Нещо смешно, което сте казвали без да се замислите ІІ

  • 984 308
  • 5 791
  •   2
Отговори
# 5 550
  • София
  • Мнения: 5 198
Трябваше да говоря със служител на фирма Артк*р, опа мамка му АРКТУР.
Как    ги мислят тия имена.

# 5 551
  • Мнения: 532
Вчера на Гергьовден, близка ме пита: "Поздрави ли Г-н Милев за празника?", а аз с учудване и разсеяно подхвърлих: "Е Жоро пък защо да го поздравявам ?" Разбирасе се усетих веднага и имаше порция смях  Grinning

# 5 552
  • Мнения: 8
Здравейте.
Не съм го казала но все пак ще го споделя.
Мъжа ми си говори с 2-ма много добри негови приятели и вместо да каже "Радвам се,че сте ми приятели: изтърсва " Язък,че сте ми приятели"
Всеки път когато се съберат тримата е голям смях...  Joy заради тази обърквация.

# 5 553
  • София
  • Мнения: 9 252
Царица съм на сливането на думите и мешавици всякакви, та това са ми последните:
"За това ми стана страшно"
"Този университет ходи до летището"

# 5 554
  • Мнения: 3 784
 hahaha Joy Joy На мен ми се наложи да се позамисля какво пък толкова му е на университета, който ходи до летището.  hahaha

# 5 555
  • Мнения: 980
'Уважайте извиняеми зрители'  Joy  - току що го чух в едно старо предаване на Слави Трифонов.

# 5 556
  • Мнения: 516
Смях се със сълзи. Joy
И аз си записвам бисерите, които аз и познатите ми казваме на бележка на телефона. Grinning
Ето някои:
*Той и Венера са сестри.
*Яя, каква ветрушка! (Вятър+вихрушка)
*На едни и същи правя забележка да млъкнат или да не говорят.
*Ти носила ли очиш? (Очила ли носиш?)

# 5 557
  • Мнения: 3 334
 На работа си поглеждам часовника, че е почти обяд, а е трябвало да мина през банката до тогава. Междувременно си правя сметки как трябва да мина през тоалетната преди да тръгна. Ставам много забързана и се обръщам към колегите:
- Отивам до тоалетната. Някой иска ли да му донеса нещо за ядене на връщане?

# 5 558
  • София
  • Мнения: 5 885
Племеницата ми чете табела пред ресторант в Банско. Пише св. Джолан И тя чете: Свети Джолан  😊

# 5 559
  • Мнения: 3 334
Племеницата ми чете табела пред ресторант в Банско. Пише св. Джолан И тя чете: Свети Джолан  😊

И аз това бих прочела... Какво трябва да е? 🙄

# 5 560
  • София
  • Мнения: 22 885
Свински? Grinning

# 5 561
  • Мнения: 263
Племеницата ми чете табела пред ресторант в Банско. Пише св. Джолан И тя чете: Свети Джолан  😊
И аз това бих прочела... Какво трябва да е? 🙄
Свински джолан
sea.sea, писали сме заедно.

# 5 562
  • Мнения: 3 334

Оф много съм зле 😂😂😂

# 5 563
  • Мнения: 263
То не е нещо смешно, което някой е казал (даже никой и думица не отронил през цялото време), но ситуацията е толкова идиотска, че според мен си струва да се опише.
Една приятелка имала излизане, нагласила се и хоп навънка (това през зимата). Обаче на улицата един простак я плеснал отзад по г#за. Разярена, тя се засилила да му залепи звучна плесница. Но докато замахвала се сетила, че е с меки велурени ръкавици и от шамара нищо няма да излезе. Отказала се в последния момент. Но понеже здраво се била засилила, пък и стояла на лед, загубила равновесие. И вместо плесница му се метнала на врата! Оня така Open Mouth! Тя повисяла 2-3 секунди, като се надявала да измисли нещо особено оригинално за измъкване от положението, ама нищо не й хрумнало, затова се изправила с колкото достойнство успяла да събере и си продължила като че нищо не се било случило. А мъжът продължавал да я гледа смаяно и се опитвал да осъзнае какво аджеба му се случило току що!
Ако същият чете тези редове да си знае, че е преживял една несбъднала се плесница.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 5 564
  • Мнения: 3 334
Ох,смях се с глас😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт