Външното срещу вътрешното АЗ.

  • 1 262
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Ей, не бях влизала месец в клюто и много ми домъчня, а пък станало и интересно  Hug

Та въпросът ми е:  кое за вас е по-важно - това как изглеждате външно, или какъв характер сте?
Бихте ли заменили едното за сметка на другото? Или според вас всичко е комплексно?
Смятата ли, че например шанса да си намерите хубава работа е по-голям ако изглеждате перфектно, без значение какъв е умственият ви багаж, както и характерът ви ?
И случвало ли ви се е да си пожелаете циците на ближния примерно  Laughing  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 677
кое за вас е по-важно - това как изглеждате външно, или какъв характер сте? И двете  Simple Smile
Бихте ли заменили едното за сметка на другото? Или според вас всичко е комплексно? Комплексно.
Смятата ли, че например шанса да си намерите хубава работа е по-голям ако изглеждате перфектно, без значение какъв е умственият ви багаж, както и характерът ви ? Обикновенно си търся забавления и бягам от работата  Grinning , не мога да отговоря тук..
И случвало ли ви се е да си пожелаете циците на ближния примерно  Laughing  Mr. Green  Случвало се е и да ближа циците на пожелания даже  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Ако щеш вярвай, точно си мислех как ще се появиш в темата и ще отговориш подходящо на последния ми въпрос  Joy  Laughing  Joy

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Май ми е важно как изглеждам и външно, и вътрешно. Не ми се е случвало външният ми вид да е в дисхармония с духа ми. Не говоря за ума Mr. Green Когато се чувствам красива, това се отразява и на изгледа ми.
Колкото до работата - вероятно зависи от областта, в която търсиш. В моята, ако случайно бях без цици, пак щяха да ме вземат Mr. Green
Което пък отговаря на последния въпрос - не, не съм пожелавала циците на ближните си - имам си Laughing

# 4
  • Мнения: 861
Мисля, че е важно всичко - и външен вид (най-вече излъчване) и характер и образование и поведение и всичко. Не бих заменила никое от тези за другото. Именно добрата комбинация от тях те прави това, което си.
А колкото за по-добрите шансове за работа ако имаш перфектен външен вид-ами не, не мисля, че са по-големи. Примерче: Току що дипломирала се МИО започвам работа в корабна агенция като секретарка (той шефът на интервюто каза, че едва ли ще ме устройва тази работа, предвид какво съм завършила, ама викам си все от някъде трябва да започна). Та единият от агентите във фирмата като ме вижда млада, наперена и с къса пола и казва :"Тая пък откъде я изкопаха". Помисли ме за някаква си глупава лигла. Втори пример: Вече на друга работа, издигнала се, с авторитет и пр., единият от шефовете (че бяха много в йерархията) реши, че ме харесва (на мен ми каза, че заради знанията и уменията ама...май хич не беше заради това) и ми предложи уж повишение, уж да съм работила в нов отдел...и като го уволниха него ме повлече със себе си и си загубих хубавата работа.
Така че моят извод е колкото помага толкова и пречи външния вид. За всеки случай когато отивам на интервю винаги съм гримирана и с хубава коса, а по отношение на дрехите умишлено предпочитам да не правят голямо впечатление.
А нечии цици  Laughing никога не съм пожелавала. Имаше време, когато ми бяха големи, ама не бях по-щастлива. А и знам, че пак мога да ги имам - само да кача 3-4 кг и ето ти ги. Ама за мен това е въпрос на приоритет - големи цици или малко дупе. Засега предпочитам второто.  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Когато се чувствам красива, това се отразява и на изгледа ми.
Това е мноооого вярно  Hug  Heart Eyes
А за работата - е нямам предвид да кандидатстваш за модел с изглед на баба Яга  Laughing
Ама не приемайте циците толкова буквално дееее, може да сте поискали нечии очи примерно или коса...хайде да не изреждам  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 629
Вътрешното ми Аз е много глупаво. Само простотии мисли и кара външното да ги върши. Голям проблем ми е. Пуши му се, пие му се, въобще, много ме излага.  ooooh!
Цици не щяло, така каза.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 958
Всичко е комплексно.
Лошото е ,че можеш да промениш външния си вид, но характера ....трудна работа.

.......
И случвало ли ви се е да си пожелаете циците на ближния примерно  Laughing  Mr. Green

 Joy Не.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Уф... Напоследък отдавам повече значение на външното си аз, макар че не мога да го накарам да изглежда по- добре- мноу дебело, още цици иска, ей такива простотии... Tired
А иначе вътрешното ми си е таман- харесвам се  Mr. Green

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не пожелавам нищо на ближния си, че е грях, както се знае.

Дамаянти - ти имаш мнение за повечето списващи тук. И едни са ти близки, други - не. Ама на тези, близките ти, не е ясно дали си им виждала лицата и телата. А пак са ти близки, нали...
Та май, външната форма би била радост за окото, но не и за душата, ако е лишена от съдържание.

 Hug Hug

# 10
  • Мнения: 3 447
Лошото е ,че можеш да промениш външния си вид, но характера ....трудна работа.
Защо, и характера си можеш да промениш - със самовъзпитание. По-лесно е да станеш по-търпелив и по-мил, отколкото по-висок и по-дългокрак  Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 6 743
Лошото е ,че можеш да промениш външния си вид, но характера ....трудна работа.
По-лесно е да станеш по-търпелив и по-мил, отколкото по-висок и по-дългокрак  Simple Smile
Дона, колко си права ако знаеш  Joy Hug
Видях те , че четеш и чаках твоя постинг, но много телеграфен бе  Crossing Arms Whistling Mr. Green

# 12
  • Мнения: 7 110
Опаковката замазва някои представи, но и ядката не остава постоянна във времето. По-арна не става обаче.
И циците ще загащим, когато му дойде времето. Ако не направим нещо друго с тях. И боза ще пропием.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 958
Лошото е ,че можеш да промениш външния си вид, но характера ....трудна работа.
Защо, и характера си можеш да промениш - със самовъзпитание. По-лесно е да станеш по-търпелив и по-мил, отколкото по-висок и по-дългокрак  Simple Smile

Моите наблюдения са ,че е трудно и с характера. Wink
Колкото и да се мъчиш да се самовъзпиташ ,характера е заложен от създаването ти.
Може би има хора ,които успяват ,но те са рядкост./Например има такива ,които отиват на поход до Тибет и се връщат преобразени.../
По-висок и по-дългокрак  никой не може да стане, но може да си промени физиономията , бюста ,примерно. Grinning
Стори ми се по-лесно..... newsm78

# 14
  • Мнения: 1 924
Няма два Аз-а , всичко е едно цяло.
Каквото вътре-такова отвън, не обратното. Може и мноооого красив
да си според някакви безумни общоприети фотошопирани критерии,
ама ако си кух като дърво,
ще ти личи на физиономията и толкоз.

Общи условия

Активация на акаунт