«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒеца от 1 до 6 г.
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

¬арна

ћнени€: 101
ѕредстои ни първи рожден ден и искаме да изберем хубава детска торта. ћол€ ви пишете откъде във ¬арна можем да поръчаме такава. —ещам се за детските на сладкарница Ќедел€,но ми се иска да разгледам и на други места Smile
Ѕлагодар€ ви предварително bouquet
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 203
ѕреди 2 седмици поръчахме за рожденни€ ден на сина ми от тортите на "¬ики". »мат големи каталози, пон€кога ги слагат в "ѕозвънете", незнам дали се сещаш? “ортата излезе 34 лв., беше вкусна, но фигурките отгоре б€ха пласмасови, иначе посрещнахме 3 пъти гости и все не свършваше, едва € из€дохме bouquet
÷итирай

¬арна

ћнени€: 614
Ќа "ƒилай" и на " раев ескпрес"  и "јмбелино"  - мисл€ че така се наричаха
ѕоне на мен ми харесват Smile
÷итирай

¬арна

ћнени€: 145
»ма една сладкарница на  раси Ѕек€рова, намира се в уличка зад ћак ƒоналдс, “раки€., мисл€ че улицата беше ѕенчо —лавейков  “ортите са и изключително вкусни и красиви, можеш да си избереш по каталог. Love
÷итирай

ћнени€: 530
 раси Ѕек€рова има сладкарница и на ул. "÷ар јсен" под бул. "÷ар ќсвободител", не знам кой номер се води точно, но е по лесна за намиране от тази зад ћак ƒоналдс, има една видеотека на ъгъла и малко по надолу е сладкарничката  Smile тортите наистина са хубави, мо€та за сватбата си € поръчвах при не€, но това беше преди почти 4 год., мисл€ че можеш да си избереш пълнежа и каквото друго ти хрумне, на "Ќедел€" също са хубави, за "јмбелино" знам от сестра ми, че не остана доволна от една детска торта, н€маше никакъв вкус, но от където си решиш Smile

¬есел празник с най-хубавата торта  Smile
÷итирай

гр.¬арна

ћнени€: 931
»ма една сладкарница на  раси Ѕек€рова,
ѕрочетох ,а и съм чувала доста негативни неща за  раси Ѕек€рова .Ќа мо€ при€телка просто беше лепнала отгоре на тортата нещо като картинка от фолио с детски мотив.ћоже би по-добре проучи добре.јз бих заложила на по-доказаните -"Ќедел€" ,"Ѕабаеленов" или " рамер"
÷итирай

Brokenpromiseland

ћнени€: 1 416
јми аз ,мога само да гласувам за вкуса на тортите на " раев".Ќе знам точно какви детски прав€т,обаче на вкус за мен са є1
÷итирай

гр. ¬арна

ћнени€: 85
Ќа " раев" са с превъзходен вкус, но на нас не ни харесаха детските мотиви, Ќа "ƒилайт" са красиви и не много скъпи. јз съм доволна от "јмбелино"
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 039
»ма една сладкарница на  раси Ѕек€рова,
ѕрочетох ,а и съм чувала доста негативни неща за  раси Ѕек€рова .Ќа мо€ при€телка просто беше лепнала отгоре на тортата нещо като картинка от фолио с детски мотив.ћоже би по-добре проучи добре.јз бих заложила на по-доказаните -"Ќедел€" ,"Ѕабаеленов" или " рамер"
јбсолютно подкреп€м!!!“ази ми съсипа сватбата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out
÷итирай

посто€нно

ћнени€: 833
ћћћћћћћ Ќедел€ са върха!!!!
разгледаи www.nedelya.com -н€мам търпение да се приберем в Ѕългари€ и отивам с при€телки на кафе и малинова торта!
ќфффф н€ма да мога да спа сеге- схте сънувам торти!!!!
¬или #Crazy #Crazy #Crazy
÷итирай

гр.¬арна

ћнени€: 54
ќпитай тези на  раси Ѕек€рова.Ќ€ма да съжал€вш.ј също и на краев експрес са много добри.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 545
ћћћћћћћ Ќедел€ са върха!!!!
разгледаи www.nedelya.com -н€мам търпение да се приберем в Ѕългари€ и отивам с при€телки на кафе и малинова торта! .....

» аз за последни€ рожден ден взех от там - сина сам си € избра (с фигурки, не с желирана картинка). ѕр€сна и много вкусна.

ѕо отношение на малиновата - миналата седмица € опитах - не ми допадна. јз предпочитам €годовата или "на —тойчков" (боровинкова).
÷итирай

¬ј–Ќј

ћнени€: 1 604
«а втори€ –ƒ поръчах в сладкарница "ћаргарита" на ул.зад ÷ентр.поща и √радска болница.“орта"јнели€"за под 14 или 17 лв.“орта "Ѕизе" също ми харесва.¬земаме оттам и без повод.ѕредлагат и фигурки за украса.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 77
на скоро €дох торта от "¬ики" на един детски –ƒ и много ми хареса. јз живит и здраве след около 2 седмици см€там да поръчам от т€х. ј и каталога им е страшно богат .
÷итирай

¬арна

ћнени€: 5 178
“ортите на "Ќикол" също са много хубави. јз лично ги предпочитам пред "¬ики"
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора