Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Анкета

Кога да се организира срещата по случай първата годишнина на ЛЛЛ България?

(Гласуването приключено: нд, 06 май 2007, 09:59)
Въведи твоя глас

USA

Момичета,

имаме чудене с Бу.
На 28 април се навършва една година от първата официална среща на ЛЛЛ България. Искаме да отбележим събитието по-специална и празнично. Но тъй като тази седмица уикендът е по-дълъг с 2 дни, е много възможно доста от нас да зачезнат от градовете и срещата да се окаже с много малко присъстващи.
Можем да я организираме за следващата или по-следващата събота, като искаме да поканим всички настоящи, бъдещи членове, кърмещи, некърмещи майки, бащи, деца, роднини и симпатизанти на кърменето да празнуват с нас.  Hug
Моля, отбележете в анкетата коя дата би ви била най-удобна.

Благодарим ви!
Цитирай

София/ Баня Лука

Аз гласувах за последната опция. По това време ще съм в БГ и ще мога и аз да се включа Mr. Green ако сестра ми не реши точно тогава да ражда.
Цитирай

Пловдив

Аз съм за тая събота,че  за следващите не се знае как ще е програмата newsm78...но когато и да е-само кажете/т.е. напомнете на активно кърмещите,че нещо все забравяме/
Цитирай

Пловдив

За мен е удобно и на трите дати  Mr. Green, гласувах за 5.05 все пак  Peace, защото нямам търпение  Mr. Green
Цитирай

Здравейте, аз съм новичка и неразбрала...  Embarassed къде се планира д ае срещата? newsm78
Цитирай

Скрът

Аз гласувах за 5 май, но и 12 също може, засега нямам планове за него.
Само на 28 няма да сме тук, ще ходим на село към Петричко да запознаваме малкия със цялата рода на дядо му, малко съм ужасена, как ще мине всичко това...  newsm78

Dodo79, срещата е в Пловдив
Цитирай

До хладилника, който обичам

За 5-ти и 12-ти са почти равни гласовете... 5-ти е денят преди Гергьовден - отчетете, ако някой ще ходи на по-далечни посещения при Георгевци и Гергани Smile
Цитирай

Ух... newsm78 Ами за клетите майки в София нещо не се ли предвижда  Praynig Не че имам нещо против да отскоча до любимия ми Пловдив, но ми е невъзможно пътуването на този етап... Confused
Поздрави на всички!
Цитирай

Пловдив

newsm78да разбирам ли,че срещата остава за другата събота?
Цитирай

До хладилника, който обичам

newsm78да разбирам ли,че срещата остава за другата събота?
Ъхъ Smile
Цитирай

София, Младост 2

Засега имам твърдо обещание от таткото да ме транспортира в събота, и то като оставим децата на бабата newsm44
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.