Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Анкета

...

Въведи твоя глас

На колко  по десетобалната система оценявате интелектуалната си собственост (в преносния смисъл естествено)? То е ясно, че всеки се учи докато е жив, но все пак имате представа на какво ниво сте Whistling Имате ли се за умна жена с достатъчно багаж "там горе"?
« Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 10:37 от Kasidy »
Цитирай

в Низината

Да, интелигентна жена съм със самочувствие, което е подплатено напълно - давам си 10-ка!
Цитирай

Süd

Гласувах с третата опция, аz съм вечния студент, харесва ми да се уча Mr. Green.
За оценка 5, когато стана на 30 ще си сложа 6, на 40 - 7, 50 - 8, 60 - 9, 70 - 10, а на 80 ще тръскам световна мъдрост и около мен ще се реят кълба моzък Crazy.
Цитирай

Не от скромност, просто няма система, достойна да оцени интелекта ми, не само десятка и стотица не достигат, ами по- скоро трябва някаква формула със степенуване да бъде.
Пък за духовността и красотата да не говорим! Нищо, че не е по темата, просто трябва да се знае.
Цитирай

В клюкарника няма как да ти се отчете
черно на бяло интелектуалната собственост,
така че не вниквам за какво говориш.
Цитирай

Вникваш, вникваш...Снощи си промених мнението за теб Mr. Green
Цитирай

при децата

Много повече от 10  Blush
Цитирай

някъде ... тук ...

Мисля...да съм умна Mr. Green
Цитирай

Мисля,че имам достатъчно умствен багаж за годините си
и смятам с всяка изминала да трупам още  Flutter
Цитирай

Ох, пък аз за още не знам къде да го трупам вече тоя акъл. Май трябва още една къща да си купя, че там да му заделя някоя стая.
Цитирай

Süd

Формула

ИнЖ=IQ*0,3+В*0,05+БрД*1,1+БрБ*(2-БрБ)+TH*(-1,5)-n!(ЧФ)

ИнЖ= интелигентност на жената
IQ=коефициент на интелигентност получен според някой от приzнатите тестове, пъплещи иz нета
В= Въzраст, с нея уж се помъдрявало
БрД=Брой деца, с висок коефициент, zаради многобройните Защо, Какво, Кога и т.н. zададени още в начална въzраст
БрБ=Брой склЮчени бракове, zад гърба(zнаете Веднъж, срам zа него, два пъти_срам zа него, три пъти_срам zа мен и т.н.)
ТН=товароносимост в кг., нека не се правим на камили
n!= факториел от часовете форум(ЧФ) пропилени преz последното денонощие

Допълнително по 1 точка се присъждат на
блондинките(вж. съседната тема),
съпругите, довели мъж в бащината си къща, т.е. съпруга на zаврян zет
теzи, които са си иzмили очите и zъбите преди да отворят КлЮкарника
теzи, които са успели да сварят мляко/кафе преz последната седмица беz да го "иzпуснат" да прекипи Mr. Green
Цитирай

Sofia

Малеейй, в какво какво гнездо на интелектуалната мисъл, култура, наука, добродетели, любов към ближния, скромност и доброта съм попаднала...  Hug
Цитирай

Остава ти само да се гордееш с това.
Цитирай

Хмммм аз таковата, скромна съм  Embarassed
 Всъщност зависи, какво си поставяш като мярка и спрямо кого съпоставяш интелектуалните си способности, аз съм крайносамокритична.
Цитирай

София

Хм, интересно, дами, ако давате на себе си 10, колко бихте дали на Стивън Хокинг, примерно?  Whistling
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора