Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Благотворителност
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

край Дунав

Момичета от цялата страна и извън пределите й, както се очертава ние-видинските ентусиазирани майки отново се захващаме с осъществяване на мащабна акция/доколкото позволява малкия ни китен град/.По повод 1-ви юни организираме латино-фиеста с участието на най-добрите в бранша. Средствата ще използваме, за да зарадваме децата от домовете в нашия регион с малка еднодневна или двудневна екскурзия /това зависи от събраните средства/. Искрено се надяваме да запомнят тези малко часове, които ще прекарат извън населеното място и дома завинаги и да се върнат с много спомени.До тук-ясно Hug проблем/ и то доста приятен, но отговорен/ се оказва заглавието на тази наша инициатива и по този повод се обръщаме към всички Ви, защото знаем, че ще бъдете съпричастни и ще ни посъветвате с най-доброто мото.Тази /или този/ от Вас, който спечели със своето заглавие - получава 2 безплатни билета / все-пак сме благотворителна организация/.Обещаваме!
Цитирай

sofia

1."Кръшни и доволни" hahaha

2."смей се и танцувай"

3."Детска фиеста"

4."Танцът на надеждата"

5."Цветна фиеста"

6."Танцувай с нас"

стига толкова Mr. Green
Цитирай

Варна

На Роси й е дошла музата Wink 2 ми харесва, а 6 е малко изплагиатствано  Twisted Evil Детска и цветна фиеста... не ми звучи добре. Танцът на надеждата ми звучи тъжно, а трябва да е весело името Smile 1 няма да го коментирам  Laughing
Цитирай

София

Браво Роска,дошло ти е вдъхновението!!! Very HappyАз в момента немога да мисля, и ще си избера от твойте Wink
Харесва ми:
"Цветна фиеста"
Цитирай

край Дунав

35 такаааааа, като начало-добре! имаме антор и ред-колегия се очертава... hahaha  Кой е следващия смелчага, че наградката чака?
Цитирай

sofia

35 такаааааа, като начало-добре! имаме антор и ред-колегия се очертава... hahaha  Кой е следващия смелчага, че наградката чака?

7."да раздвижим гъзовете" 35

8."нека си направим фиеста"

9."децата на фиестата".........

стига сте критикували бе,мислетееееееееееее Twisted Evil
Цитирай

Варна

Те хубавите неща идват изведнъж Wink Още не ми е светнала крушката Smile Но във ВеЦето идват най-добрите идеи, като ида там, ще се разбере  Laughing Ама за номер 7 гласувам с две ръце за сега  Peace
Цитирай

край Дунав

относно т.нар. "гъзове" имаме в изобилие, ама как да ги набутаме в ламбадка-полички не е ми ясно rotfImbo  вкл. се и моя милост, щото сте заразни С танц на път    или   Покажи страната на дете   или една родина на длан или кво  АААААА, забравих да кажа, че видинлийки , като участваме нямаме право да вземем наградата, така, който хареса наша идейка и я изплагиатства може да спечели без помръдване на мозък 35
Цитирай

sofia

относно т.нар. "гъзове" имаме в изобилие, ама как да ги набутаме в ламбадка-полички не е ми ясно rotfImbo  вкл. се и моя милост, щото сте заразни С танц на път    или   Покажи страната на дете   или една родина на длан или кво  АААААА, забравих да кажа, че видинлийки , като участваме нямаме право да вземем наградата, така, който хареса наша идейка и я изплагиатства може да спечели без помръдване на мозък 35

с макси ламбадки бе,ще намерим тонове пат и няколко шива4ки Mr. Green Mr. Green

е,сори,аз бех до тук с идеите ooooh!
Цитирай

лелеле, ще помисля и ще помогна ако се сетя нещо хубаво, това да раздвижим гъзове на Роси  е супер - ама то ние да се включим... 35
"Танцуваме за теб"
Цитирай

sofia

лелеле, ще помисля и ще помогна ако се сетя нещо хубаво, това да раздвижим гъзове на Роси  е супер - ама то ние да се включим... 35
"Танцуваме за теб"

ало,Пазарджик Party Party Party,вие къде се скътавате.Гответе се за купон във Видин Crazy

"има ли фиеста,има ли купон?"

"нека да танцуваме"
Цитирай

Тука сме - щом е за йедене и пийене Hug
" С танц ще те даря"
"Подарявам ти танц"
Цитирай

Нови Искър

Дунавска фиеста бееееееее 35 35 35
Фиеста на щастието
Цитирай

sofia

Тука сме - щом е за йедене и пийене Hug
" С танц ще те даря"
"Подарявам ти танц"

wtoroto  bouquet
i na Krisi mi haresva Smile
Цитирай

София

Простете подсъзнанието ми, но това с подаряването на танца ме вкарва в други мисли...

Ех тия видни видинки....  bouquet

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора