, а не бих казала че е компетентна по всички въпроси ..

# 14
  • София
  • Мнения: 2 181
А ми налагало ми се е един път да и искам и ми даде(ходим на контролни прегледи),оня ден бяхме на консултация и я питах за крачетата на Стела,тя я погледна и ми даде направление да си я прегледа специалист.
Изследвания още не ми се е налагало,освен едни,който така или иначе не ги поема касата.

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 22:21 от galq4

Общи условия

Активация на акаунт