Хайде бройте, раз , два , три, Юли близко е , нали?

  • 10 101
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 751
Добро утро, мили момичета!Мислех, че ще съм първата за тази сутрин, но Аркси май по-голяма ранобудница се оказа  Grinning Благодаря за милите пожелания  Hug
Лекси, много ми харесва количката - ти беше писала и преди за нея, но сега за първи път я видях  newsm10
Рени, толкова е сладък бебончо Grinning
От моето проучване за матраците, досега съм на мнение, че е по-добре латексов отколкото кокосов...така твърдят поне консултантите в магазините...
Да ви кажа на какво бебешко приспособление се натъкнах в прима папа - един уред (30 на 30 см.), който се монтира на леглото на бебето. За тази цел обаче легълцето трябва да е с колелца, защото те се махат и на тяхно място се поставят гумени приспособление. Този уред има вграден микрофон и когато бебето заплаче, легълцето започва да се люлее. Освен това може да се настрои да люлее и през определени интервали Grinning

# 271
  • София
  • Мнения: 3 414
Добро утро момичета!
Много хубав тоя племенник,Рени много голям ми изглежда,ай де да го заплюя,пу,пу,пу.
Не знам за обиколниците,но плюшените играчки колко повече прах събират,ние няма да имаме от тях поне до 1годинка!
Marisasav,само нови неща излизат на пазара,аз гледах една подложка която следи дишането и пулса на бебето Shocked,а относно люлеещите кошчета столчета легла аз съм против,защото свикнат ли веднъж отърваване няма,както съм с двама и сама,ще ме разлюлеят мен и ще ми търсят люлка на 4км.това си е мое мнение е и не го натрапвам.
Ние продължаваме с великото търсене на частите за леглото.Изправена съм пред дилема,в бебешката стая е боядисвано миналата година,не сме живели в нея,ползвах ме я когато ни идваха на гости за спане,чистичко е,дали да я боядисваме или не?

# 272
  • Мнения: 984
arksi и ние си взехме такава хавлийка  Laughing А в happy dreams има протектори за легло - точно непромокаеми и какво беше още.
Нашето матраче ще е 60х120 и такъв протектор беше 24 лв. Има едни ластици с които се закрепва към матрака. На мен ми изглежда полезна покупка. До колкото разбрах ги правят във всякакъв размер  Hug

# 273
  • Мнения: 1 751
Цитат
а относно люлеещите кошчета столчета легла аз съм против,защото свикнат ли веднъж отърваване няма,както съм с двама и сама,ще ме разлюлеят мен и ще ми търсят люлка на 4км.
  Joy
Гоца, аз бих си спестила боядисването на твео място...още повече като не е влизано в стаята и най-вече като не се е пушило там, латексът си е като нов на една година Simple Smile

# 274
  • Мнения: 640
Добро утро и от мен,

Момичета, за матрачетата това с кокоса и нищенето не е точно така. Ние от две години сме с такъв матрак в къщи и нямаме никакви проблеми. Може би и материята на дамаската играе роля за това, но пък сме много доволни. Не знам дали има разлики в цените, че да ви препоръчват латексов, но от кокосовите ние сме доволни.
Хубав ден!

# 275
  • Мнения: 1 098
Рени, много е сладко бебенцето.
Аркси, подложки си купих от един магазин за детски дрешки при нас- имаше две големини, и двете струваха по 4 лева. Simple Smile

# 276
  • Мнения: 616
Здравейте момичета
Честит ти племенник Рени много е сладък на снимката изглежда големичък и кротичък.
Честит рожден ден на патерици и на  Мarisasav   bouquet най хубавата бебче през юли ти желая.
Добре дошла и на новата мама леко доизкарване на бременността.
Аз тези дни успявам да ви прочета на бързо ,но съм в движение онзи ден ходи ме до едното село а днес прескочих ме до другото .
Ремонта в къщи е под пълна пара но края му още не се вижда Thinking
Хайде стига от мен.

# 277
  • София
  • Мнения: 7 242
Някой има впечетления от помпи за кърма МЕДЕВА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174846.new#new? Вчера ги видях в нашия Бебемаркет. Първоначално мислех да си взема Исис на Авент от Продавалника, но сега се замислям за нова такав.

# 278
Здравейте мами!
Рени голям сладур е,мъжа ми и той много му се радваше,сега и той няма търпение да види, и гушне нашето newsm30 Отивам на разходка с мамчета,Нали трябва да се уча от тях. Grinning
Лек и хубав ден!

# 279
  • София
  • Мнения: 5 709
Арски мерси мила ако намериш нещо пиши ми!  Hug Лекси наистина е ного сладка количката и не е скъпа  Simple Smile Май и аз ще се оборудвам с нея!  Mr. GreenМоя също я хареса!

# 280
  • Мнения: 521
Здравейте за днес от мен. Вие сте щастливки, защото изборът в София е много голям. Тук в тъмната провинция, въпреки многото магазини за бебчета, все нещо липсва. миналата седмица се разходих до Сф, не можах да ида на всякъде, където бях планувала. Но нещо взе да ми става трудничко с тези килца!Сега само набирам материал и живот и здраве само да казва какво да се купи.
А по въпроса с количките, аз харесах едни в един американски сайт и знам, че са много здрави. Една приятелка беше  с такава и е много доволна. Сега проучвам въпроса със вноса и, ама знам ли дали ще ми излезе късмета този път.
Не знам как да пусна линк към него тук, но ще се пробвам. Ако не успея не ми се смейте, моля!
http://www.toysrus.com/category/index.jsp?categoryId=2256189&cp=2255983

# 281
  • Мнения: 521
Я, стана. Вижте колко са практични. Но не знам дали не се обмитяват.

 newsm78 - имам едно въпросче. Ваште бебчета имат ли часове, в които задължително се раздвижват? Мойта пеперудка га прави задължително към 12 нощта - за да се обади на татко си - обикновенно го сритва много стабилно. И винаги по ритва когато си сложи ръката на пупата ми!

# 282
  • София
  • Мнения: 3 414
Лекси ние бяхме в магазина предната седмица и аз ги видях помпите,наш приятел работи там и ще ходим другата седмица да купим спални летни чувалчета и ако не ти е зор ще го питам,той винаги ми обеснва това да това не и защо.Този път като ходихме беше пред магазина и с мъжа ми въобще не влезнаха.

# 283
  • София
  • Мнения: 7 242
Гоца, мерси Grinning. Питай го - аз ще пазарувам след 10 май, така че имам време.

# 284

Общи условия

Активация на акаунт