Защо наричате бившите си мъже донори?

  • 3 451
  • 79
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 177
Не се заяждам, просто ми е любопитно. Много грозно и презрително ми звучи, а всички тук по някакво споразумение я използвате тази дума. Презрение ли изразявате, използвайки я? newsm78

# 1
  • Мнения: 624
А не аз не го наричам донор абсурд ,аз го наричам говедо.

# 2
# 3
  • Мнения: 1 809
Ами защото на практика са само такива.Макар ,че донна2 е има право,повечето са абсолютни говеда,като моя например Mr. GreenАко прочетеш историите тук,ще си отговориш сама на въпроса.Дори ми се струва,че ще ти се иска да попиташ защо така мило наричате тези.... Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 1 732
Защото повечето от бившите имат функцията само на осеменители.

# 5
  • Мнения: 2 863
orchid, не всички:) аз и Иса, имаше и още няколко момичета, плуваме в  блажено кротки отношения с бившите.
Но ако наистина не се заяждаш, прочети назад темите, виж за какво поведение от страна на мъжете става въпрос и ще си отговориш на въпроса.

В най- общ план, мъж, който зарязва нероденото си дете или пък след това не го  е виждал и чувал с години, нито плаща издръжка, нито има каквото и да е отношение към него!, според теб различава ли се от мъж, който дарява сперма в болницата????
Та тези мъже обикновено се наричат донори на сперма и да презително е, но и презрението е  много за подобни индивиди, както ти е казала Малвина, даже  е много нежно...

# 6
  • Мнения: X
Е не си права - не всички ги наричаме така.
Някой се държат като бащи.
Други по-зле и от животни. Както всички знаем, при много животински видове мъжкия си стои с женската и си помага при изхранването на потомството, докато женската го обгрижва. С две думи - смятам няма нужда да обяснявам повече.
Да ги наричаме животни в такъв случай ще ги надценим - е де да бях аз една маймуна вместо жена да не се тормозя ще имам ли хляб за утре....
Е да ама не е така - .. мисля че достатъчно обясних.
И даже по-добре да бях взела сперма от донор - поне генетичния му материал да е проверен и коефициента на интелигентност също..... та по-добре да бях взела от донор....
Това е - мисля че доста подробно разясних ... даже може след мене никой да не пише че не се сещам какво повече може да се напише - само си хабя клавиатурата да пиша за господина, той не заслужава никой да се сеща за него, камо ли да се замисля и да го обсъжда...
Ама понеже питаш  Laughing
Не ти знам случая но не е хубаво да се проявява неразбиране. Хич ама хич не е хубаво.
Ако нямаш какво да кажеш, по-добре нищо не казвай, отколкото да кажеш нищо - ако си я чувала приказката...

# 7
  • Мнения: X
И не - не е презрително.
ТОВА Е ФАКТ
Ако на някой му се струва грозно, страшно и др. - ми - просто да погледне ОТ ДРУГАТА СТРАНА.
Например от страната на детето.
Само например казвам. Имам 2ма близки познати - приятели, които не познават бащите си.
Еми не е хубаво. Ама хич, хич не е хубаво, хич...повече нямам какво да кажа.

# 8
  • Мнения: 2 863
Не ти знам случая, но не е хубаво да се проявява неразбиране. Хич ама хич не е хубаво.
Ако нямаш какво да кажеш, по-добре нищо не казвай, отколкото да кажеш нищо - ако си я чувала приказката...

Каси  bouquet

# 9
  • Мнения: X
Ами ядосвам се, не за друго, ами тоя форум си е наш значи.
Тука е кажи речи единственото място за подкрепа.
А ние да почнем да се ядем помежду си или някакви натрапници да ни дават акъл - е извинявай ама...

# 10
  • Мнения: 2 863
Е, за мен  винаги е било интересно какви са мотивите на  щастливо съчетани хора да бродят из тоя форум и изобщо на хора, които нямат личен подобен опит, нека да не е било брак, да е съжителсвто, но ако не си го преживял, как изобщо можеш  адекватно да посъветваш или пък поне разбиране да проявиш...
..... странно ми е било винаги.. има един клуб на разведените, често чета там, но никога не се обаждам, та там наблюдавам такова нещо- току цъфне някой и вземе да обяснява как не били полагали достатъчно услия да си опазят браковете си и прочее дрън- дрън.... то на човека душата му кърви, та и нравоучители като се явят е много кофти.... нищо лично към авторката, но така изглежда отстрани.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 999
аз и Иса, имаше и още няколко момичета, плуваме в  блажено кротки отношения с бившите.

Ахъм  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Даже вчера ми се обади по телефона и като му казах, че съм сърдита ми се извини за поведението си на последната среща  Mr. Green

Аз пък не знам какво означава БМД или БНД беше и все се каня да пусна тема и все не ми остава време. Та... какво е?  Thinking

# 12
  • Мнения: 2 327
БНД - бащата на детето Simple Smile
Тука само с кодове си говорим, да не споменаваме имена и епитети и за това на някои им звучи странно Simple Smile

Аз никога не съм наричала бащата на детето ми донор. Всъщност изобщо избягвам да го наричам и да говоря за него тук.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 177
Зададох един въпрос, не давам акъл никому. И мислех, че това е демократичен форум, а не комунистически Китай, там даже интернета е забранен.
Касиопея, нищо не оправдава липсата на добро възпитание от твоя страна, повярвай ми.
На останалите- благодаря, че ми отговорихте, макар да съм "натрапник".

# 14
  • Мнения: X
Ами пак твърде лично приемаш нещата.
Всеки, който пише тука достатъчно дълго, е наясно какво имам предвид под натрапник. И че не става дума за теб. За теб доколкото си спомням имаш предишни бракове, връзки, разводи и т.н. и да речем че присъствието ти тука е оправдано.
Не искам с никой да се карам, но напоследък взе да ми прекипява от вмешателство. А някой да ни обяснява защо как какво и кога - при положение че само ние си знаем ежедневие, самота и свръхусилия които полагаме за да са живи, здрави, нахранени и облечени н на брой деца... децата ни водят съществуване в някаква степен нормално само благодарение на нас и евентуално на нашите родители - по-точно майките ни - аман и от съдници аман и от неразбиране , и от вина аман и от всичко.
И приказката че сития на гладния не вярва се оказва истина.

Общи условия

Активация на акаунт