Ако се опитат да ви възбудят, бийте отпор!

  • 771
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
  Заловили са пратка с Африканска виагра, има я на пазара предполага се. Така че, ако някой ви пробутва да дъвчете странни листа и пъпки, бъдете на-щрек щото се щръквало много Laughing

# 1
  • Мнения: 534
А какво ще ми щръкне  Mr. Green
този орган ми липсва,требе заместител  Whistling

# 2
  • Мнения: 990
Kasidy изпокара народа с другата си тема , а сега вече с тая виагра и бой сигурно ще има  Laughing , особено ако има и вече опитали от нея  Laughing

# 3
  • Мнения: 4 733
Аз? Кой съм скарала бре? Форумски инсинуации са това
Относно африканската мераклийска виагра, просто предупреждавам...да не стане някой сакатлък Grinning

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не виждам нищо лошо във възбуждението, пък било то и изкуствено. Алилуя!
Макар, сезонът да е еротически, види ми се ординардно да се възбуждат животинските инстинкти. Ко му плащаш?  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 733
Кво ти се е възбудила тая стрелка до аватарчето? Опитваш се да ни покажеш нещо ли? Знаем,че посоката е нагоре и само нагоре Laughing

# 6
  • Мнения: 920
Разбира се, че ще те послушам. Само ми кажи какво пуши, докато го писа това. Няма да му бия отпор.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Така че, ако някой ви пробутва да дъвчете странни листа и пъпки, бъдете на-щрек щото се щръквало много Laughing

Добре, че казваш, че иначе както имам навика да дъвча всякакви странни листа и пъпки, дето ми предлагат... hahaha

# 8
  • Мнения: 4 733
Пуших обичайното. Отнеси въпроса си до Бургартабак. Симпатична си ми Гоце, особено когато обявяваш че няма да биеш отпор. Mr. Green
Абе все някоя пъпка си дъвкала...Не стига че ви информирам, а и мрънкате Crossing Arms

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Не стига че ви информирам, а и мрънкате Crossing Arms

 spoko

# 10
  • Мнения: 7 474
Аааааааа  Mr. Green зависи кой ми я предлагааа Whistling  Whistling

# 11
  • Мнения: 4 733
Ще дъвчеш ако подателя те кефи, така ли?!

# 12

Общи условия

Активация на акаунт