Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

Варна

Има ли мами от Варна на ЖК при д-р Дюлгерова? Все още не съм решила кой да ми води ЖК, но последната година посещавам д-р Дюлгерова. Не мога да намеря тук мнения за нея освен някакво нейно изказване за килограми,което не прави добро впечатление, но и не я определя като добър или лош специалист. Ако има момичета които посещават или са посещавали ЖК при нея да споделят мнението си.
Цитирай

Варна

Понеже няма отговор, а не искам темата да потъне, пак пиша.  Embarassed
Цитирай

Варна

аз съм дълбоко разочарована от тази докторка, не при ЖК, а при един обикновен преглед, няма да коментирам, но така или иначе няма специалист на този етап от който да съм доволна, вече съм аз диагностик на себе си ooooh!
Цитирай
познавам др.Дюлгерова от 10 г.,тя поскоро е клиничен лекар-да ти сложи спирала,да отидеш на профилактичен преглед и т.н.Но ако нямаш проблеми с бременността става и за ЖК.Аз лично ходя при нея и съм доволна.
Цитирай

Варна

дори и за преглед не става, ходих при нея 5 пъти и 5те пъти с едни и същи оплаквания и ми прави само микробиология #2gunfire, смених я и разбрах че е трябвало да ме видят на микроскоп #2gunfire
Цитирай

Аз ходя при Д-р Дюлгерова от около 4 год. и съм доволна, преди 3 год. имах проблем с 1-вата си бременност, която за съжаление не завърши благополучно... След това продължих да ходя при нея и сега съм бременна почти в 7-мия месец и съм напълно доволна от отношението и вниманието, което ми обръща! Не я сменям за нищо, за мен тя е изключителен специалист, а все пак hexe ти я посещаваш 1 год., не можеш ли да си направиш изводите сама, ако си доволна от нея не виждам какъв е проблема, ако имаш някакво съмнение по-добре я сменяй, според мен е задължително да имаш пълно доверие на гинеколога си!

Успех с избора и лека бременност  Smile
Цитирай

Варна

Благодаря за отговорите! Търпелива, наистина посещавам Дюлгерова от 1 год. , но заради гинекологични проблеми несвързани с бременност. Тъй като пишеш ,че я посещаваш за ЖК, да те питам дали плащаш задължителните изследвания които се пускат по време на бременността и принципно се поемат от ЗК. Доколкото знам тя не работи със ЗК. За самото раждане тя насочва ли те към някого или трябва ти да си намериш?
Цитирай

Варна

доколкото знам от друга съфорумка, на темата плащане се е изказала че бременност един път се кара ще плащаме Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Twisted Evil #2gunfire
Цитирай

Варна

това за кого е?
Цитирай

hexe, наистина не работи със ЗК, плащам си всичко, включително и изследванията. Много ми е удобно, защото Д-р Дюлгерова сама си взима резултатите и не се разкарвам, а за самото раждане тя ми предложи два нейни екипа, единият е в ОКРБ, а другият в АГ-то. Аз си избрах ОКРБ разбира се, но ако имаш някой познат или държиш за някой друг, няма никакъв проблем, изборът си е изцяло твой.

Цитирай

Варна

да така е, на приказки е много добра, но мен ме въртя половин година и ми вземаше парите, а оплакванията си продължаваха #2gunfire
Цитирай

Варна

hexe, наистина не работи със ЗК, плащам си всичко, включително и изследванията. Много ми е удобно, защото Д-р Дюлгерова сама си взима резултатите и не се разкарвам, а за самото раждане тя ми предложи два нейни екипа, единият е в ОКРБ, а другият в АГ-то. Аз си избрах ОКРБ разбира се, но ако имаш някой познат или държиш за някой друг, няма никакъв проблем, изборът си е изцяло твой.

Благодаря за отговора! Ох, ако имах познат хич нямаше и да питам. При предишната ми бременност бях при една гинеколожка на която имах пълно доверие. Е, с раждането се справи, ама аз нямах и проблеми. Отказах се от нея след като при два прегледа не видя извънматочна бременност и стигнах до много тежка операция, да не говорим че си и плащах. Днес ще ходя при Дюлгерова ще поприказваме и тогава ще решавам. Кой екип от ОКРБ ти предложи?
Цитирай

Варна

има една дето е при нея в Надежда и едновременно в АГто или ОКРБ, ама ако ми кажеш името ще се сетя, тя е 100 пъти по- добра от Дюлгерова Peace
Цитирай

Варна

Ами в "Надежда" мисля че има трима гинеколози Дюлгерова, Скочев и Попова, като Попова е главен асистент, незнам дали се занимава с ЖК и раждания, за други засега незнам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора