Пролет, лято, есен, зима, през ДЕКЕМВРИ бебчета ще има!

  • 13 434
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 534
междудругото пуснах и новата темичка, за всеки случай, но нека да поизпишем тази и после продължаваме там Hug

# 286
  • Мнения: 40
Лек срещу гадене - вода с лимон или бонбони Олипс. При мен друго нищо не помага. Успех и на теб thumbsup

Момичета малко извън темата, аз пиша не много редовно в темичката, но все пак пиша а ми излиза Публикации 0  newsm78

# 287
  • София
  • Мнения: 295
Малко офф: Ivalinai, вие с мъжа ти нямате спиране, бре! Много ме радвате! Wink
Ние според тази таблица трябва да имаме момче. А всъщност искаме момиче, ама ще видим накрая... не, че ще го върнем момченцето, де Crazy

# 288
  • Мнения: 40
По табличката ни се пада момче - ние нямаме никакви претенции, само да е здраво, че с това, което ми каза лекарката на прегледа. Дано ми се размине, че откакто разбрах за проблема, честно казано не ми излиза от ума.

# 289
  • Мнения: 534
G-baby, хайде да си ги менкаме Laughing
аз искам момче, а мъжа ми ме ядосва с момиче...той има момиче от първия си брак и аз му казвам, че неговия ред за момиче е минал, а той...твоя, вика, не е  Crossing Arms
...но каквото дойде ще му се радваме много, другото е лесно Hug

# 290
за мен табличката не е вярна защото за първото ми дете се пада че имам момиче а аз имам момче.как да си сложа табличка?

# 291
  • София
  • Мнения: 295
Деницата, предполагам имаш предвид лентичка в подписа ти, нали? Виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4827.0

# 292
  • Мнения: 226
BARFLY, тази табличка е непълна... Simple Smile - и мен не ме лови  Wink
Мен също, но мъжа ми смята по руския метод и казва, че единственния път, когато не е познал е било заради грешка в изчисленията  Rolling Eyes

# 293
  • Мнения: 83
Хи хи почна се с момче или момиче Simple Smile
Аз съм заявила момиченце, но ще видим. Даже бях заявила близначки, ама вчера вече със сигурност видях, че е само 1 бр. Има си сърдечна дейност и е 6 мм, на мама проектобебето   Laughing
ivalinai - попадна ми рекламна брошура на хуск - пише, че става за бременни, а и вчера питах доктора и той каза, че може и дори извличал токсините от тялото.

За мамите с проблеми -  Hug Бъдете спокойни и си почивайте. Стискам палци всичко да е ок и зимата-  newsm32

# 294
  • Мнения: 70
Elly_y не се притеснявай за серклажа, предната ми бременност бях със серклаж и благодарение на него износих почти докрай бремеността, вчера като ме прегледа лекарката ми каза, че за сега шийката ми е добре, но след месец да отида пак да ме види и да реши дали ще ми прави отново серклаж, но аз като че ли ще се чувствам по-спокойна ако ми направи, а пък не е казано, че ще трябва да лежиш само, аз точно защото не смятам да лежа го предпочитам Simple Smile

# 295
  • Мнения: 534
dix-и благодаря ти Hug

Общи условия

Активация на акаунт