Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора
имам два въпроса, и знам че темата не е за тук но просто не съм регистрирана и искам да е анонимно:1.пия вече втори месец противозачатъчни линдинет 20,сега втория месец ги почнах в понеделник,кога най рано ще е безопасно да правя секс без презарватив,и понеже ще ги спирам след този месец колко дена преди да ги спра мога за последно да правя секс без презарватив?
а също така сигурни ли са тези противозачатъчни,знаете ли случай в който някоя жена е забременяла докато е пила противозачатъчни?
2.каде в бургас някъде из центъра да ми препоръчате добра козметичка за кола маска и да не е много скъпо?
благодаря предварително за отговорите   bouquet
Цитирай

Sofia-selo :D

хаха
Вече може да започваш със секса  Mr. Green
Иначе има малка вероятност да забременееш докато пиеш противозачатчни, но дори и да стане е препоръчителен аборт.
За козметичката не мога да помогна понеже не живея в Бургас!
Цитирай

под водата

Хм.... Thinking
Противоза4ата4ни....кола маска...намирисва ми тука на здраво е... Mr. Green!
 rotfImao rotfImbo
Ох,представих си те...с 4ервено бельо,разпиляна коса по възглавницата,4акаща мъжът(гаджето) да отвори вратата и да ахне!
Цитирай

Варна

Хм.... Thinking
 rotfImao rotfImbo
Ох,представих си те...с 4ервено бельо,разпиляна коса по възглавницата,4акаща мъжът(гаджето) да отвори вратата и да ахне

И ааааззз  Mr. Green

Инъ4е по темата ,не мога да отговоря  Embarassed
Цитирай
моля бъдете по сериозни,спешно ми трябват сериозни отговори Praynig
Цитирай

Някъде там на юг...

Хм.... Thinking
 rotfImao rotfImbo
Ох,представих си те...с 4ервено бельо,разпиляна коса по възглавницата,4акаща мъжът(гаджето) да отвори вратата и да ахне!

Peace Peace Peace

Иначе аз съм живият пример за жена пиеща противозачатъчни и забременяла Mr. Green
Цитирай

София

Обикновенно на листовката, приложена в кутийката на хапчетата има подробна информация.
Там са обяснени периодите в които е желателно да се използват и други методи за предпазване... Smile Просто прочети внимателно.
За кола маска немога да помогна, не съм от Бургас Smile
Цитирай

Тук-там

При един мой въпрос към гинеколожката ми:
"Сигурно ли е предпазването  от бременност със спирала"

отговора беше:
"В живота няма нищо 100% сигурно, 99% Да, но винаги остава 1% за съмнение"

Направи си изводите сама.
Цитирай

За противозачатъчните таблетки не мога да кажа колко са сигурни, но вероятно и те като спиралите не са сигурни на 100 %.
Все пак можеш да питаш своети джипи или магистър - фармацевт, освен ако в упътването не е написано конкретно.
Цитирай

35 35 35

е-е-е,защо не давате точни отговори на момичето.... Crazy
tainаааа,ами кажи и на партньора малко да се постарае за безопасност... Laughing
Цитирай

като пиеш вече 2ри месец няма да имаш проблеми

ако всичко е наред и си пиеш хапчетата по едно и също време всеки ден рискът се свежда до минимум

можеш да правиш секс без презерватив този месец докато ги пиеш. веднага щом ги спреш, се предпазвай
Цитирай

Има много детски смях.

35 35 35

Давам отговор- одма. Да, познавам жена, забременяла докато е пила противозачатъчни. Сега си има близначета. Много са сладки.
Цитирай

София- павлово

Иначе аз съм живият пример за жена пиеща противозачатъчни и забременяла Mr. Green

и аз + цветна бременост разбрах на 3,5 месеца защо съм качила 2 кила
Цитирай

35 35 35

Давам отговор- одма. Да, познавам жена, забременяла докато е пила противозачатъчни. Сега си има близначета. Много са сладки.

ясно е че тия неща са Божа работа, но рискът е доста по-малък отколкото при използване на презерватив - някакви стотни от процента май бяха. ако се пият всеки ден в един същи час всичко ще е ок

не плашете момичето, да не изпада в крайности като една моя приятелка: пие хапчета и едновременно с това използва презервативи. а веднъж нямали презерватив и тя на следващия ден пи постинор #Crazy
Цитирай

Има много детски смях.

а веднъж нямали презерватив и тя на следващия ден пи постинор #Crazy

hahaha 35 35 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора