педиатър в "Лозенец"

  • 752
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте мамета!
Дъщеричката ми е на 20 дни , вече имам някои притеснения като млада майка , въпроси относно режим,кърмене ,обриви и т.н. Но личната ни лекарка е много несериозна и ми се иска да я сменя с по-отзивчив педиатър.Ще съм благодарна ако ми препоръчате някой в района на "Лозенец"- около здравната каса.До нас на "Кръста" има поликлиника , но нямам отзиви за лекарите там.Предварително ви благодаря

# 1
  • Мнения: 430
Здравей!
Цялото ни семейство сме при Д-р Ризова. Много е внимателна, но.... бих ти препоръчала Д-р Цветкова. Най-младата лекарка в поликлиниката, интересува се и чете, ползва и хомеопатия. Има обаче много пациенти и пред кабинета и обикновено има доста народ.
За тази поликлиника най-хубавото е, че винаги има лекар на разположение /за събота, неделя и всякакви празници - има дежурен лекар+сестра/, от 7:30 до 19.

# 2
Благодаря ти "mumi"  Simple Smile Желая ти хубав ден!

# 3
  • Мнения: 1 449
д-р Пелова - много мила, "в час" с новостите, обяснява обстойно, насърчава кърменето, не предписва лекарства с лека ръка

# 4
  • Мнения: 481
Извинявам се че се намесвам, но и аз живея в Лозенец и имам нужда от педиатър за бебчето,което ще се роди скоро(20.05).Моля Ви, дайте препоръки и също така координати(като телефон), защото просто няма към кой друг да се обърна за повече инфо освен тук.Ще Ви бъда много благодарна!!!

Общи условия

Активация на акаунт