Ако разберете, че някой ви говори зад гърба...

  • 10 615
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 416
Не ме интересува кой какво ми говори зад гърба. Сметка не търся. Вълнувам се от това, което ми казват в очите.

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 12:21 от Лора

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Serendipity, редно е да задоволиш форумната фрустрация и да разкажеш кой е този човек и какво е говорил зад гърба ти Grinning

# 32
  • Мнения: 3 423
Ами днес се видях с човека, но не беше удобно да говорим. Държах се дръпнато, не знам дали е забелязал...
Утре ще се видим насаме и ще повдигна въпроса. Мисля да започна от по-обща тема, да му дам шанс да си признае и ако продължава да лицемерничи ще му кажа какво, как, откъде знам и да го видя как ще се поти. newsm78 Ужасно ми е интересно какво ще направи...чак нямам търпение да дойде утре.
Вчера ми беше тъжно, после бях бясна, сега вече съм озлобена, само да го хвана на тясно просто...

Млада си още, вживяваш се в глупости!

# 33
  • в Низината
  • Мнения: 705
Да си говорят каквото искат зад гърба ми. Хич не се занимавам с такива хора - правя си изводите и ми отиват в черния списък.

# 34
  • Мнения: 278
Хич да не ти пука, нека да говорят, то е защото ти завиждат. На хорстите уста катинар не можеш да сложиш, а разни хора, разни коментари. Според мен е по-добре да изчакаш подходящия момент и при първа възможност ако този човек дойде да ти търси сметка му потърси и ти. И на мен ми стана неприятно свекито като ме коментирала със съседката, че съм "хитра селянка", но пък оттогава не съм я виждала, нито чувала. То си е за нейна сметка. И в края на краищата не можем всички да се обичаме и харесваме. Особено жените винаги се коментират и то зад гърба. Малко са тези които имат смелост да се изправят очи в очи с коментатора и да се изясняват. Даже след това винаги става по-зле.

# 35
  • Мнения: 275
Цитат
Ако някой избере да повярва на неверни неща за мен, вместо да ме опознае истински, няма смисъл да се притеснявам за него... и без това няма да съм загубила нищо.

Страхотно изречение   bouquet.
Според мен в това се крие  цялата философия на интригантството.
Ако този който слуша повярва на думите без да те познава -мнооооооого, мнооооого жалко.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 958
Случвало ми се е /сигурна съм ,че и сега се случва/... Много ми е било неприятно.
Още по- мъчно и болно, ако е от по-билзък приятел.
Най-добре да не разбирам такива неща,защото обикновено взимам "крайни" мерки :

Просто не обръщай внимание, а ако се чувстваш много обидена, забрави, че човекът съществува!

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 13:08 от StaM

# 37
  • Мнения: 460
зависи за какво точно става на въпрос.ако е нещо съществено просто този който го е изплюл живота му го правя тесен.веднага реагирам направо в очите,ама ако е нещо несъществено от сорта този цвет не ти ходи или нещо подобно просто го подминавам ,но така че да разбере че съм го хванала!
в някои случаи не им обръщам внимание!! Laughing

# 38
  • Мнения: 2 229
munky, не е недоразумение или грешно предадена информация, поне в това съм убедена, защото чух, видях със собствените си  уши, очи. Grinning
Айде няма да ви занимавам повече с глупости - в крайна сметка има 2 варианта - или ще се разберем (но не ми се вярва много newsm78 ) или просто един човек по-малко, за когото да ми пука.
Сигурно се вживявам за глупости, обаче не ми се беше случвало Confused, но за всяко нещо си има пръв път...

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нищо не бих направила. ако някоя приятелка дойде и ми каже, че Х е казал еди какво си за мен аз по - скоро ще се обидя на приятелката си за това, че ми е развалила настроението, а не на Х. Нали има една приказка "Приятел не е този, който ти бърше сълзите, а който не прави така че да плачеш".

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Отдавна вече не ми дреме кой какво приказва зад гърба ми  Naughty

# 41
  • Мнения: 7 474
Зависи какво говори  Laughing  Ако е нещо много гадно и не е истита, а човекът ми е близък ще му го кажа на момента . Зависи  Thinkinghttp://www.vbox7.com/play:1dd1a78a

Общи условия

Активация на акаунт