За коритцето за къпане

  • 4 581
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, мами!

Ние сме на етап "покупки за бебето" и се чудим какво коритце да изберем. Има ли смисъл от т.н. анатомични или по-добре обикновено?  Имаме малък спор с таткото, който си пада техничар и съответно много се впечатли от разни анатомични коритца с допълнителни приставки. Бях чела във форума, че анатомичните са неудобни за новородени бебета, но за съжаление не успях да намеря тази тема.
Предварително Ви благодаря!

# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 365
Моето е най-обикновено, но го избрах по-голямо и даже още си го ползваме, но в банята под подвижния душ. Отначало, така или иначе детето се придържа и почти не се слага вътре в коритцето. За мен не си струва да се взема специално  Grinning

# 2
  • Мнения: 689
Ние сме с обикновено. Бях чула, че анатомичните не са удобни за по-големите бебчета, защото релефните форми им пречат да ритат и да цапат във водата с крачета. Добро решение е според мен обикновено коритце с отделно шезлонгче.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 17 927
Ние сме с обикновено. Бях чула, че анатомичните не са удобни за по-големите бебчета, защото релефните форми им пречат да ритат и да цапат във водата с крачета. Добро решение е според мен обикновено коритце с отделно шезлонгче.
Това е и моето мнение  Peace

# 4
  • Мнения: 601
В анатомично ги къпя и не, не им пречи да разплискат цялата вода из стаята. Laughing Ваната е разделена на две. Едната половина е за новородени в легнало положение, а другата половина е за по-големи деца в седнало. И не си вземай стойка според мен. Не са особено стабилни. Поне такова е моето впечатление.

# 5
  • Мнения: 2 631
Най-обикновенно голямо, купувано от Домашни потреби. Единствената "екстра" е место за сапун/шампоан. Mr. Green
Доволна съм. Peace
От сина ми е и го ползвам за малката.

# 6
  • Мнения: 2 677
И нашето е най-обикновено, пък върши чудесна работа.  Peace

# 7
  • Мнения: 362
 здравей! на мен от покупкитре ми остана само корито да купя и съм решила-обикновено по-голямо и ще взема и един шезлонг за ваничка-мисля че е удачен вариант  Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Тери още си е в анатомичното и нищо не и пречи да пръска навсякъде с вода.

# 9
  • Мнения: 1 217
Да ти кажа честно още се чудя как можах да дам 30лв. за анатомична вана #Crazy
Обикновено корито щеше да ми свърши работа,защото мисля като почне да ходи направо в банята под душа.
Иначе от стойката съм доволна, защото е много удобна.

# 10
  • Мнения: 4 621
Нашето беше анатомично. Мисля, че е по удобно за малко бебче Peace

# 11
  • Мнения: 576
В анатомично ги къпя и не, не им пречи да разплискат цялата вода из стаята. Laughing Ваната е разделена на две. Едната половина е за новородени в легнало положение, а другата половина е за по-големи деца в седнало. И не си вземай стойка според мен. Не са особено стабилни. Поне такова е моето впечатление.
Когато Рая се роди ползвахме най-обикновенно, защото я държахме в ръце, с течение на времето Рая натежаваше в ръцете ми newsm37 smile3521 и купихме анатомично, сега с него е страхотен кеф!

# 12
  • Мнения: 128
Здравей, нашето корито е съвсем обикновено с място за сапун  ползвам го с шезлонг за корито и ми е много удобно. Единствения недостатък е изхвърлянето на водата. За това ти препоръчвам да си вземеш от тези дето имат отвор за изливане на водата, иначе много трудно се носи пълно с вода корито без да разплискаш. А стойките ми се струват много нестабилни. Ние нашето го слагаме на една малка масичка в стаята, защото на земята е неудобно.

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Нашето е анатомично,много е удобно Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 368
Използваме анатомична вана със стойка, още от деня в който падна пъпчето на Влади. Изключително комфортно се чувства детето, спокойно е, не го притискаме, а от скоро започна и да плиска с ръчички и крачета. Има позиция и за седнало положение. Не е за пренебрегване факта, че и на нас ни е много по-удобно като го къпем в тази вана и то със стойката, която е на много подходяща височина, не се навеждаме изобщо. А по отношение на стабилността и аз имах тези притеснения в началото, но нашата се оказа много здрава. Аз лично те съветвам за анатомична вана.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт