Да поговорим за Успешните диети и методи з

  • 1 788
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 916
Здравейте!       bouquet
Споделете вашия опит с диетите!
Горе-долу това са по-известните диети...дано не съм пропуснала някоя.

Имате право на 5 опции.

Моите са 1,7,13 като с всяка отслабнах с по няколко кг-ма и продължавам.Диетите е добре да се сменят. Peace

Много ви благодаря!   smile3525

# 1
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Моята е последната опция. Хранителен режим, изготвен ми от Ипократис.

# 2
  • Мнения: 3 647
Кисело-млечна диета    
Суровоядство    
 и житната
 Embarassed тези ми понесаха добре

# 3
  • Мнения: 6 958
Плодуване

Суровоядство

Разделно хранене

# 4
  • Мнения: 1 817
В момента съм в процес на отслабване... Laughing
Но единствено с плодуването- наречено още гладуване свалям трайно!  Hug

# 5
  • Мнения: 3 576
Най-ефикасна ми е била НВД, наистина свалям, не се чуствам гладна, но пък много бързо ми омръзва това месо Sad

# 6
  • Мнения: 2 241
В раздел "други" мога да посоча Зоната, добри резултати имах и от нея, 5 кг. за 2 седмици, след това, по едно, по едно на седмица, но много ми е досадно това с пресмятането на съотношението протеини/мазнини/въглехидрати на всяко хранене, а те са 5 за деня препоръчително.... Ако човек си няма друга работа...

# 7
  • София
  • Мнения: 5 605
Плодуване

Суровоядство

Разделно хранене
Peace

# 8
  • Мнения: 5 606
НВД е моята диета. "Открих" я още през 2003 г. и свалих килцата от бременността и кърменето /19 кг./ за половин година някъде. Никога не съм била толкова слаба. И сита, докато диетувам. Mr. Green
Оттогава не съм много стриктна, но гледам да спазвам основинте принципи - да ям максимално чисти храни, да избягвам консервантите и да се храня по-често примерно.
Винаги, обаче, когато трябва да влезя във форма, започвам да броя калориите и да спазвам пропорциите и резултатите са незабавни.  Peace

# 9
  • Мнения: 167
Плодуване Лунна диета Течна диета

В процес на диета... Mr. Green

# 10
Разделно хранене- 30 кг за 6 месеца, без глад, повече движение, здравословно! Peace

# 11
  • Мнения: 3 453
Аз съм доволна от точковата-3та седмица съм на нея и съм свалила почти 5 кг.Правила съм и Аткинс с нея за 26 дни свалих 7кг.Но при точковата имам по-голямо разнообразие в храненето Peace

# 12
  • Мнения: 685
"Зелевата супа" - 6 кг.
"Мой си режим" - 3-4 кг.
"Лунна диета" - 1-2 кг.
Сега съм на Млечно киселата - 2 кг. за 2 дни / без прегрешения разбира се Simple Smile /

# 13
  • Мнения: 12 624
Д-р Ори.
С мерки и теглилки не се занимавам, но съм на този режим от около три месеца и едни данки, които си купих малко преди Нова година, вече мога да ги обуя/събуя без изобщо да ги разкопчая. Имам още да отслабвам, смятам да продължа по този начин, тъй като не ми е натоварващ, отслабва се плавно, а и не се гладува и не се изключват важни хранителни групи, както при някои диети.Общо взето, почти не усещам, че съм на диета  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 975
Аз съм доволна от Японското чудо, лунната и други - мои си измислени режими, които обаче също действат доста успешно Peace

Общи условия

Активация на акаунт