Защо наричате бившите си мъже донори?

  • 3 454
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 920
Живи и здрави , донороприемателки. Аз обичах и бях обичана.

# 31
  • Мнения: 920
Мда, ако гледаш сама децата си, значи вече не си съпруга, т.е само си била първа.... това обяснява донякъде тая злост по адрес на любовниците... ама що така и твоя брак не е  случил, ти не гледа ли като се омъжва?
А това, го копнах от предишни твои постинги в друг подфорум и показва, че имаш сериозни затруднения и с паметта:
"Била съм съпруга, била съм любовница.Ще ставам и тъща и свекърва, живот и здраве.
Щастлива жена съм аз.
".... във всеки случай хич, ама хич не оставяш впечатление за щастлив човек, в щастливите хора рядко има озлобление....та иди да си помислиш, ако искаш и  като се сетиш какъв ти е проблема сподели го с нас, ние не сме злопаметни, помагаме на всички Mr. Green

О, да. Но не бих го нарекла донор. Обича децата си и се грижи за тях.

# 32
  • Мнения: 2 863
Браво на тебе и затова сега си сама, понеже си супер успешна и супер познавачка на  хората....
А освен това и не четеш- в началото най- старателно отговорихме на авторката защо някой индивиди биват наричани донори... и уточнихме, че също така има  момичета, чийто бивши съпрузи или  приятели се грижат за децата си, аз разполагам с два броя такива Mr. Green което ги прави имено бащи, а  не донори.
Но си в дълбока грешка, че това се дължи на твоето великолепие, това зависи единствено и само от мъжа- заслугата не е твоя, щото ако така префектно го беше избрала, защо сега пишеш тука???

а това че "поне си била булка" явно ти е голяма утеха

# 33

То от сто километра се познават така наречените донори и аз се чудя тези маики къде са блели
и не са ли ги надушили че са такива. Има значение с кой ще се забавляваш и от кой да имаш дете

# 34
  • Мнения: 920
Джали, толкова съм щастлива , че си изучила творчеството ми. И в други форуми. Лаская се.

То от сто километра се познават така наречените донори и аз се чудя тези маики къде са блели
и не са ли ги надушили че са такива. Има значение с кой ще се забавляваш и от кой да имаш дете

Ей, появяват се и трезвомислещи хора тук  bouquet

# 35
  • Мнения: 2 956
Хахахахахаха  hahaha hahaha hahaha ауууу  ooooh! гледам и не вярвам на ушите си  Shocked
От 100км се познавали...пожелавам ви все такива познавачи  да сте

# 36
  • Мнения: 2 863
 мда, аз обичам да познавам  хоарта, с които споря и рядко се изказвам неподготвена Mr. Green
 А като се има предвид, че децата ти май са големички вече, може би озлблението ти идва от факта, че малко  време ще имаш занапред да покажеш познаваческите си способности по отношение на мъжете Mr. Green

# 37
  • Мнения: 920
Е, поне децата ми са добре. Няма да рева - ау той не ги поглежда, ау, не мога да им купя гуменки.

# 38
  • Мнения: 2 863
Мисля да спирам да се занимавам с теб, че прекалено много от времето си ти подарих..
Заслугата за това, че си гледа децата не е твоя и е много грозно да се подиграваш с факта, че някой може наистина да няма  възможност да се грижи качествено за детето си... в същност даже е противно, това, което правиш....

# 39
  • Мнения: 1 559
Баах, мама му, 5 год. да живееш с 1 човек и да не знаеш какво представлява.
Каси ми е много симпатична Hug,и не искам да се заяждам с нея Naughty...,но си много права в случая Tired Tired.И съм сигурна,че тя е разбрала грешката си,че едно дете семеиство не сплотява...

# 40
  • София
  • Мнения: 8 348
аз не рева за гуменки Мадам
ама и за да няма обидени, детето ми е следствие на непорочно зачатие

и щом ги гледате заедно твоите, значи не ги гледаш сама

аз не обвинявам него, а себе си
в зависимост от ситуацията важи за мен следното правило
първите няколко месеца е виновен той, после си си виновна сама
никъде няма да ме срещнеш да защитавам бедните и ожалени женици, дето мъжете им ги били прецакали за това, че са прецакани
за това сме си сами виновни
но за всичко което произтича като следствие са виновни мъжете - бившите или кандидат бивши или каквито там са
щото като ти е правил дете не е бил с ампутиран мозък и е знаел какво прави
поне се предполага, че е така

лично моя свети дух мноооого искаше дете. докато не влязох в 4 месец и после размисли


Права си Диче, сети им нещо на главата - червена лампа да речем. Как да ги сбъркаш.
Ама тъпи парчета сме си това жените, кво да ни правиш

# 41
Е, поне децата ми са добре. Няма да рева - ау той не ги поглежда, ау, не мога да им купя гуменки.
И смяташ, че това е твоя заслуга?... hahaha

# 42
  • Мнения: 920
Баах, мама му, 5 год. да живееш с 1 човек и да не знаеш какво представлява.
Каси ми е много симпатична Hug,и не искам да се заяждам с нея Naughty...,но си много права в случая Tired Tired.И съм сигурна,че тя е разбрала грешката си,че едно дете семеиство не сплотява...

Всеки прави грешки.

# 43
  • Мнения: 1 809
Е, поне децата ми са добре. Няма да рева - ау той не ги поглежда, ау, не мога да им купя гуменки.
Ей,поне теб да не мислим.
Мадам Гоца,какъв ти е проблема всъщност?!Тежка критическа ли караш,късен пубертет ли,що ли?! newsm78Ама то не се трае покрай тебе ooooh!То няма тема ,в която да не мърмориш Laughing

# 44
  • Мнения: 920
Е, поне децата ми са добре. Няма да рева - ау той не ги поглежда, ау, не мога да им купя гуменки.
И смяташ, че това е твоя заслуга?... hahaha

Не. Негова си е. Че не се поддаде на тъпите приказки на новата си жена.  Колко излишно много давал за децата ми.
А моята заслуга е, че избрах него - човек отговорен, който се грижи за децата си.

Общи условия

Активация на акаунт