И замириса на море

  • 2 400
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Винаги ми замирисва на пържена цаца. И миди на огън на плажа.
Не на коктейли под чадъра.

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И на съхнещи на слънцето водорасли...

# 2
  • Мнения: 8 999
Мммммм, подушвам гоооо!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
И аз го подушвам от терасата!  smile3533

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дай подробности, Даф. На какво мирише априлското море? Без примесите от прясно набъркан бетон, де Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 423
аз дори го чувам, шляп-шляп

# 6
  • Мнения: 1 701
Дааа, посуших го вчера и цаца ядох и бира пих, и още една , и още една и днес ме боли гърлото ...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ами усеща се (около нашия блок) при ветровито време, някой повей донася мирис на моренце, мен всеки път ми е кеф, понеже не съм родена на морето и като ми замирише, се изпълвам с един трепет такъв, както като отивахме на лагер и се изтърсвахме на плажа... Laughing

# 8
  • Мнения: 6 029
еееей как ви завиждам.. при мен вместо на море започва да смърди софийския боклук Cry Cry Cry Sick Sick Sick

# 9
  • Мнения: 154
Ммммм даааа ...пържената цаца и на мен ми напомня за моренцето, гръцката музика също.

# 10
  • Мнения: 861
Ама много е студено тия дни на морето  Sad

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Мммм, мирише ми на море целогодишно. Та априлското точно не ми прави впечатление, но все пак водораслите си казват думата и при малко припек, миризмата се усилва. Погледа се присвива, движенията стават лежерни. Иска ти се да се посъблечеш някак и да разкараш поне един кат дрехи...

# 12
  • Мнения: 1 733
И на съхнещи на слънцето водорасли...
Да! Мразя водорасли,но това е миризмата на морето1

# 13
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Мирише на чисто,водата е бистра все още,а по ивицата мирише на скара и на цаца Mr. Green
Голям кеф,смятам в неделя да се поразходя към ропотамо или към калиакра или на мидената ферма,ама още не сме решили

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ооо, морячките, сори, майна Mr. Green, ама темата не беше за това, да ни накарате да се червим от яд, че лятото е далече, нали?

Общи условия

Активация на акаунт