Препоръчайте хотел в Пловдив за Панаира

  • 4 550
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 655
Препоръчайте ми приличен  хотел в Пловдив за Панаира. Проверих в няколко хотела и се оказа, че за Панаира цените са два пъти по високи. Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 36
Здравей !Цените за панаира наистина се удвояват защото търсенето е голямо.Имай предвид ,че освен това ,че са скъпи ,местата бързо се изчерпват.Масово се наемат стаи и в околните градчета./Асеновград,Хисаря/,но и там цените са подобни.Съвета ми е бързичко да реагираш,че може да се наложи да платиш високата цена и освен това да пътуваш извън града.Потърси вариант да наемеш стая или апартамент от частни лица ,което е доста разпостранено в този период .Успех !

# 2
  • Мнения: 5 462
Препоръчайте ми приличен  хотел в Пловдив за Панаира. Проверих в няколко хотела и се оказа, че за Панаира цените са два пъти по високи. Благодаря Ви!
По добре да пътуваш до Хисаря .В Асеновград е също толкова скъпо , поне през есента беше така.Неправдано скъпо ...

# 3
  • Мнения: 5 462
Здравей !Цените за панаира наистина се удвояват защото търсенето е голямо.Имай предвид ,че освен това ,че са скъпи ,местата бързо се изчерпват.Масово се наемат стаи и в околните градчета./Асеновград,Хисаря/,но и там цените са подобни.Съвета ми е бързичко да реагираш,че може да се наложи да платиш високата цена и освен това да пътуваш извън града.Потърси вариант да наемеш стая или апартамент от частни лица ,което е доста разпостранено в този период .Успех !
Ааа не е така в Хисаря беше в пъти по евтино , дори в хотелите.Не сме спали в частни квартири .В Пловдив се оказа че после имаше хотели които си търсиха посетители .Ама нъц ..никога  да имат да вземат .Не искам да пълня гушите на печелбарите. Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 1 655
Здравей !Цените за панаира наистина се удвояват защото търсенето е голямо.Имай предвид ,че освен това ,че са скъпи ,местата бързо се изчерпват.Масово се наемат стаи и в околните градчета./Асеновград,Хисаря/,но и там цените са подобни.Съвета ми е бързичко да реагираш,че може да се наложи да платиш високата цена и освен това да пътуваш извън града.Потърси вариант да наемеш стая или апартамент от частни лица ,което е доста разпостранено в този период .Успех !
Дай ми идея как да наема апартамент за няколко нощувки. Нямам нито вестник с обяви нито нищо.

# 5
# 6
  • Мнения: 1 655
Markrit , благодаря за линка. Лека нощ!

# 7
  • Мнения: 1 937
dolores, можеш да опиташ тук
Мястото е приятно, чисто, с добра кухня и отдалечено от лудницата по панаирно време.

# 8
Хотел "Дафи" е страхотен и е на приемливи цени за категория 3 звезди. А и местоположението му е перфектно - между стария и новия Пловдив, на 2 минути от Панаира. Peace

# 9
  • Мнения: 1 655
Благодаря Ви момичета!

# 10
  • Мнения: 1 417
Благодаря Ви момичета!

dolores намери ли хотел? Както се очертава и ние ще сме на панаир, ама понеже го решихме в последния момент нямам никаква идея къде ще спиме. Понеже от предишни години знам, че цените са безумни бяхме решили да се прибираме в София всеки ден, но пък ако ти си открила нещо на по приемлива цена и що годе нормално за спане дай инфо, pls че то и време няма Wink

# 11
  • Мнения: 1 299
Има един хотел в Пловдив, който за мен а най-хубавия хотел, в кой някога съм била... Просто е невероятен и затова винаги го препоръчвам. Знам, че е малко скъп, но бих отишла в Пловдив само за да отседна отново там и да му се наслаждавам  Hug
Ето и сайта на хотелчето - http://www.arthoteldali.com/
Разгледайте галерията със снимки.  Peace

# 12
  • Мнения: 690
За съжаление, всички хотели увеличават цените си за Панаира  Confused Ама пък да пътуваш чак от Хисаря...  Rolling Eyes

# 13
# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
е, колко км. е от Пловдив до Хисаря?

Общи условия

Активация на акаунт