Различни бременности -различни бебета

  • 2 727
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 232
Здравейте мили момичета  smile3525след доста дълго отсъствие се завръщам на фронта с новината че ще си имаме пак бебче и сме много щастливи newsm44 luvbed newsm30 preggo.Но се чудя какво е тая работа.Аз с първото ми юначе не разбрах,че съм бременна -нито ми беше отпаднало нито лошо -нищичко.А сега - точно обратното,не знам къде се намирам,от всичко ми се гади,повръщам всеки ден -мнооого гадна работа. cry
Та се чудя дали знаете нещо по въпроса - чух че ако са ти различни бременностите -ще се родят различни по пол бебчета.
Какво мислите!
Цунки на всички мами,които като мен ще имат бебенце  smile3501  love001и на всички,които пак като мен си имат вече бебенца  newsm10 smile3521 newsm32

# 1
  • Мнения: 175
Мдааа, може и да има нещо общо. Аз като бях бременна с Ева се чувствах по същия начин - така че, нищо чудно да родиш едно малка сладка беборанка!!!  bouquet

# 2
  • Мнения: 232
Ще се пръсна от щастие ако стане така- но пък най важното е да е живо и здраво пък каквото господ реши.

# 3
  • на село
  • Мнения: 3 844
Да не те отчайвам, но при мен не важи  Grinning.
Имам две госпожици, а бременностите ми бяха напълно различни и аз с втората се чувствах по -гадно и имах доста повече неразположения.
Виж като темперамент са напълно различни  Wink, малката е доста по -буйна и палава.

 Каквото и да е - желая ти здраве и едно прекрасно бебе  Hug.

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 19:53 от НелиСА

# 4
  • Мнения: 1 269
аз не мисля,че има общо между пола на бебчето и сьстоянието на майката по време на бременноста.аз сьм бременна с девойка и нито ведньж не сьм поврьщала а и се чувствам добре.желая ти лека бременност и здраво бебче  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 478
Преди седмица бях пуснала същата тема, общото мнение беше, че нямало връзка. И аз имах същата питанка като теб и нямам търпение да разбера какво ще е този път. При мен също двете бременности са коренно различни.
Исках дори да се заформи някаква дискусия на мами в подобно положение ( с бебе на година и пак бременни) и за други въпроси, но нямаше голям интерес
тогава.

Честито!

# 6
  • Мнения: 11 607
Не смятам,че има връзка.....Но е възможно да има изключения.....Важно е да се роди живо и здраво бебче.....

# 7
  • Мнения: 1 217
Здравей Дими.Малко не е по темата /за сега имам един ангел на 2 месеца/
Виждам че фамилията ти е Хинкова,аз също съм с такава фамилия,от къде ти е родата
Извинявай,че питам ,ако не ти се отговаря няма проблеми  bouquet

# 8
  • Мнения: 9 973
аз не мисля,че има общо между пола на бебчето и сьстоянието на майката по време на бременноста.аз сьм бременна с девойка и нито ведньж не сьм поврьщала а и се чувствам добре.желая ти лека бременност и здраво бебче  bouquet  bouquet  bouquet
При мен е същото,но чакам момче!!!!!!!!

# 9
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
За жалост,според моите проучвания сред сумати  раждали за втори път жени,няма връзка.
И карах първата си бременност безпроблемно,единствено повръщах отначало.Ядяха ми се солени неща.
Сега,с втората  не ми се е повръщало,затова пък едвам кретам и умирам за всичко,което е направено от шоколад.
И в крайна сметка, видеозонът сочи отново момченце.Остана да се надявам на грешка. Tired

# 10
  • Мнения: 6 164
И аз мисля, че няма зависимост. Но все пак може да се причисли към списъка с бабини деветини, които ако не верни, то поне са развлекателни.

# 11
  • Мнения: 2 498
Няма връзка никаква-при мен 2 съвсем различни бременности, а резултата е 2 принцеси....

# 12
  • Мнения: 5 362
И аз мисля, че няма зависимост. Но все пак може да се причисли към списъка с бабини деветини, които ако не верни, то поне са развлекателни.
Peace Wink

# 13
  • Мнения: 169
И с двете си дъщерички се чувствах така , като теб , сигурно , ще е мома Hug

# 14
  • Мнения: 1 465
Аз имам приятелка, която роди първо момиче и имаше безпроблемна бременност, и няколко години по-късно роди момче - е, тогава горката здраво повръщаше и то доста време.

Общи условия

Активация на акаунт