Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора

Винаги ми замирисва на пържена цаца. И миди на огън на плажа.
Не на коктейли под чадъра.
Цитирай

При хората, които обичам

И на съхнещи на слънцето водорасли...
Цитирай

София

Мммммм, подушвам гоооо!
Цитирай

Варна

И аз го подушвам от терасата!  smile3533
Цитирай

При хората, които обичам

Дай подробности, Даф. На какво мирише априлското море? Без примесите от прясно набъркан бетон, де Mr. Green
Цитирай

аз дори го чувам, шляп-шляп
Цитирай

Бургас

Дааа, посуших го вчера и цаца ядох и бира пих, и още една , и още една и днес ме боли гърлото ...
Цитирай

Варна

Ами усеща се (около нашия блок) при ветровито време, някой повей донася мирис на моренце, мен всеки път ми е кеф, понеже не съм родена на морето и като ми замирише, се изпълвам с един трепет такъв, както като отивахме на лагер и се изтърсвахме на плажа... Laughing
Цитирай

София

еееей как ви завиждам.. при мен вместо на море започва да смърди софийския боклук Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sick Sick Sick
Цитирай

София

Ммммм даааа ...пържената цаца и на мен ми напомня за моренцето, гръцката музика също.
Цитирай

Бургас

Ама много е студено тия дни на морето  Sad
Цитирай

Варна

Мммм, мирише ми на море целогодишно. Та априлското точно не ми прави впечатление, но все пак водораслите си казват думата и при малко припек, миризмата се усилва. Погледа се присвива, движенията стават лежерни. Иска ти се да се посъблечеш някак и да разкараш поне един кат дрехи...
Цитирай

София

И на съхнещи на слънцето водорасли...
Да! Мразя водорасли,но това е миризмата на морето1
Цитирай

гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната

Мирише на чисто,водата е бистра все още,а по ивицата мирише на скара и на цаца Mr. Green
Голям кеф,смятам в неделя да се поразходя към ропотамо или към калиакра или на мидената ферма,ама още не сме решили
Цитирай

При хората, които обичам

Ооо, морячките, сори, майна Mr. Green, ама темата не беше за това, да ни накарате да се червим от яд, че лятото е далече, нали?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора