Джапанките в сака и билет...

  • 1 944
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 906
Мислим да почиваме в Турция.

Ние твърдо сме решили това лято да отидем на море в Турция. Избрали сме си Мармарис. Отваря ми се и ходене до Италия и Швейцария.  А ако ми се отвори парашута и Румъния  Whistling
Тъй като се очертава това лято много да пътувам и все на различни места направо незнам какво да си взема. От миналата година имам готин бански, но е от две части, а аз съм си втълпила, че съм понапълняла  Weary и мисля да си купя цял. Постелка си имам от миналата година, но не ми харесва особено. Ще трябва яко пазаруване  smile3508.

# 31
  • Мнения: 9 865
Аз да ви се похваля днес си купих джапи.Много са готини,черни,през пръста с перлена украса,утре ще ви ги снимам и покажа HugНа Спринтмастерс са,16лв,дано изкарат 16 дни,защото са много хубавки Heart Eyes
Купих си и бански и точно както очаквах долнището не ми стои добре.Чакам някоя от вас да ми каже откъде мога да си намеря голямко долнище-боксерки или бикини(не с връзки),в розово,оранжево и бяло или нещо комбинирано от тези цветове  bouquet

Не знам дали са ги пуснали в Бенетон, но ако са - там има избор обикновено! Опитай!
Долнища с връзки и аз не обичам да нося, особено са ми неприятни като плувам, едно, че ми се веят из водата и ме бавят и друго, че така лесно се отвързват...  hahaha

Постелката, която става на чанта и си харесах в нета Reisenthel... 75 лева е, малко ми е скъпа. Ще се въздържа от нея...

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 15:19 от mebbeth

# 32
  • Мнения: 235
  От слънцезащитните средства съм почитателка на Nivea Sun. Всяка година си купувам някаква нова модификазия с висок фактор, защото всички  в къщи сме много бели.
Тук в Бургас е много студено и изобщо не ми идва на ум за джапанки, защото лятото идва при нас последно.
  Иначе за летуване ходим в Бодрум или на някой гръцки остров, те поне ги имат много. А, и в Малта е много хубаво!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 415
mebbeth, много ти се зарадвах  Laughing Laughing Laughing
че за къде бързаш като плуваш  newsm78  bouquet Peace

# 34
  • Мнения: 9 865
mebbeth, много ти се зарадвах  Laughing Laughing Laughing
че за къде бързаш като плуваш  newsm78  bouquet Peace

Понякога се съзтезавам с мъжа ми... и тогава аз бухам като за световно, уж да го изпреваря, а тия шнурчета с топченца и какво ли не се мотаят из краката ми... някой път ги закача с ръката и... спирам да ги завържа... Веднъж една жена без да се усети излизаше гола по горнище от водата... Simple Smile Една моя приятелка си ги беше зашила връзките Simple Smile, защото децата от плажа бяха нахални и се гмуркаха да и дърпат връзките... бееее смехория.

Иначе плувам бавно за удоволствие!

# 35
  • Мнения: 1 072
        клик

И мен ме залюшка плажната вълна.  Crazy Много рано тази година.  ooooh!

# 36
  • Мнения: 1 906
        клик

И мен ме залюшка плажната вълна.  Crazy Много рано тази година.  ooooh!
Тези ми изглеждат плетени на една кука  newsm78. Имам две списания с такива модели и се чудех такива бански въобще носят ли се. Това лято такива ли ще са на мода?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Бонбонче, не знам какви ще са на мода, но една приятелка имаше такива...плетени ли бяха какви бяха...нямаха изсъхване...направо са ужасни  Naughty
 Peace

# 38
  • Мнения: 1 952
Искам и аз да съм от Варна newsm45
Бански и на мен ще ми трябват, въпреки че старите са ми много готини и въобще не приличат на носени, ще трябва да ги сменя, щото и гларусите вече ме знаят с тия бански. Нещо с триъгълници искам аз, въпреки че горнището го слагам само като ходя в кафето.
Кърпи хубави мярках в Клеопатра май се водеше този магазин на Графа, имаше хубави кърпи, бански, даже и джапанки на доста прилични цени. Качеството обаче ме съмнява, незнам и аз защо.

# 39
  • Мнения: 1 072
Бонбонче, не знам какви ще са на мода, но една приятелка имаше такива...плетени ли бяха какви бяха...нямаха изсъхване...направо са ужасни  Naughty
 Peace

Определено не са от най-практичните. Но пък много модни неща също не са.

Общи условия

Активация на акаунт