Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 апр. 2007, 20:13 ч.

педиатър в "Лозенец"

• 615
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте мамета!
Дъщеричката ми е на 20 дни , вече имам някои притеснения като млада майка , въпроси относно режим,кърмене ,обриви и т.н. Но личната ни лекарка е много несериозна и ми се иска да я сменя с по-отзивчив педиатър.Ще съм благодарна ако ми препоръчате някой в района на "Лозенец"- около здравната каса.До нас на "Кръста" има поликлиника , но нямам отзиви за лекарите там.Предварително ви благодаря

# 1
  • София
Здравей!
Цялото ни семейство сме при Д-р Ризова. Много е внимателна, но.... бих ти препоръчала Д-р Цветкова. Най-младата лекарка в поликлиниката, интересува се и чете, ползва и хомеопатия. Има обаче много пациенти и пред кабинета и обикновено има доста народ.
За тази поликлиника най-хубавото е, че винаги има лекар на разположение /за събота, неделя и всякакви празници - има дежурен лекар+сестра/, от 7:30 до 19.

# 2
Благодаря ти "mumi"  Simple Smile Желая ти хубав ден!

# 3
д-р Пелова - много мила, "в час" с новостите, обяснява обстойно, насърчава кърменето, не предписва лекарства с лека ръка

# 4
  • София
Извинявам се че се намесвам, но и аз живея в Лозенец и имам нужда от педиатър за бебчето,което ще се роди скоро(20.05).Моля Ви, дайте препоръки и също така координати(като телефон), защото просто няма към кой друг да се обърна за повече инфо освен тук.Ще Ви бъда много благодарна!!!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт