Рецепти с ярешко месо

  • 7 054
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
Вчера изпекох един горен бут от яре, но остана месце. Някой може ли да помогне с рецепта за манджичка, че днес месото вече е поизсъхнало, а не ми се хвърля...пак.

# 1
  • Мнения: 431
Сготви го с много зелен лук Peace

# 2
  • Мнения: 311
Курбан-само да заври водата и го пльосваш вътре.С мъжа ми го обожаваме.

# 3
  • Мнения: 231
Можеш да го сготвиш и със спанак,лапад,картофки. eat

# 4
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Ориз, гъби, царевица, моркови настъргани, грах, лук, пикантина. Може в тенджерата, може във фурната.

# 5
  • Мнения: 721
Само да вметна един пиниз Grinning За да не мирише ярешкото, докато го готвиш му ливни 50 мл ракия. Тя убива миризмата на коза.

# 6
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ярешкото се готви като агнешкото, а от мен съвет, трябва да е изчистено много добре от случайно попаднали косъмчета, че ако има такива, после ще има чести посещения в тоалетната  Wink

# 7
  • Мнения: 480
Момичета, благодаря за отговорите!   bouquet
Вижте аз как го сготвих:
Нарязах 1 връзка пресен лук и половин връзка пресен чесън на ситно. Бланширах ги в подсолена вода, извадих ги и изсипах водата.
В същата тенджерка сложих 1 суп.л. мазнина, малко доматен сок, червен пипер.
Месото нарязах на ситно и добавих в тенджерката.
Сложих една шепа фиде, начупено на ситно, добавих вода, да стъне гъсто, колкото супа и оставих да се свари фидето.
Накрая сложих Вегета на вкус, добавих бланширания лук и оставих да поври още малко.

# 8
  • Мнения: 398
Само да вметна един пиниз Grinning За да не мирише ярешкото, докато го готвиш му ливни 50 мл ракия. Тя убива миризмата на коза.
newsm10

# 9
  • Мнения: 721
Ярешкото се готви като агнешкото, а от мен съвет, трябва да е изчистено много добре от случайно попаднали косъмчета, че ако има такива, после ще има чести посещения в тоалетната  Wink
Това е другият пиниз Grinning Mr. Green  newsm10

# 10
  • Мнения: 6 461
На мен най-много ми харесва с ориз,гъби и пресен лук на фурна.

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Днес попадам доста на неща, които не бих близнала  Sick  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт