АВГУСТИНЧЕ мама ритна, Слънчо сладко се усмихна!

  • 12 464
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 361
Връщам си го, много ясно Twisted Evil
Не обещавам нищо вече за училището, защото не знам.Ние пак ще пътуваме за Сандански за 1 седмица, после ще стане време пак за лекар и за изследвания и така.
Утре имаш ли работа, може да пием по нещо? newsm78

# 16
  • Мнения: 222
Честита нова темичка!
Както винаги страхотна е!
  Laughing

Другата седмица аз съм на ЖК, незнам точно какви изследвания ще ми вземат, но както е тръгнало всеки път с кръв и урина, ще видим!

Приятна следобед!   bouquet

# 17
  • Мнения: 138
ехооо, ето ме и мен най-накрая...
ето ви да видите какво голямо тумбище имам Embarassed

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=126688&photo=2

иначе съм много ама много доволна от училището на 9 месеца Hug, във вторник бях, утре пак, много се запалих...
ако има мами августинки които също ходят да пишат да се разпознаем Joy hahaha

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честит нова темичка!Както винаги Гита се е справила прекрасно. bouquet
iv4ence страхотно тумбаче.

# 19
  • Мнения: 23
Гита отново си се представила страхотно. Peace
Сигурно вече ви досадих с моите изследвания .Мариетка -наистина имам гъбички , док ми изписа глобули ,мазило и таблетки за пиене за мен и мъжо .Дано само се махнат ,че май били доста упорити .
Гера -благородно ти завиждам за предстоящото пътуване .Аз много обичам да обикалям ,но от двете ми по-дълги пътувания от началото на бременността -резултата е контракции .
А щях да забравя -Каня бургаските мами да ходим заедно на флора 2007-открива се днес и трае около 7 дена .Хайде свиркайте -ако някой иска да ми пише на лични да се уговорим.Времето е май малко хладно при нас ,но ще пием някъде по нещо и така я,няма само софиянки да ходят нагоре надолу  Heart Eyes Joy Joy
Аз днес реших и си взех болнични и до сега съм обикаляла магазините .Ще се изкуша и ще купя вече нещо за бебо.
Пред кабинета на док имаше една бременлийка със своята дъщеря .Малката беше увиснала като коала на корема на майка си и само питаше :Бебе какво правиш?Бебе спиш ли ? Не си ли гладно ? и т.н голям смях падна .Майката каза ,че така било от както е бременна . Joy Joy
Марти -да оздравяваш бързо . Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 5 716
Ивченце сладко тумбаче си имаш Simple Smile и моето е вече толкова голямо но расте и настрани а теб като гледам май само напред растеш Simple Smile Адрианке ми звънни ми утре като си свободна да се разберем,аз имам само едно излизане до офиса да с оставя болничния но това ще е към обяд и може горе долу и по това време да се видим.Simple Smile А сега да ви питам какво може да се пие за киселини в краен случай Rolling Eyes аз вчера направо бях откачила а днес забравих да питам лекаря?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 373
Димианки, спокойно можеш да пиеш Talcid или сода за хляб, което имаш под ръка. Аз преди две вечери такива киселини имах, че направо не можех да стоя на едно място и с малко сода за хляб ми разкараха, щото си нямах Талцид вкъщи, ама сега съм си взела да имам за в бъдеще.

# 22
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ивченце, страхотен тумбак.  Peace Много добре изглеждаш.   bouquet Аз съм много навита за училището на "9 месеца", но да е от юни, че дотогава съм плътно на работа и незнам дали ще успея.
Мариета, знам че е много сериозен проблем това с палеца.  Sad Какво ли не опитахме обаче - не става и не става.  #Cussing out Теди се отказа от бибата още на 8 месеца, но от полеца - не иска. А напоследък даже прекалява с дъвченето му.  Thinking Опитахме с всички лакчета. С едното имаше временен ефект, докато свикна на вкуса. Пробвахме с обяснения, с добри и даже с лоши думи - не става. И лишаване от любими неща не помага.  ooooh! Днес зъболекарката й каза, че ще й падне пръстчето, ако продължава така. Което не е далеч от истината, между другото. Малко се впечатли, но докога ще е незнам.  ooooh!

Забравих да ви напиша най-веселата част от зъболекарския преглед.  Grinning След като приключихме, Теди най-сериозно се обърна към зъболекарката и попита: "Сега вече можем ли да си вземем бебето?"  Mr. Green

# 23
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
lulumba , може да звучи отвратително, но защо не й намажете пръста с нешо люто...де да знам, чувала съм, че така са отказвали децата си...

# 24
  • Мнения: 1 380
Да се запиша и аз в новата тема. Нямам време да ви пише сега, но ви чета когато ми остане време.

# 25
  • Мнения: 998
Гита, както винаги страхотна тема   bouquet

Лулумба, благадаря ти още веднъж  Heart Eyes

А, за смукането на палеца, отучихме Цвети едва миналото лято. Разказахме й за едно дете, което много се олютило, щом хапнало една люта чушка. После взехме една обикновенна зелена чушка и нон - стоп баба ми я носеше след нея и я "заплашваше", дори и през ноща три нощи жената не спа за да я отучи, щом си лапне пръста и започвахме да викаме "чушката". И така се отучи, но бяхме много упорити, единствения страничен ефект беше, че няколко месеца след това не искаше да яде чушки, но после й мина  Crazy

muna33
, предложението за флората е много добро, но за съжаление след малко си тръгваме за София. Ако искате другата седмица ще направим една срещичка!

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Здравейте, дами!

Днес бях на ехо. Откакто имах "лек" проблем в тоалетната, нещо много често взе да ме стяга корема, въпреки Магнерича, та за това ме подгони параноята. Оказа се, че всичко е ток и жица, поне така изглежда-плацента голяма, води-бол, сърце-бие като лудо, бебе не се спира. Даже би няколко шута на ехографа и най-бецеремонно се изчишка пред всички.

# 27
  • Мнения: 711
Страхотна е новата темичка.
Ивенце, много голям твоя корем  Laughing Супер е. Моя почти го няма, а съм 25 седмица, а бебо е голям 36см и тежи 800гр, което е доста за седмиците.
Отностно контракциите и аз си ги имам, но мяй нищо не пия. Просто ме мързи - иначе доки каза Спазмалгон. Когато го пия действа, но аз докато се наглася да го пия тя ми минала контракцията. Вече бебо доста шава иначе. Дори акушерката не можа да му хване тоновете,а корема така ми играеше наляво, надясно, че когато ги засече тоновете за 2 секунди реши повече да не ме мъчи. Другия път ще опитаме пак, ако е по-спокоен.
Вчера си купих 3 туники - много сладки. Сега се оглеждам за ленен панталон, понеже брат ми е абитуриент, а нямам какво да облека по-така...Дано скоро да си харесам нещо.

# 28
  • Мнения: 138
айде сладури аз ви оставям за сега, потеглям към home.
утре пак, обаче следобяд Naughty, преди това съм на училище с 9 месеца Grinning

# 29
  • Мнения: 1 554
тумба лумба ив4енце в кой месец си Crazy

Общи условия

Активация на акаунт