Станете част от списание „Бон Апети“

  • 4 349
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
И аз писах, преди 3 дни, мина, но никой не отговаря  Wink

и аз все още чакам отговор...

# 16
  • София
  • Мнения: 1 230
Писах 2 пъти, отговор няма. Ще чакам, а докога е срока?

# 17
  • Мнения: 6 323
Няма срок.
Поради проявения изключително голям интерес се наложиха допълнителни уточнения и промени (публикуване на не само 1, а три снимки във всеки брой)


Публикувала съм допълнителната информация в първия постинг

Цитат на: Бон Апети
Скъпи майки,
Благодарим ви за активното участие в съвместната инициатива на BG-Mamma и списание ''БОН АПЕТИ''.
Налага се да направим едно уточнение относно снимките на вашите прекрасни бебета в рубриката ''Край люлката''.
Тази рубрика включва статия от педиатъра д-р Антонова, две рецепти, които да приготвите вкъщи за вашите деца и снимка на едно бебе.
Екипът ни взе решение от следващия брой снимките да са три, като всеки участник ще получи подарък, а майките ще се сдобият с по един брой от списанието.
Тъй като сме определили възрастова граница до 1 година, ще започнем с малчуганите, които са точно на тази възраст. Подборът ни е абсолютно безпристрастен, тъй като всички бебета са чудесни. Не искаме да има обидени – знаете, че не можем да включим всички в един брой.
За да участва вашето съкровище в рубриката ни, са необходими снимка с добро качество, точният ви адрес и телефон за контакт. Ще се свържем с вас веднага щом вашето бебе украси страниците на списанието.


Моля, не очаквайте да отговарят на всяко едно от писмата.
Изпратените заявки са изключително много и участниците ще се избират на принципа на томболата и абсолютно безпристрастно. Това не е конкурс, а подета съвместна инициатива между нас и списанието и поне засега няма определен краен срок.

# 18
  • Мнения: 27 524

Не очакваме, но беше казано да не се пращат снимки, а запитване до списанието. Те пък искат снимка в добро качество...е, какво сега - да пращаме снимки или да си чакаме обясненията? Малко противоречия, ама няма значение, де  Hug

# 19
  • Мнения: 6 323

Както по-горе писах, поради проявения изключително голям интерес, се наложиха промени и уточнения.
Затова и впоследствие промених първия постинг и добавих новата информация.

# 20
  • софия
  • Мнения: 25 454
Както по-горе писах, поради проявения изключително голям интерес, се наложиха промени и уточнения.
Затова и впоследствие промених първия постинг и добавих новата информация.
т.е. да пращаме снимки?

# 21
  • Мнения: 6 323
т.е. да пращаме снимки?

В първия постинг на темата, както и един постинг над Вашия, съм публикувала нужната информация.

За да участва вашето съкровище в рубриката ни, са необходими снимка с добро качество, точният ви адрес и телефон за контакт. Ще се свържем с вас веднага щом вашето бебе украси страниците на списанието.

# 22
  • Мнения: 1 289
И аз сега пратих снимка.

# 23
  • Мнения: 49
И аз сега пратих мойта хубостница

# 24
  • Мнения: 498
Ей сега им писах! Simple Smile Надявам се да получа отговор. Има получили отговор нали?Да не се надявам напразно Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 281
Да се похвалиме, че сме избрани за юнския брой на списанието! Мами пращайте смело снимки - има отговор макар и след дълго чакане! Успех на всички желаещи!

# 26
  • Мнения: 1 289
Да се похвалиме, че сме избрани за юнския брой на списанието! Мами пращайте смело снимки - има отговор макар и след дълго чакане! Успех на всички желаещи!


A ти кога си пратила снимки?Колко чака преди да те изберат?Оффф,честито,бе,забравих   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 281
Здравей!Благодаря! Минаха почти три седмици  откакто съм пратила снимка! Ние навършваме скоро 1 годинка и може би за това са ни избрали, после няма как да участваме! Успех и на теб!

# 28
  • Мнения: 3 504
Ще се пробвам и аз по второто и третото предложение. Радвам се, че открих темата, по-рядко влизам тук, но с удоволствие!  Hug

# 29
  • Мнения: 2 018

Както по-горе писах, поради проявения изключително голям интерес, се наложиха промени и уточнения.
Затова и впоследствие промених първия постинг и добавих новата информация.

И какво сега, първо - пращайте снимки от всички възрасти, после - ама не за всички възрасти... Що за щуротия! Едва ли са предполагали, че ще има по-малък интерес!!!

Общи условия

Активация на акаунт