Красив татко!

  • 3 494
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 276
Ееех,народа се е изпедерастил.
Мое мнение.За всичко си има граници на нормалното.Но като чета явно някой вече ги е прескочил.А ние се смеем на Азис. Whistling

# 61
  • Мнения: 3 268
Моят е суетен в рамките на нормалното.Къпе се сутрин и вечер,подстригва се на 2 седмици и се бръсне през ден.Мирише на хубаво.Това е,друго не прави. Flutter

# 62
  • Мнения: 6 164
Метросексуален ли му се викаше, а? Wink

Моят мъж не прави такива неща, веднага би казал, че това е поведение на гей.
Даже се мъчех да му разясня, че метросексуалните правят секс с жени, значи не са гейове само защото си правят кола-маска на гърдите и краката, ходят на солариум и си лакират ноктите с безцветен лак, а той пак: Гей! Гей! Joy
Хигиената му се свежда до това да се къпе, бръсне, да слага автършейв и рол-он и да си реже ноктите + интимната. Веднъж го изнасилих да го намажа с мъжки крем-мостра от едно списание - голяма борба падна и толкова. Не се оплаквам от него, не искам да се конти повече от мен. Joy

# 63
  • Мнения: 6 155
Много е гадно сигурно да спиш до мъж, който има по-гладки крака от твоите  Mr. Green

 Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 3 537
Моя не е суетен изобщо.Къпе се, бръсне се, подстригва се, и си маха космите само под мишниците, на други места не, харесвам си го така Wink

# 65
  • Мнения: 95
А каква пудра позлеат вашите мъже за чувствителна кожа?

 Laughing

# 66
  • Мнения: 5 317
Моя не е суетен изобщо.Къпе се, бръсне се, подстригва се, и си маха космите само под мишниците
и по гърдите си ги маха,но по принцип няма.

# 67
  • Мнения: 463
Моя не е суетен изобщо.Къпе се, бръсне се, подстригва се, и си маха космите само под мишниците, на други места не, харесвам си го така Wink
И моят така.

# 68
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Моя не е суетен изобщо.Къпе се, бръсне се, подстригва се, и си маха космите само под мишниците, на други места не, харесвам си го така Wink
И моят така.
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 69
  • varna
  • Мнения: 1 012
моя и той с мен кремове и маски за лице,махане на косми,хигиената му е на ниво-като при  жените,аз съм си доволна Grinning

# 70
  • Мнения: 4 916
Аз съм купила червената серия на Виши (за мъже), а той категорично отказва да използва друго, освен пяната за бръснене. Сега си има някакъв друг гел за бръснене, но кремът на Виши ще ходи в кофата за боклук, че сигурно му е изтекъл срока. Т`ва е.

Обаче имам един колега (много далечен колега, де), който може да скрие шайбата на повечето жени - не яде тесто, шоколад и още сума ти неща, защото на 30 г. вече трябвало да внимава за линията, носи си балсам за устни, тренировките са отделно, разправя какви кремове ползва, има си концепция за поддържката на мъжа като цяло...

# 71
  • Мнения: 606
Моя се обезкосмява,лятото и краката.Аз му правя разни маски на лицето и го мацотя с кремчета.
Много обичам да се грижа за него Flutter

# 72
  • Мнения: 560
Моят мъж си е тъмен балкански субект-отглежда си не много обилно окосмение навсякъдеи се върти пред огледалото само когато е супер належащо.Мразя мъже,които се въртят пред огледалто повече от мен. smile3521

# 73
  • София
  • Мнения: 5 289
Ох аман вече,непрекъснато използва моят шампоан,маската ми за коса,балсам без отмиване,кремове............И откакто ми ги е подкарал всички неща ми свършват за отрицателно време. #Cussing out

# 74
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Моя мъж май е много суетен, защото нон-стоп проявява интерес към маските ми за лице и коса. Мацотим се двамата и се разкарваме из къщи с бели ленти за коса. Обезкосмява си сам подмишниците и гърдите  Mr. Green с епилатор!  Mr. Green Понякога му правя кола маска. Понеже косата му е малко по-дълга от обикновнно си изправя бретона с преса.

Само моя ли е такъв женчо?  Whistling  Embarassed Rolling Eyes  Mr. Green Heart Eyes

Какво правят татковците, за да са убави?


При нас не е чак така но непрестанно използва моите кремове , душ гелове и какво ли още не Добре че още не е започнал да ми ползва епилатора  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт