Ентерол?

  • 2 357
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 508
Имам Ентерол на прахчета за малки деца,но нямам представа как и по колко се дава.Моля ,ако някоя мама знае да се включи.

# 1
  • Мнения: 305
Преди няколко месеца синът ми имаше разтройство и тогава личната ни лекарка изписа Ентерол.Трябваше да му го давам по половин прахче сутрин и вечер - в лъжичка с малко вода!Тогава той беше на 6 месеца.За по-големи деца или възрастни не мога да кажа.Попитай в аптека.

# 2
  • Мнения: 508
Зора,благодаря ти за бързото включване  bouquet.Сестра ми ми го прати от Б-я,но без упътването,та ми беше трудно да преценя по колко да давам.

# 3
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Синът ми е на 2 години.Давала съм по 1 прахче на ден.При по-силно разтройство сутрин и вечер по едно.Разрежда се с малко вода.

# 4
  • Мнения: 3 116
За деца над 1 годинка - 1 прахче сутрин, 1 прахче вечер;
За деца под 1 годинка - 1/2 прахче сутрин, 1/2 прахче вечер;

Не е проблем да се дават дълго време, защото ентерола не е точно лекарство, а доколкото знам вид гъба, която спомага за нормализиране на чревната флора.

# 5
  • София
  • Мнения: 315
 newsm10 newsm10
За деца над 1 годинка - 1 прахче сутрин, 1 прахче вечер;
За деца под 1 годинка - 1/2 прахче сутрин, 1/2 прахче вечер;

Не е проблем да се дават дълго време, защото ентерола не е точно лекарство, а доколкото знам вид гъба, която спомага за нормализиране на чревната флора.

# 6
  • Мнения: 984
нетрябва да се смесва с топли напитки, защото е жива бактерия, иначе се дава сутрин и вечер по едно прахче

# 7
  • Мнения: 5 362
Давала съм по 1 прахче на ден.При по-силно разтройство сутрин и вечер по едно.Разрежда се с малко вода.
И аз така го давах,когато имахме разстройство.

# 8
  • Мнения: 6 164
На 10 мес. пи по 1/2 прахче 3 пъти на ден. Но тогава беше с разстройство през 1 час.
Чувала съм да дават на дете под 1г. и по цяло 3 пъти на ден, което за мен е прекалено.

# 9
  • Мнения: 1 883
Давала съм на малката - 2г три пъти по 1 прахче  newsm78

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И на нас са изписвали (над 2 годинки) по 3 прахчета на ден, при по- тежки състояния.
 

Общи условия

Активация на акаунт