Чувствате ли се "уморени от живота"?

  • 6 095
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 175
Има дни, в които просто не ми се измъква от топлото легло - просто искам да проспя целия ден. Скоро споделих с приятелка за това и тя ме посъветва като се чувствам по този начин, да изляза и да прегърна някое дърво за около 30 секунди - зареждало с енергия. Беше ми смешно, но я послушах. И подейства  Laughing. Така че, ако видите някоя нахилена зелка, гушнала / не гризнала/ дръвце - аз съм.  Grinning

# 46
  • Мнения: 750
Чувствам се неживяла, не уморена, неживяла. Излизаща от друго измерение се чувствам. Животът е фалш на паралелни измерения. Чувствам се емоционално пренатоварена от не- моя живот.

# 47
  • Мнения: 239
ООО и аз така се чувствам

# 48
  • Мнения: 2 407
Не! Взимам със пълни шепи от вискчо.

# 49
  • Мнения: 2 386
Чувствам се неживяла, не уморена, неживяла. Излизаща от друго измерение се чувствам. Животът е фалш на паралелни измерения. Чувствам се емоционално пренатоварена от не- моя живот.
Ох, и  аз...  Cry

# 50
  • Мнения: 335
Ето и малко безнес, тип "Сълза и смях", по този повод.

http://novini.dir.bg/2007/05/01/news1628970.html

# 51
  • Мнения: 3 674
Ето и малко безнес, тип "Сълза и смях", по този повод.

http://novini.dir.bg/2007/05/01/news1628970.html


На това много  се смях Joy


........."От Япония манията на плачещите клубове обхвана и съседен Китай. Така например в пекинския клуб "Нанцзин бар" може да се плаче и да се пие едновременно. На онези, които не успяват да проронят сълзи, се предлагат такива помощни средства, като скилидки чесън, главички лук или люти чушки......"

# 52
Е,как,бе хора?Някой път не ви ле се е случвало,да ви се доспи на работното място,вечер като се приберете от работата да ви тежи главата и краката,да нямате сили да се мръднете от мястото си?На мен това взе да ми се случва напоследък доста често,но съгурно повредата е в моя телевизор ooooh!Чак ме досрамя,голяма баба съм явно Embarassed
Не си само ти така.Аз съм така постоянно и ми е много кофти.Направо губя самочувствие от факта.Наскоро разбрах, че имам Хашимото/заболяване на щитовидната жлеза/ и картинката ми се изясни- от него е.Но  за жалост все още няма ефект от лечението и  съм си  пак като една баба Cry.

# 53
Има дни, в които просто не ми се измъква от топлото легло - просто искам да проспя целия ден. Скоро споделих с приятелка за това и тя ме посъветва като се чувствам по този начин, да изляза и да прегърна някое дърво за около 30 секунди - зареждало с енергия. Беше ми смешно, но я послушах. И подейства  Laughing. Така че, ако видите някоя нахилена зелка, гушнала / не гризнала/ дръвце - аз съм.  Grinning
ООО, благодаря ти , че ми го напомни  bouquetЕдно време често прегръщах дърветата и се чувствах  неповторимо.Но го правех, защото ги обичам, даже повече от цветята.Да наблюдавам и рисувам някое дърво или да го прегърна, да, това ми действашемного релаксиращо Hug.Но не съм го чула или чела никъде, просто е страст  към дърветата.

# 54
  • Русе
  • Мнения: 7 793
Имам чуството че съм живяла много години.Като 100 годишна баба съм.Силен човек съм но толкова неща ми се насъбраха че изпуших Cry
Но сега се вземам в ръце и се гмуркам отново в живота. Peace

# 55
  • Мнения: 4 733
Точно днес се чувствам много уморена от живота. Имам чувството, че на лицето ми се ленаха поне 5 години отгоре Tired

# 56
  • Мнения: 3 674
Има дни, в които просто не ми се измъква от топлото легло - просто искам да проспя целия ден. Скоро споделих с приятелка за това и тя ме посъветва като се чувствам по този начин, да изляза и да прегърна някое дърво за около 30 секунди - зареждало с енергия. Беше ми смешно, но я послушах. И подейства  Laughing. Така че, ако видите някоя нахилена зелка, гушнала / не гризнала/ дръвце - аз съм.  Grinning
И ти ли... Grinning  Това е страхотно наистина...и аз го правя Heart Eyes Дървото ме зарежда,"говори ми",успокоява  или ми дава сила... Heart EyesВинаги когато сме в гора  аз си "намирам" моето дръвче или то ме намира...."вика ме"да седна при него Sunglasses ....и сядам до него,прегръщам го ....усещането е невероятно. Hug

# 57
  • Мнения: 3 674
ООО, благодаря ти , че ми го напомни  bouquetЕдно време често прегръщах дърветата и се чувствах  неповторимо.Но го правех, защото ги обичам, даже повече от цветята.Да наблюдавам и рисувам някое дърво или да го прегърна, да, това ми действашемного релаксиращо Hug.Но не съм го чула или чела никъде, просто е страст  към дърветата.
gerik...наистина ли ги рисуваш ...дърветата ? Hug Възхищавам ти се че наблюдаваш и рисуваш дръвчетата... сигурно усещането  е страхотно.   Heart Eyes

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 01:57 от roza66

# 58
  • Мнения: 836
Не си само ти така.Аз съм така постоянно и ми е много кофти.Направо губя самочувствие от факта.Наскоро разбрах, че имам Хашимото/заболяване на щитовидната жлеза/ и картинката ми се изясни- от него е.Но  за жалост все още няма ефект от лечението и  съм си  пак като една баба Cry.
Hug По-бързо оздравявай! Simple Smile
Аз знам какво е да имаш проблем със щитовидната, но дори и без такъв сега, ме е налегнала депресията  Tired
Чувствам се уморена, но не от живота, а от емоционална изтощеност.
Ще гушкам дървета и аз... Sunglasses
И на мен най-релаксиращо ми действа рисуването, но нямам време Rolling Eyes



# 59
  • Мнения: 335

Ще гушкам дървета и аз... Sunglasses

Внимавайте с кърлежите.
И по дърветата ходят. Сега им е сезонът.

Общи условия

Активация на акаунт