Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Sofia

Искам да си освежа цвета на косата-но незнам точно как SmileЕстествено черна, но преди няколко месеца се вапцах с червена къна и сега горният слой ми е ужасен Crazy чудя се дали да се вапцна с черна боя или някакви кичури да си прасна newsm78Преди 2 лета си направих руси и оранжеви кичури Sick и този вариант отпада напълно.Червено не искам изобщо Crossing Arms Ще ми се светлокестеняви кичури, нещо като капучино newsm78
Цитирай

USA

Ще ми се светлокестеняви кичури, нещо като капучино newsm78

Няма да стане върху червената боя. Чевеното винаги ще избива и ще оранжавеят кичурите. Дори и черно да сложиш отгоре - червеното пак пробива
Цитирай

Ще ми се светлокестеняви кичури, нещо като капучино newsm78

Няма да стане върху червената боя. Чевеното винаги ще избива и ще оранжавеят кичурите. Дори и черно да сложиш отгоре - червеното пак пробива
Peace
Цитирай

Велико Търново

Ще стане манджа с грозде. По-добре си сложи черна боя. 100 % ще имаш червеникъв оттенък на слънце, ама тази къна 'дето си я сложила трудно ще я махнеш.
Цитирай

USA

Аз сега виждам, че червеният ти цвят е от къна - върху нея боята още по-трудно хваща
Цитирай

Това за освежаване на прическата с кичури е добра идея.
А преди няколко години имах руси кичури. Много трудно се "отървах" от тях. Боядисвах се, боядисвах се, а те все си избиваха  ooooh!. Повече не искам да чувам за руси кичури.

За кестенява коса, какви бихте препоръчали?
Цитирай

Велико Търново

Това за освежаване на прическата с кичури е добра идея.
А преди няколко години имах руси кичури. Много трудно се "отървах" от тях. Боядисвах се, боядисвах се, а те все си избиваха  ooooh!. Повече не искам да чувам за руси кичури.

Светло- или тъмнокестенява?
Цитирай

[Светло- или тъмнокестенява?

По-скоро светла.
Цитирай

София

По добре
Ще стане манджа с грозде. По-добре си сложи черна боя. 100 % ще имаш червеникъв оттенък на слънце, ама тази къна 'дето си я сложила трудно ще я махнеш.
Peace
Цитирай

София, център

По добре остави косата на спокойствие да си израсте. А и върху къната никаква боя няма шанс...
Цитирай

Пловдив

аз ти препоръчвам един до два тона по-светли
Цитирай

Пловдив

По добре остави косата на спокойствие да си израсте. А и върху къната никаква боя няма шанс...
Peace
и аз така мисля
Цитирай

Велико Търново

[Светло- или тъмнокестенява?

По-скоро светла.

На светлокестенява най-харесвам шарени кичури. В смисъл - тънки руси ( бяло русо и по-нормално русо), медни и една-две идеи по-светлокестеняви от основата. Ммммм, чудно става!
« Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 13:27 от Pettya® »
Цитирай

София

Аз в момента съм с червена основа,но със светло медени кичури,някои от тях са даже руси.
Много е свежарско!
Цитирай

Sofia

Аз в момента съм с червена основа,но със светло медени кичури,някои от тях са даже руси.
Много е свежарско!

а тена ни лицето ти какъв е?- аз съм по-тъмна и мисля че няма да ми е добре newsm78 иначе идеята ти много ми допада Flutter
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора